ورزشت‌کاران| راه حل سلطان برای مشکل فینال حذفی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر ورزشی
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی آمریکا ۳-۰ شیلی (جام جهانی زنان ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- اخیرا برخی منابع با ارائه اسنادی، چیرو ایموبیله را به شرط بندی در فوتبال متهم کردند. ایموبیله در اینستاگرام خود نوشت: وقتی می‌خواهید نام بازیکن و مردی چون مرا به زبان بیاورید، دهان خود را ابتدا آب بکشید. لحظاتی در زندگی پیش می‌آید که باید مقابل آن ایستاد و کوتاه نیامد. مسائلی پیش می‌آید که باید واکنش نشان بدهید و بی خیال از آن عبور نکنید. در برخی مواقع شما باید فریاد بزنید که چه انسانی هستید و اجازه ندهید هرکسی هرچه خواست به شما نسبت بدهد.
ایرناایرنا5 ساعت قبل
در حالی که انتخاب مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی تراکتورسازی، موجی از شاید و شعف و خرسندی میان هواداران تراکتورسازی ایجاد کرده است، اما آنها از اینکه مسئولان باشگاه از یک مربی استقلالی و حاشیه‌ای در کادر فنی استفاده می‌کنند، ناراحت و معترض هستند. بسیاری از هواداران تراکتورسازی با انتشار پست‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از اینکه الهامی به عنوان مربی قرار است در تراکتورسازی باشد، ابراز ناراحتی و اعلام کرده‌اند: اگر مسئولان باشگاه نسبت به برکناری این مربی اقدام نکنند، خودشان این کار را انجام می‌دهند. هواداران تراکتورسازی به موضوع تبانی محسن فروزان در فصل گذشته اشاره کرده و معتقدند: چه بسا در فصل آینده که مالک و مدیرعامل باشگاه زحمات فراوانی برای بستن تیمی قدر و یکدست و هواداران نسبت به کسل نتایج بهتر امیدوار شده‌اند، فروزانی دیگر برای تراکتور حاشیه سازی کند. آنها اقدام به انتشار و بازپخش مصاحبه‌های مختلف الهامی کرده‌اند که او در آنها بر استقلالی بودن خود اعتراف کرده است. به گزارش ایرنا، این در حالی است که روز گذشته نخستین تمرین پیش فصل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز زیر نظر ساکت الهامی برگزار شد.

ماندن برانکو وابسته به بندهای حساس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به وقت ورزشی‌ها؛ ماندن برانکو وابسته به بندهای حساسخبرنگاران صدا و سیما در به وقت ورزشی‌ها از نخستین روز کاری مجیدی در تیم امید، ماندن برانکو وابسته به بندهای حساس قرارداد و لیگ ملت‌های والیبال گفتند

فیلم/ شادی خطرناک هواداران پس از برد تیم ملی والیبال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

آخرین وضعیت برانکو و پرسپولیس از زبان عضو هیئت مدیره

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر