اقدامات پلیس مازندران در ماجرای قایق سواری بدون لباس دختران در سد لفور + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

اقدامات پلیس مازندران در ماجرای قایق سواری بدون لباس دختران در سد لفور + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: مرکز طلاع رسانی پلیس مازندران درباره انتشار تصویری از ناهنجاری‌ها در سد لفور مازندران از طریق پلیس امنیت عمومی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی پیگیری کرد.

اقدامات پلیس مازندران در ماجرای قایق سواری بدون لباس دختران در سد لفور + عکس - 1اقدامات پلیس مازندران در ماجرای قایق سواری بدون لباس دختران در سد لفور + عکس - 2

به گزارش رکنا ، مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران در خصوص انتشار تصویری از حضور گردشگران با وضعیت نامناسب در سد لفور در شهرستان سوادکوه شمالی ضمن بررسی همه جانبه موضوع و در جهت پاسخگویی به مطالبات مردمی و حفظ ارزش‌های دینی و اخلاقی مراتب را سریعا از طریق پلیس امنیت عمومی استان و فرماندهی انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی پیگیری کرد.

برابر بررسی‌های به عمل آمده متولی و مسئولیت حوزه سرزمینی سد لفور برعهده آب منطقه‌ای مازندران بوده و حضور گردشگران در آب مربوط به بخش خصوصی است.

این گزارش حاکی است با شناسایی مسئول بخش خصوصی، این فرد توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سوادکوه شمالی احضار شد.

امنیت اخلاقی خط قرمز پلیس بوده و پلیس با هرگونه ناهنجاری‌های اخلاقی برابر قانون برخورد خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

تعطیلی مدارس تهران به دلیل پیشگیری ار شیوع کرونا

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
دانشگاه‌ها در چند استان تعطیل شد. بر اساس اعلام وازرت بهداشت دانشگاه‌ها در چند استان از جمله تهران، البرز، قزوین، مرکزی قم همدان، اصفهان، گیلان، مازندران، مرکزی تا آخر هفته تعطیل شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
ریاض و مسقط تا حد زیادی از طرح‌های آمریکا برای منطقه خاورمیانه حمایت می‌کنند، گرچه در جزئیات مسائل تفاوت‌هایی وجود دارد. مقامات مسقط هیچ‌گاه رسما این میانجی‌گری را تایید نکرده‌اند، اگرچه سخنان شنیده شده از پایتخت عمان همواره درباره لزوم تماس‌های دیپلماتیک است. به‌رغم اعلام آمادگی ایران برای گفت‌وگو و همکاری با کشورهای منطقه برای مشارکت در رفع مشکلات منطقه، مقامات تهران علاقه‌ای به مذاکره با طرف آمریکایی نشان نمی‌دهند. به‌خصوص در شرایطی که مقامات واشنگتن به‌طور علنی اذعان می‌کنند که هدف ایالات‌متحده «تغییر رفتار ایران» در منطقه است. او قول داده که تلاش می‌شود تا از طریق روش‌های اعمال فشار سیاسی و اقتصادی بر مقامات تهران به این هدف نزدیک شد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
وزیر علوم بخشنامه‌ای درباره کرونا خطاب به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور صادر کرد. به گزارش ایسنا، برخی از بندهای بخشنامه وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور به شرح زیر است:

نظرها

(1)

پدر ماهارو شما دراوردین

شما تخم عرب چرا نمیرید عربستان و عراق زندگی کنید.چادر و روبنده بندازید و از بوگندتون لذت ببرید

8 ماه قبل

اخبار بیشتر