طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۷ خردادماه ۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایران‌جیب
  4. اقتصادی

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۷ خردادماه ۹۸

ایران‌جیبخبرگزاری ایران‌جیب |
در راستای تنظيم قيمت خودروهای شركت ايران خودرو در بازار، بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان و نمايندگان محترم مي رساند، شرايط فروش ...
طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۷ خردادماه ۹۸ - 0

در خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۷ آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول ذیل بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۷ خردادماه ۹۸ - 6

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
ایرناایرنا22 ساعت قبل
وی بیان کرد: در این راستا فاصله کم بنادر استان بوشهر با بنادر کشور قطر ظرفیت مبادلات تجاری و اقتصادی را افزایش داده است. زرین فر ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام شده میزان مبادلات تجاری ایران و قطر تا پنج میلیارد دلار افزایش می‌یابد که بخش قابل توجهی از آن از بنادر مختلف استان از جمله بندر دیر و پایانه صادراتی مواد معدنی استان بوشهر است. وی ادامه داد: با توجه به موقعیت کنونی بهترین مسیر با مرکز و شمال کشور استان بوشهر به عنوان کریدور شمال به جنوب و کشورهای آسیایی مورد توجه قرار دارد. زرین فر بیان کرد: توسعه گردشگری دریایی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استان بوشهر است که در این عرصه در استان برنامه ویژه‌ای تدوین و اجرایی شده داست. وی با اشاره به راه‌اندازی خط کشتیرانی بوشهر - قطر افزود: در این راستا کشتی مسافری و تجاری گراندفری در اسکله بندر بوشهر هفته گذشته پهلو گرفت که در مرحله نخست در بعد تجاری فعالیت خود را آغاز و سپس گردشگری دریایی مورد توجه ویژه این کشتی پیشرفته و مدرن است.
مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری عصر سه‌شنبه در جمع مدیران بانک‌های عامل شهرستان دشتی بر ضرورت مناسب‌سازی بانک‌ها برای تردد معلولین و جانبازان تاکید کرد و اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی و بانک بانک‌های عامل اهتمام ویژه نسبت به این موضوع داشته باشند. وی ادامه داد: بانک‌های عامل ظرف مدت یک ماه در زمینه مناسب سازی اقدام کنند و به زودی نیز کار گروهی برای نظارت به بانک‌ها اعزام می‌شوند. نادری خاطرنشان کرد: بانک‌های عامل باید زمینه دسترسی آسان همه شهروندان را فراهم کنند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزند. وی همچنین اداره بهزیستی شهرستان خواست ظرف مدت یک ماه گزارش لازم در خصوص مناسب سازی بانک‌ها به این به فرمانداری اعلام کند.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
استاندار کردستان تاکید کرد: عصر کرد - استاندار کردستان تاکید کرد: مجموعە ملاحظات زیست محیطی مربوط بە طلای قلقلە سقز باید تا ۲۰ آیندە نهایی و بە اتمام برسد. بە گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا امروز در جلسه بررسی وضعیت طلای سقز با بررسی مسائل زیست محیطی این طرح گفت: اواخر سال ۹۶ کلنگ این طرح توسط وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زمین زده شد که متاسفانه از آن هنگام زمان زیادی سپری شده است. مرادنیا با عذرخواهی از سرمایه گذاران طلای سقز بابت زمان بر شدن صدور مجوزهای لازم جهت اقدامات اجرایی، گفت: سازمان محیط زیست باید ظرف مدت زمان ۲۰ روز باید تمامی ملاحظات زیست محیطی خود را نهایی و بە اتمام برساند. وی خاطرنشان کرد: اجرا و به ثمر رسیدن طلای سقز منافع استانی و ملی فراوان در پی دارد و می‌تواند اقدامی مهم در ایجاد اشتغال در منطقه باشد. مرادنیا یادآور شد: دستگاه‌های اجرایی نظیر منابع طبیعی و شرکت برق برای کمک به اجرای این پژوه مساعدت لازم را داشته باشند.
فارسفارس18 ساعت قبل
غیر از بعد از ظهر پنجشنبه و روز جمعه در شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی و برخی مناطق اردبیل بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بعد از ظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه با توجه به افزایش سرعت وزش باد روی کشور عراق و جنوب غرب کشور وقوع گرد و خاک در جنوب خوزستان در جنوب خوزستان و بوشهر دور از انتظار نیست. آسمان تهران فردا صاف در بعدازظهر وزش باد و در شب وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۹ و ۲۶ درجه خواهد بود. ‌کاربران همچنین می‌توانند وضعیت جوی تعدادی از استان‌ها را در ۵ روز آینده در جداول زیر مشاهده کنند. میانگین بلندمدت بارندگی کشور در بازه زمانی مذکور ۲۲۱٫۹ میلی‌متر بوده است که بارش سال جاری‌ ۳۹٫۸ درصد بیشتر از سال بلندمدت است. بیشترین میزان بارش در هفته سی و نهم سال زراعی متعلق به منطقه آب‌‌بر در استان زنجان‌ به میزان ۲۱٫۸ میلی‌متر بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر