جدیدترین عکس زوج مشهور بازیگر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
جدیدترین عکس زوج مشهور بازیگر

جدیدترین عکس زوج مشهور بازیگر

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
جدیدترین تصویر منتشر شده از حدیث میرامینی و همسرش، مجتبی رجبی را مشاهده می کنید.

به گزارش پارس نیوز،  

جدیدترین تصویر منتشر شده از حدیث میرامینی و همسرش، مجتبی رجبی را مشاهده می‌کنید.

جدیدترین عکس زوج مشهور بازیگر - 3

منبع خبر : افکار نیوز عکس جدیدترین بازیگر زوج مشهور حدیث میرامینی مجتبی رجبی

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب21 ساعت قبل
اما شاید دردناک‌ترین رخداد مرتبط با جنگ جهانی را می‌توان بمباران اتمی مرگباری دانست که تاریخ هرگز آن را فراموش نخواهد کرد. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، زمانی که ارتش ژاپن اعلام کرد تا آخرین لحظه مبارزه می‌کند، کمتر فردی فکر می‌کرد ایالات متحده برای تسریع «آخرین لحظه» از بمباران اتمی کمک خواهد گرفت. فجایع بعد از انفجار بمب اتمی را فقط می‌توان با عنوان ویرانی کامل توصیف کرد. پس از بمباران هیروشیما، هرج و مرج وسیعی اتفاق افتاد. بلافاصله پس از بمب ناکازاکی نیز این شهر به همان ترتیب آشفته بود اما نوع آشفتگی این دو شهر تفاوت هایی داشت.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور: باید نگاه نقدگرایانه و پرهیز از تعارفات در حوزه مد و لباس شکل گیرد و باید به آن توجه شودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ حمید قبادی در آیین پایانی سومین جشنواره دانشجویی مد و لباس که در سالن همایش‌های دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه شریعتی برگزار شد، گفت: موضوع مدسازی و جریان سازی بخش اول سیاستگذاری در جهت توسعه در عرصه مد و لباس است و باید به نگاه نقدگرایانه و پرهیز از تعارفات توجه شود. قبادی افزود: از دانشگاه‌ها می‌خواهیم سرفصل‌های دروس خود را مطابق با موضوعات و مفاهیم ملی کشور داشته باشند و خلاقیت را توسعه دهند.
زوم‌جیزوم‌جی2 ساعت قبل
طبق گزارش سایت TheWrap، مراحل تولید و ساخت فیلم Sesame Street (سسمی استریت) تا ماه آوریل سال ۲۰۲۰ (فروردین یا اردیبهشت‌ ماه سال ۱۳۹۹) تأخیر خورد. ریبوت فیلم The Witches برای اکران در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. به فیلم Sesame Street بازگردیم؛ با وجود تأخیر تقریبا نه ماهه در مراحل ساخت این پروژه، شرکت برادران وارنر تاریخ اکران فیلم Sesame Street را تغییر نداده است و این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ (۲۶ دی ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. در فیلم موزیکال Sesame Street قرار است شاهد شخصیت‌هایی خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی‌ای مانند بیگ برد، برت، ارنی، گراور، اسکار، کوکی مانستر و المو باشیمان هتوی، بازیگر فیلم‌هایی چون فیلم Les Misérables (بینوایان)، فیلم Ocean's ۸ (هشت یار اوشن) و فیلم Interstellar (میان ستاره‌ای)، نقش اصلی را در فیلم Sesame Street دارد. شاون لوی، تهیه کننده فیلم Arrival (ورود)، به‌همراه مایکل آگویلار، تهیه‌کننده اجرایی فیلم Kidding (شوخی کردن)، تهیه‌کنندگی فیلم Sesame Street را بر عهده خواهند داشت.

پست اینستگرامی نگارجواهریان در خصوص حواشی اخیرش در کانادا+فیلم

رکنارکنا15 ساعت قبل
نگار جواهریان در این پست، تکه هایی از یک گفت و گو که در خصوص فحش خوردن از یک سری افراد در اینستاگرام است را منتشر کرده است. در ادامه توضیح داد که شاید علت اینکه فحش می‌دهیم این است که نشته‌ایم و به افرادی که در حال دویدن هستند فحش می‌دهیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر