وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد!

وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد!

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
این بازیگر ۵۶ ساله در زمان گفتگو با قاضی گریه می‌کرد و نتوانست خونسردی خود را در طول دادرسی حفظ کند.

به گزارش پارس نیوز،  

ماه‌ها و روزهای اخیر برای «فلیسیتی هافمن» و «لوری لاگلین» روزهای بسیار نگران کننده‌ای است. این دو پرونده مشابهی در دادگاه‌های فدرال‌ برایشان مفتوح شده و این دو بازیگر سرشناس روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارند.

وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد! - 3

لاگلین و هافمن دوستاره سرشناس سریال‌های تلویزیونی، از ثروت فراوان و موقعیت خود استفاده کرده‌اند و به صورت پنهان پول‌هایی را پرداخت کرده‌اند تا با افزایش نمرات فرزندانشان، آنها امکان قبولی در امتحان ورودی «کالج‌های برتر آمریکا» را داشته باشند.

این خبر را نخستین‌بار دپارتمان عدالت آمریکا منتشر کرد و پرونده این دو نفر روانه دادگاه شد. هافمن با وثیقه ۲۵۰ هزار دلاری و لاگین با ضمانت یک میلیون دلاری آزاد شدند.

وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد! - 8

هفته گذشته در مراسم دادگاهی بازیگر سریال زنان مستاصل خانه‌دار، این بازیگر از فرط استیصال احساسات خودش را در دادگاه بروز داد. فلیسیتی در جلسه سه شنبه هفته گذشته خود در دادگاه اظهار گناهکاری کرد و در مقابل قاضی پذیرفت که ۱۵ هزار دلار داده تا دخترش در امتحانات سال آخر دبیرستان تقلب کند. در روز دادگاه برادر فلیستی او را همراهی می‌کرد و نکته تعجب برانگیز این بود که «ویلیام اچ میسی» شوهربازیگر و سرشناس فلیسیتی او را همراه نمی‌کرد.

در دادگاه قبلی نیز همسرش در بوستون او را همراهی نمی‌کرد و به نظر می‌رسد که اچ میسی تلاش می‌کند از این رسوایی فاصله بگیرد. این بازیگر ۵۶ ساله در زمان گفتگو با قاضی گریه می‌کرد و در نتوانست خونسردی خود را در طول دادرسی حفظ کند. عمده سئوالاتی که درباره او مطرح می‌شود آیا این سلبریتی زندانی خواهد شد؟ جراید و رسانه‌های همچنان منتظر اعلام رای قاضی هستند اما گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که فلیسیتی به احتمال فراوان به زندان خواهد رفت. دادگاه ۱۳ سپتامبر رای خود را اعلام خواهد کرد.

یکی از نزدیکان فلیسیتی به رسانه‌های گفته که این تجربه برای او بسیار خرد کننده بوده و او با همه قدرت می‌خواهد که این تجربه تلخ خود را جبران کند. هافمن که در کارنامه افتخاراتش با حضور در سریال زنان خانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار مستاصل جایزه امی را دریافت کرد، حواشی قضایی ایجاد شده بر مسیر حرفه‌ای‌اش را کاملا درک می‌کند و پخش کمدی نتفلیکسی او به خاطر این حواشی تا ۱۴ هفته به تعویق افتاد.

خبری: اخبار و سرگرمی روز

متهم دیگر پرونده رشوه برای برنده شدن در کالج‌های برتر آمریکا لوری لاگلین بازیگر «خانه کامل» است. دادگاه لاگین و شوهر طراح فشن او دو هفته دیگر برگزار می‌شود. این دو هر اظهار بی گناهی کرده‌اند در حالیکه پرونده آنها در دادگاه فدرال تشکیل شده، این دو متهم هستند که نیم میلیون دلار رشوه پرداخت کرده‌اند که دخترشان در «یو اس سی» امتیازات لازم را کسب کند. اما منابع آگاه و آنچه در جراید آمریکایی منتشر شده موید این مسئله است که این دو می‌خواهند تقیصر را متوجه گروه‌های رشوه گیرنده کنند. کسانی که ماجرای تقلب را افشا کردند و یک هیاهوی مطبوعاتی از آن ساخته‌اند. در هر صورت اگر دادگاه فدرال این بازیگر ۵۴ ساله را گناهکار تشخصی بدهد او بیست سال زندانی خواهد شد. ضمن اینکه رابطه این ستاره با دختر کوچکترش که در یوتیوب فعالیت می‌کند، قطع شده است. او چندین بار در کانال یوتیوب خود اعلام کرده که آمادگی بخشیدن کارهایی که پدرش و مادرش کرده‌اند را ندارد.

