مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
سوگواری و عزاداری مولی‌الموحدین در سالروز ضربت خوردن آن امام همام با حضور رهبر معظم انقلاب، برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین (علیه‌السلام)، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشر‌های مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد.

در این مراسم که بعد از اقامه نماز ظهر برگزار شد، جناب آقای احمد چینی به ذکر مصیبت و مرثیه‌خوانی در عزای مولای متقیان حضرت امام علی علیه‌السلام پرداخت.

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 2مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 3مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 4مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 5مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 6مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 7مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 8مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 9مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 10مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 11مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 12مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 13مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 14مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 15مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 16مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 17مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 18مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 19مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 20مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 21مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 22مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 23مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 24مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 25مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 26مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 27مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 28

سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 30

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 32

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 34

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 36

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 38

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 40

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 42

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 44

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 46

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 48

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 50

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 52

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 54

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 56

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 58

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 60

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 62

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 64

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 66

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 68

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 70

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 72

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 74

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 76

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 78

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 80

مراسم سوگواری امام علی (ع) در محضر رهبر انقلاب - 82

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کرد آنلاینکرد آنلاین4 ساعت قبل
معاون استاندار: عصر کرد - سنندج - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، از مردم استان خواست با مدیریت هوشمندانه مصرف برق، در جلوگیری از خاموشی‌های مکرر مشارکت کنند. به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی در جلسه کارگروه ویژه اصلاح الگوی مصرف برق استان اظهار داشت: با توجه به موج گرمای حاکم بر کشور، نیاز است مردم با مدیریت هوشمندانه و کاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف مانع از خاموشی‌های مکرر شوند. وی تاکید کرد: لازم است مشترکان در زمینه مصرف بهینه برق همکاری کرده و مصارف خانگی، صنعتی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی در ساعات اوج مصرف، با مدیریت صحیح کاهش یابد. معاون استاندار از مدیران استان خواست با جدیت بیش از گذشته، اصلاح الگوی مصرف را به عنوان یکی از وظایف اصلی خود در ماه‌های تیر و مرداد تعریف کنند. شرکت توزیع نیروی برق کردستان به ۶۳۷ هزار و ۵۳۰ مشترک خدمات می‌دهد و ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار از نعمت برق برخوردار هستند.
خانه ملتخانه ملت11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: انالله و انا الیه راجعونهمکار محترم و گرامی جناب آقای صفاری نطنزی، پس از تحمل یک دوره بیماری امروز به دیدار معبود شتافت. فقدان ایشان در مجلس شورای اسلامی موجب خسران و تالم مضاعف است. ضمن عرض تسلیت به خانواده، دوستان، نزدیکان و مردم شریف نطنز و قمصر برای آن مرحوم علو درجات از درگاه حق‌تعالی مسالت داریم. فاطمه سعیدینماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
فارسفارس9 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دو نماینده مجلس جمهوری چک با انتقاد از برخی اعضای ناتو، آن‌ها را عامل درگیری‌ها در منطقه بر شمردند. به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» «لئو لوزار» از نمایندگان مجلس جمهوری چک در گفتوگو با وبگاه رسمی مجلس این کشور گفت که برخی اعضای ناتو حامی فجایع در کشورهای یاد شده بوده و این مبین این نکته است که این کشورها تابع و مجری سیاست‌های آمریکا هستند. به رغم ادعاهای دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر خروج نظامیان آمریکا از سوریه، هنوز نزدیک به دو هزار نظامی آمریکا در این کشور حضور دارند و علاوه بر استقرار غیرقانونی در شمال شرق، منطقه «التنف» واقع در نزدیکی مرز سوریه با عراق را نیز در اشغال خود دارند. «استانیسلاو گراسپیک» رئیس گروه دوستی پارلمانی چک و سوریه نیز در گفت‌وگو با سانا از تلاش‌های دولت روسیه در از بین بردن تروریسم در منطقه به ویژه سوریه قدردانی کرد. وی همچنین ضمن انتقاد از رویکردهای آنکارا در علیه دولت سوریه اظهار داشت، ترکیه در حمایت از تروریست‌ها در سوریه با آمریکا و رژیم اسرائیل همگام شده و در برهه‌ای که روسیه در حال کمک به دولت قانونی سوریه برای نابودی تروریسم است، آن‌ها از تروریست‌ها حمایت می‌کنند.
فارسفارس20 ساعت قبل
وزیر راه و شهرسازی خبر حضور پیمانکاران خارجی در کشور را تکذیب کرد و گفت: ما پیمانکار به اندازه کافی در داخل کشور داریم. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت، خبر حضور پیمانکاران خارجی در کشور را تکذیب کرد و گفت: چنین خبری صحت ندارد؛ چراکه ما پیمانکار به اندازه کافی در داخل کشور داریم. وی افزود: ‌ سرمایه‌گذاری در بخش مسکن را به عنوان سرمایه پذیر از هر کشوری را پذیرا هستیم تا در حوزه مسکن سرمایه گذاری کنند. در این صورت ما سرمایه شان را می‌پذیریم و براساس ضوابط وقوانین موجود به آنها فرصت می‌دهیم تا در کشورمان سرمایه گذاری کنند. وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: ‌ هم‌اکنون حوزه مسکن، ‌ فرصت گسترده‌ای است و مردم از ما انتظار دارند تا این جریان تولید مسکن شتاب بگیرد و البته ما هم از هر فرصتی استفاده می‌کنیم.

ترامپ به سیم آخر زد/ پیشخوان

14+
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر