خانه احزاب استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
خانه احزاب استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

خانه احزاب استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: خانه احزاب استان اردبیل در راستای تجمیع احزاب جریان‌های سیاسی مختلف و نیز پیگیری صنفی احزاب در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز ندایی ظهر امروز در نشست با دبیران احزاب و گروه‌های سیاسی استان اردبیل اظهار داشت: خانه احزاب استان اردبیل در راستای تجمیع احزاب جریان‌های سیاسی مختلف و نیز پیگیری صنفی احزاب در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت احزاب مختلف در استان بیان کرد: در حال حاضر ۴۷ حزب از جناح‌های سیاسی مختلف در سطح استان به صورت رسمی فعالیت می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل افزود: اغلب احزابی که در سطح استان فعال هستند دارای مجوز از ماده ۱۰ بوده و با دریافت مجوزهای لازم اقدام به فعالیت می‌کنند.

ندایی با تاکید بر فعالیت احزاب در راستای توسعه استان تصریح کرد: باید فعالان احزاب و جناح‌ها و گروه‌های سیاسی مختلف به دور از تخریب یکدیگر و با رعایت اخلاق‌مداری در مسیر توسعه و پیشرفت استان گام برداشته و رابط بین مشکلات مردم و موانع توسعه‌ای در منطقه و مسئولان باشند.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: فعالان احزاب می‌توانند با ارائه راهکارهای مشخص و کاربردی در راستای حل مشکلات در استان گام برداشته و مسیر آبادانی و توسعه استان را هموار کنند که از راهکارها و پیشنهادات سازنده در این زمینه استقبال می‌کنیم.

وی رونق تولید و اشتغال را راهکار حل مشکلات موجود اقتصادی دانست و اظهار کرد: انتظار می‌رود در راستای تحقق این مهم در استان همگان تلاش لازم را داشته و با ارائه راهکارهای اساسی در مسیر تحقق شعال سال گام بردارند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها