پخش مراسم لیالی قدر استان‌ها از شبکه شما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

پخش مراسم لیالی قدر استان‌ها از شبکه شما

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
شبکه شما به عنوان شبکه مرجع مراکز استان‌ها به صورت چند قاب مراسم احیای لیای قدر را از سراسر کشور پوشش می‌دهد
پخش مراسم لیالی قدر استان‌ها از شبکه شما - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شبکه شما؛ این شبکه در لیالی قدر علاوه بر پخش یکی از مراسم‌های استان‌ها به صورت کامل با همکاری صدا و سیمای استان‌ها مراسم احیای نقاط مختلف را در قالب چند قاب به تصور می‌کشد.

بر این اساس مخاطبان شبکه شما می‌توانند در شب بیست و یکم رمضان، یکشنبه ۵ خرداد مراسم احیا را از خوزستان با مداحی حاج صادق آهنگران به صورت زنده ببیند و در کنار آن مراسم احیاء شهر‌های دیگر را نیز مشاهده کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

همچنین در شب بیست و سوم سه شنبه ۷ خرداد نیز مراسم احیا با سخنرانی آیت الله علوی گرگانی از گستان روی آنتن خواهد رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جان تازه موسیقایی در کالبد تبلیغات سینمایی/پیوست‌هایی که می‌مانند

مهرمهر23 ساعت قبل
بهره‌گیری از ظرفیت موسیقی در راستای تولید موزیک ویدئوهایی مستقل از فیلم‌های سینمایی، در چندسال اخیر به صورت ویژه در دستور کار سینماگران قرار گرفته و از این منظر جریانی نو، متفاوت و تأثیرگذار را به‌وجود آورده است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴آنچه در نماهنگ فیلم «شبی که ماه کامل شد» به مخاطبان این فیلم سینمایی ارائه شده است، دقیقا همان هدفی را محقق می‌کند که گویی از پیش برای آن طراحی و برنامه‌ریزی شده بود. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. حواشی این حوزه طی سال‌های اخیر برخی از تهیه‌کنندگان و خوانندگان موسیقی را در چالشی با اصحاب سینما قرار داد که برخی تبادلات اقتصادی پنهان و مافیاگونه مهمترین دستاورد این چالش‌ها بوده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور19 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
سینماپرسسینماپرس15 دقیقه قبل
سینماپرس: محمدصادق کوشکی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و کارشناس فرهنگی پس از اتمام پخش سریال‌های مناسبتی ماه مبارک رمضان گفت: صدا و سیما سال‌ها است دچار بیماری مزمن است؛ صحبت از سال جاری و ۵ سال و ۱۰ سال قبل نیست، بیش از ۳ دهه است که صدا و سیما انقلابی نیست و رویکرد انقلابی ندارد و تولیداتش در شأن انقلاب اسلامی نیست. این منتقد سینما در گفتگو با خبرنگار سینماپرس افزود: سازمان صدا و سیما رویکردی کارمندی به خود گرفته، کارمندی در عرصه فرهنگ و هنر، فاقد هر نوع خلاقیت و نوآوری که به شدت محافظه کارانه عمل می‌کند. کوشکی در همین راستا با انتقاد شدید از مدیران سازمان صدا و سیما تصریح کرد: بنده صریحا عرض می‌کنم مدیران سازمان صدا و سیما عموما نه انقلابی هستند نه رسانه شناس و نه خلاق! آن‌ها تنها به دنبال پست و میز و سمت خود هستند و به همین دلیل هیچ توجهی به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ندارند. همین مسأله باعث شده تا ما با آثاری در تلویزیون مواجه شویم که یا مخاطب ندارند یا مخاطب را دچار بدآموزی می‌کنند یا سبک زندگی غربی در آن‌ها ترویج می‌شود؛ دریغ از آنکه سبک زندگی ایرانی-اسلامی و روحیه انقلابی و ایثارگری در رسانه ملی جایی داشته باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
گزارش کیمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان توسط میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرائت شد. طبق جمع‌بندی این گزارش، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان کارفرما و متولی امور حمل و نقل دانشجویان در واحد علوم و تحقیقات و شرکت مهران گشت در این حادثه و در مواردی که ذکر شد مقصر هستند. همچنین با بررسی صورت گرفته مشخص شد که استفاده از تله‌کابین برای جابه‌جایی حدود ۴۰ هزار دانشجوی این واحد و با توجه به قرارگیری ساختمان‌های دانشگاه در محل‌های مختلف این مجموعه امکان منطقی ندارد. همچنین براساس این گزارش موارد متعددی از سهل‌انگاری مدیران دانشگاه آزاد و رؤسا و معاونان واحد علوم تحقیقات در خصوص بی‌تدبیری در این حادثه وجود دارد که این موارد شامل قبل از حادثه (نظیر عدم رعایت موارد ایمنی راه و عدم نظارت بر پیمانکار) و بعد از حادثه (نظیر باقی ماندن موارد عدم ایمنی) است که از سوی کمیسیون در حال پیگیری از مقامات قضائی و نتیجه آن متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.
فراروفرارو17 ساعت قبل
نهمین المپیاد ریاضی نوجوانان ایران، با حضور بیش از پنجاه هزار نفر آزمون در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم در طول سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ برگزار شد. این المپیاد در سطح ملی و در بیست و چهار استان کشور در ۹ سال گذشته توانسته بیش از ۸۰ درصد نوجوانان مدارس و مراکز استعداد‌های درخشان را به خود جذب کند. قابل ذکر است که امسال به این المپیاد چهار مرحله‌ای، رشته علوم نیز افزوده شده که در زیررشته‌های فیزیک، شیمی و زیست‌شناسی، داوطلبان نوجوان به سبک المپیاد‌های جهانی با هم به رقابت پرداختند. علاوه بر آن برگزاری همزمان مسابقات علمی مبتکران – ایران (معما) با دو گرایش علوم و ریاضی در پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی، گامی دیگری بود که برای کشف استعداد‌های ریاضی و علوم همراه با جذابیت در فضایی بدون استرس تجربه شد. سبک متفاوت این مسابقات برای کودکان با رویکرد ارتقا و افزایش مهارت تفکر، استراتژی حل مسئله، باز‌های ریاضی و کشف و تجربه در دنیای علوم و ریاضی و مهارت انجام کار عملی در این دو رشته توانست استعداد‌های ویژه‌ای را به جامعه شناسایی کند.
ایرناایرنا1 روز قبل
به‌طورکلی، آموزش نقش مهمی در توسعه اقتصادی هر کشوری اعم از در حال توسعه و توسعه‌یافته ایفا می‌کند. طبق ارزیابی اقتصاددانان، به‌طور تقریبی ۵۰ درصد رشد GDP سالیانه آمریکا صرف افزایش حجم ابداعات می‌شود. این رشد و توسعه، رشد اقتصادی را هم به دنبال دارد که با رشد موسسات و مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها ارتباط تنگاتنگی دارد. به گزارش businessinsider، یافته‌ها حکایت از آن دارد که افزایش دانشگاه‌ها به‌طور مستقیم با افزایش رشد اقتصادی در ارتباط است. سهم بودجه این کشور از تحقیق و توسعه، دو برابر کشورهای پیشرفته و توسعه یافته است، به‌طوری که ۲٫۴ درصد از تولید ناخالص داخلی کره‌جنوبی در سال ۲۰۱۴ به تحقیق و توسعه تعلق گرفته است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

