راه توسعه استان ایلام از مسیر وحدت می‌گذرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
راه توسعه استان ایلام از مسیر وحدت می‌گذرد

راه توسعه استان ایلام از مسیر وحدت می‌گذرد

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام - استاندار ایلام با اشاره به اینکه راه توسعه استان ایلام از مسیر وحدت و برادری می گذرد، گفت: در قضیه انتصابات تا استاندار نپذیرید نه کسی می آید و نه کسی می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به مباحث پیش آمده در خصوص تکریم و معارفه معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری، گفت: آقای دکتر درویشی از مدیران زحمت کش و موفق استان بودند که صرفا به دلیل مشکلات خانوادگی و داشتن مریض تحت درمان در منزل، از ایلام رفتند و کسی ایشان را عزل نکرد و حتی در این مسیر در جهت رفع دغدغه‌ها به ایشان کمک کردیم.

وی در ادامه با اشاره به این مهم که نباید انتصابات را مصادره کرد و زحمات افراد را به بهانه‌های مختلف بر باد داد، تصریح کرد: تا استاندار یک تغییر را نپذیرید نه کسی می‌آید و نه کسی می‌رود.

استاندار ایلام با تاکید بر این مهم که باید در قضاوت‌ها انصاف را رعایت کنیم، تصریح کرد: چرا در جایی که زحمت کشیده شده و نتایج این زحمات هم مشخص است بگوئیم کاری انجام نشده است.

وی ادامه داد: وقتی که در اقتصاد مقاومتی هم از لحاظ کمی و هم از جنبه کیفی مقام اول کشور را بدست آورده‌ایم و در اعطای تسهیلات اشتغالزایی جزو ۵ استان برتر کشور هستیم، مادامی که بیش از ۴۲ کارگاه راکد شده احیا شده و به همین تعداد نیز پروژه‌های نیمه تمام به سر انجام رسیده و ظرفیت کارگاه‌های زیادی نیز بالا رفته، چرا بگوئیم کار نشده است.

وی افزود: این همه پروژه مهم در استان چون واحد شیرین سازی، pp، مؤسسه ژئوفیزیک دانا و دانان در شمال و جنوب استان، راه آهن استان و زیرساخت‌های مهم جاده‌ای و … شروع به کار کرده و یا در شرف انجام هستند چرا باید به این راحتی نادیده گرفته شوند.

استاندار ایلام تنها مسیر توسعه استان حرکت در مسیر وحدت و برادری عنوان کرد و گفت: همه بیایید در کنار هم و باهم برای توسعه استان کار کنیم و هرکسی سهم خود را در این وادی ادا کند.

وی در پایان ضمن اینکه از رسانه‌های استان درخواست داشت که دیگر این موضوع را کش ندهند، اضافه کرد: ضمن تشکر از زحمات رسانه‌ها امیدوارم این موضوع بیش از این باعث اتلاف وقت نشود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها