پاسخ قاطع آیاندا پاتوسی به هواداران عصبانی استقلال+ عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

پاسخ قاطع آیاندا پاتوسی به هواداران عصبانی استقلال+ عکس

روزنوخبرگزاری روزنو |

آیاندا پاتوسی با اعلام خبر جدایی خود از استقلال و خداحافظی از هواداران جنجال بزرگی را در میان استقلالی‌ها بوجود آورد. هواداران آبی با اطلاع از این خبر به شدت عصبانی شدند و به مدیر برنامه‌های این بازیکن حمله‌ور شده و او را عامل جدایی ستاره آفریقایی و محبوب از تیم‌شان شدند.

حال پاتوسی نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و به حمایت از مدیربرنامه‌های خود پرداخته است. پاتوسی عنوان داشت:

کسی نباید فکر کند که این جدایی تقصیر سینا (مدیر برنامه‌های پاتوسی) است. او سعی کرد همه‌چیز را برای من‌ و باشگاه به منظور حفظ من، درست کند، چون ما هر دو عاشق باشگاه و هوادارانیم اما‌ بعضی چیزها از دست ما خارج است!

خبری: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

پاسخ قاطع آیاندا پاتوسی به هواداران عصبانی استقلال+ عکس - 5

باید دید که واکنش هواداران استقلال در ادامه به این صحبت‌های پاتوسی چه خواهد بود و چه اتفاقاتی در آیندۀ نزدیک مابین پاتوسی و باشگاه رقم خواهد خورد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو1 روز قبل
در عین حال او در لابلای صحبت هایش، بحثی مهم درباره دیدار سپاهان پرسپولیس را مطرح کرده که می‌تواند منجر به یک موج تازه در بین تیم‌های مدعی فوتبال ایران بشود. با اضطراب و استرس و ترس به خاطر این ویروس حتی خطر مصدومیت بازیکنان بیشتر می‌شود. همه تیم‌ها از بازی پرسپولیس- سپاهان متضرر شدندتیم‌های استقلال، تراکتور و شهرخودرو و سایر مدعیان از ماجراهای بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند. باید با طراحان این اتفاق‌ها شدیدترین برخورد را کرد. اگر بازی تکرار شد که هیچ اما اگر رأی دیگری صادر شد، جریمه‌ها باید خیلی بیشتر از نتیجه یک بازی باشد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الشرق الاوسط؛ شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای آسیایی باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال این قاره (AFC) برخی بازی‌های لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را به زمان دیگری موکول کند. بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط حاکم این احتمال وجود دارد که کنفدراسیون فوتبال آسیا بخواهد برگزاری تمامی دیدارهای لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را به زمان دیگری که نامعلوم است موکول کند؛ البته احتمال لغو کامل این رقابت‌ها در فصل جاری نیز وجود دارد. یک عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز پیشنهاد لغو کامل رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را ارائه داد. وی در این رابطه گفت: اگر ویروس کرونا مهار نشود، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که رقابت‌های لیگ قهرمانان و کاپ آسیا به طور کامل لغو شوند. انتهای پیام/
روزنوروزنو1 روز قبل
اسکوچیچ بعد از حضور در تیم ملی دو کمک خارجی خود را به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و قرار است این مربیان با شروع تمرینات تیم ملی وارد تهران شوند تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند. سهراب بختیاری زاده در کمپ تیم‌های ملی دیده شده و نشستی را با مدیر تیم ملی برگزار کرد. دیگر مربی‌ای که قرار است به کادر فنی تیم ملی ملحق شود محرم نویدکیا بازیکن سابق تیم سپاهان است. استفاده از مربیان تیم‌های لیگ برتری نکته‌ای بوده که مورد توجه فدراسیون فوتبال بود، اما واقعیت این است که مربیان تیم‌های لیگ برتری حاضر نیستند با گذشتن از دستمزد‌های میلیاردی وارد کادر فنی تیم ملی شوند. البته دستمزد ناچیز فقط برای مربیان ایرانی تیم‌های ملی است و مربیان خارجی تیم‌های ملی دستمزد خوبی می‌گیرند.

نظرها

(2)

خبرهاي استقلال را ننویسید،،،،ارزش خوندن نداره،،،،جام حذفی باضافه سه دوره متوالی قهرمانی،،،،،واقعا آدم از اس خبر ميذاره..ولشون کنید به حالخودشون سال ديگه ميرن لیگ یک

8 ماه قبل

از اینجا تا شمال جاده ها خیسه....

8 ماه قبل

اخبار بیشتر