دعوت از بازیکن نساجی به تیم ملی فوتبال هند

ایرنا19 ساعت قبل

دانشگاه آزاد، پیگیر خدمت‌رسانی به خانواده‌های جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس

اعتمادآنلاین22 ساعت قبل

راهکار مواجهه با تحریم اپلیکیشن‌های تلفن همراه/ بن بستی که برای متخصصان ایرانی معنا ندارد

فارس5 ساعت قبل

نخستین روز اجراهای جشنواره موسیقی «امیرجاهد» برگزار شد

ایلنا1 روز قبل

وزیر کشور آلمان: راست‌های افراطی با قتل یک سیاستمدار زنگ خطر را به صدا درآوردند

ایرنا26 دقیقه قبل

گاف مدیریت پرسپولیس در شکواییه به فیفا علیه الاهلی و برانکو

ایلنا1 روز قبل

ایران؛ محور گفت‌وگوی پمپئو و معاون نخست‌وزیر ایتالیا

اعتمادآنلاین22 ساعت قبل

اجرای طرح «با مهر تا مهر» در بندرعباس توسط جمعیت هلال‌احمر هرمزگان

مهر1 ساعت قبل

روایت تازه از دیدار شینزو آبه با رهبر انقلاب در مستند جدید تلویزیون

تسنیم56 دقیقه قبل

فولاد سازان ۳٫۴ میلیون تن شمش تولید کردند

ایرنا22 ساعت قبل