منبع خبر : تسنیم پول رسانه زنان قانون گریه

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
قطعا پدر و مادر باید فرزندشان را دوست بدارند و به نیازشان توجه کنند. عشق به فرزند مثل رفتن به مدرسه اجتناب ناپذیر است و عشق به همسر کاملا به انتخاب و تمرین ما بستگی دارد. محققان عقیده دارند، کودکانی که والدینشان به یکدیگر عشق می‌ورزند، شادترند و احساس امنیت بیشتری دارند. کودکان به دلیل عدم توانایی در تحلیل تنش‌های موجود در رفتار والدین با یکدیگر، خودشان را در این موضوع مقصر می‌دانند. پدر و مادر گاهی آنقدر درگیر مشکلات فرزندشان می‌شوند که خودشان را فراموش می‌کنند.
کجاروکجارو22 ساعت قبل
به‌ گفته مدیرکل میراث‌ فرهنگی استان تهران جشنواره «تهران‌گردی برنا» با هدف استفاده از اوقات فراغت جوانان و نوجوانان از ابتدای تیرماه تا پایان فصل تابستان برگزار می‌شود. پرهام جانفشان، مدیر کل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، با اعلام این که تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها بهترین فرصت برای آشناسازی و علاقه‌مندسازی جوانان به مقوله میراث فرهنگی و هویت شهری است، گفت: برنامه‌های تورهای تابستانه به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا جوانان در کنار بازدید از جاهای دیدنی تهران، اوقات فرح‌بخشی نظیر شرکت و حضور در مسابقه‌های هنری و ورزشی را تجربه کنند. مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: جشنواره تهران‌گردی برنا به صورت رایگان و در دو بخش طبیعت‌گردی و میراث فرهنگی برای گروه سنی ۱۵ تا ۳۰ سال برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال واژه برنا به سامانه ۵۰۰۰۲۰۳۰۰۰۱۰۰ از زمان و برگزاری تورها مطلع شوند. سردر باغ ملی، موزه آبگینه، سردر باغ ملی، موزه صلح، محور تاریخی امام زاده یحیی (بازدید از خانه کاظمی، حمام نواب و خانه دبیر الملک)، مدرسه دارالفنون، خانه تاریخی امام جمعه، خانه تاریخی سلطان بیگم، موزه نقاشی پشت شیشه، عمارت تاریخی فخرالدوله، ری گردی (چشمه علی، برج طغرل، آتشکده ری، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع))، ورامین گردی (مسجد جامع ورامین، برج علاالدوله، امام زاده یحیی)، ورامین گردی (بازدید از جاذبه‌های گردشگری روستای تاریخی خاوه)، ری گردی (بازدید از جاذبه‌های تاریخی روستای کلین و روستای آراد)، دماوند گردی (برج شبلی، چشمه اعلا، منطقه گردشگری مشاء)، شمیران گردی (بازدید از روستای هدف گردشگری افجه و برگ جها و طبیعت گردی در محور کوچه باغ‌های کن، موزه گردی (موزه رضا عباسی موزه فرش) مسیرهای این تور تهرانگردی هستند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴22 ساعت قبل
ساعت۲۴ - معاون میراث اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان قزوین با اشاره به وجود سایت فسیلی در پیغمبر کوه آبیک گفت: اولین گام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان قزوین حفظ این اثر فرهنگی، تاریخی و طبیعی و تعیین عرصه و حریم برای آن است. امیر ارجمند معاون میراث اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان قزوین اظهار کرد: از اردیبهشت‌ ماه سال‌ جاری اطلاع پیدا کردیم که سازمان صمت استان قزوین بدون استعلام میراث فرهنگی یک مجوز معدن سنگ لاشه در پیغمبر کوه آبیک صادر کرده است. وی تصریح کرد: پیغمبر کوه تنها عارضه مرتفع در شمال شهر آبیک و محلی برای گردشگری و طبیعت‌گردی و محوطه‌ای باستانی است. وی تشریح کرد: سایت فسیلی پیغمبر کوه آبیک از معدود سایت‌های فسیلی شناسایی‌شده در ایران است که از لایه صخره‌ای قطور حاوی سنگواره‌های دریایی تشکیل‌شده و متعلق به رسوبات دریای باستان در بازه زمانی بین ۴۰۰ میلیون تا ۶۵ میلیون سال قبل است. ارجمند یادآور شد: با توجه به اهمیت قزوین به‌عنوان استان مقصد گردشگری؛ حفظ منابع طبیعی، تاریخی، محوطه‌های باستانی، جاذبه‌های گردشگری و سایت فسیلی منطقه پیغمبرکوه ازجمله اولویت‌های برنامه‌ریزی‌شده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین به شمار می‌رود.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
وی افزود: از آغاز سال ۲۰۱۹ بحث داغ اقتصاد خلاق و نقش شهرها، روز به روز در حال پررنگ شدن است، شهر سلامت، شهر هوشمند، شهر هنر، شهرگردشگر و انواع و اقسام القابی که به شهر‌ها داده می‌شود تا جایگاه شهر‌ها در دنیا بیش از پیش مشخص شود. وی با تأکید بر اهمیت سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در کشور افزود: باور به ۳ حوزه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، نخستین مواردی هستند که برای ما اهمیت دارند، زیرا این سه مورد می‌توانند ایران را دوباره مرکز توجه جهانیان قرار دهند. معاون صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: در حوزه صنایع‌دستی، دو اتفاق افتاده که بحث شهر را برای ما بسیار حائز اهمیت کرده و از زمانی که بحث شهر‌های جهانی مطرح شد، برای خیلی‌ها قابل‌باور نبود که ایران باوجود ۸ شهر و ۲ روستای جهانی بتواند با اختلاف بسیار زیاد با رقیبانی مثل چین و هند، نخستین کشور این عرصه شود. محمودیان گفت: برای تحقق چنین اهدافی باید تمامی مردم، خود را سفیران افتخاری حوزه صنایع‌دستی و گردشگری دانسته و برنامه‌ریزی‌های شهری بین شورای شهر، شهرداری‌ها و معاونت صنایع‌دستی و گردشگری، شکل بگیرد. معاون صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری افزود: سانتافه آمریکا، شهر خلاق صنایع‌دستی است که حتی نصف اصفهان هم صنایع‌دستی ندارد، اما در این حوزه خلاقانه عمل کرده، در حالی که یکه‌تاز حوزه صنایع‌دستی در دنیا، ایران است، پس نباید بگذاریم چنین شهر‌هایی از ما پیشی بگیرند و در عین حال باید نگاه جهانیان را به خود معطوف و سهم بیشتری از گردشگری را نصیب خود کنیم.
انتخابانتخاب18 ساعت قبل
برخی شایعات حکایت از آن دارند که که فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج وتخت آغاز شده است. این موضوع باعث شده بسیاری از علاقه مندان به این سریال خبرهای مرتبط با اسپین آف را با دقت دنبال کنند. بسیاری از علاقه مندان به سریال بازی تاج و تخت از دیدن قسمت پایانی این سریال نا امید شدند چرا که انتظاراتی بسیار فراتر از آن چه که نمایش داده شد داشتند. با این وجود برخی از تماشاگران امیدوار بودند با یک اسپین آف قوی انتظارات از دست رفته خود را دوباره به دست آورند. اکنون خبرها حکایت از آن دارند که اسپین آف جدید از این سریال در راه است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دراین‌میان، مسائل دیگری هم درباره مشکلات طراحی لباس در ایران و محدودیت‌های پوشش مطرح شد که از اختلاف نگاه جالبی در بین طراحان حکایت می‌کند. مشارکت بازیگران در تبلیغاتاز میان طراحان لباس و مزوندارانی که با آن‌ها تماس گرفتیم، برخی‌شان به تشریح شکل ارتباطشان با بازیگران مایل نبودند. اوضاع عجیب مدلینگهمین موضوع بهانه‌ای می‌شود تا از آن‌ها درباره تبلیغات مد و لباس در اینستاگرام و کسب‌وکار جدید مدل‌ها جویا شویم. به‌همین‌دلیل، طراحی لباس عروس خانم طهماسبی را برعهده گرفتم تا به‌نوعی تبلیغی برای لباس عروس پوشیده کرده باشم». بعد قیمت حضور در این برنامه را چهارمیلیون تومان اعلام می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر