رئیس پلیس تهران: «حیات شبانه» در پایتخت نداریم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اجتماعی
رئیس پلیس تهران: «حیات شبانه» در پایتخت نداریم

رئیس پلیس تهران: «حیات شبانه» در پایتخت نداریم

ایسناخبرگزاری ایسنا |
رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد که «حیات شبانه در تهران نداریم».

به گزارش ایسنا، سردار رحیمی با بیان اینکه صنوف تنها در ماه مبارک رمضان اجازه فعالیت تا سحر را داشته‌اند و پس از پایان ماه رمضان این امر منتفی است، ساعت فعالیت صنوف را صرفا تا یک بامداد اعلام کرد و گفت: در صورت مشاهده عدم رعایت این موضوع با صنوف متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: از طریق معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همه صنوف اعلام کرده‌ایم که زیست شبانه نداریم و صرفا صنوف تا یک بامداد مجاز به فعالیتند.

خبری: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: با هماهنگی و همکاری گسترده و بهره‌گیری از مکانیسم‌های قوی می‌توان امید به مبارزهای هدفمند با انحراف، قاچاق و سوء استفاده از پیش سازها داشت. اعتمادآنلاین|‌ سردار ناصر اصلانی در دوازدهمین نشست کارگروه منطقه‌ای پیش سازها افزود: برگزاری این نشست در راستای تبادل اطلاعات و تجربیات در کنترل مواد مخدر و پیش ساز‌ها و نقش همکاری‌های بین‌المللی در مبارزه با مواد مخدر نشان از وجود اسلام برای مقابله جدی با این قبیل انحرافات دارد. وی افزود: بحرانی که در حال حاضر کشورهای منطقه و در آینده نه چندان دور تمام کشورهای جهان را به چالش جدی می‌کشاند، موضوع قاچاق پیش سازهای مواد مخدر است که در سال‌های اخیر زنگ خطر جدی آن به صدا درآمده است. اصلانی با بیان اینکه امروزه مواد مخدر به ویژه مواد مخدر صنعتی زندگی افراد و جوامع انسانی را به طور جدی تهدید می‌کند، اظهار کرد: این موضوع همچنین توسعه پایدار را مخدوش می‌کند و موجب بروز جرایم مختلف در کشورهای جهان می‌شود. استعمال مواد مخدر علاوه بر وارد کردن خدشه به آزادی و رشد جوانان، سلامت و رفاه انسان‌ها، استقلال کشورها، دموکراسی و ثبات ملت‌ها، ساختار کلیه جوامع انسانی و خانواده‌های آنان را با خطر جدی مواجه می‌کند.
برنابرنا15 ساعت قبل
موهای زیر پوستی، مزاحم‌هایی هستند که هیچکس آنها را دوست ندارد. افرادی که بطور طبیعی موهای ضخیم و فر دارند، بیشتر دچار موهای زیر پوستی خواهند شد، زیرا موی فر و ضخیم، تیز‌تر بوده و بیشتر مستعد پیچ خوردن در داخل پوست است. روشهای درمانبا روشهای مو زدایی مناسب، می‌توانید به میزان زیادی از ایجاد موهای زیر پوستی جلوگیری کنید. احتمال آنکه موهای زیر پوستی، پوست را ملتهب و تحریک کنند زیاد است. اگر موهای زیر پوستی دارید، از یک متخصص زیبایی معتبر کمک بگیرید.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
نخستین جلسه رسیدگی به پرونده ۱۱ نفر از کارکنان و کارشناسان وزارت صمت به اتهام اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخصیص سهمیه غیرقانونی مواد اولیه پتروشیمی برگزار شد. به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام اظهار کرد: این دادگاه در خصوص ۱۱ نفر از کارکنان و کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت است که به اتهام اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخصیص سهمیه غیرقانونی مواد اولیه پتروشیمی به میزان ۸۰ هزار تن و ارزش بیش از ۳ هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال و اخذ رشوه است. در ادامه این جلسه، حسینی نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرونده پرداخت. نماینده دادستان اظهار کرد: این پرونده شامل پنج بخش است و متهمان پرونده ۱۱ نفر از کارکنان وزارت صمت هستند که ۷ نفر آنها از کارکنان این وزارت در استان لرستان و سه نفر دیگر از کارشناسان هستند. وی افزود: این افراد برای کارخانه‌هایی که فعالیت تولیدی نداشتند یا به حالت نیمه‌فعال بودند و یا از طریق شرکت‌های صوری که تأسیس می‌کردند، به میزان ۸۰ هزار تن مواد اولیه به ارزش بیش از ۳۲۶ میلیارد تومان دریافت کردند.
تسنیمتسنیم21 ساعت قبل
وی تصریح کرد: گردش مالی ناشی از قاچاق موادمخدر مهمترین عامل تولید و قاچاق توسط شبکه‌ها و باندهای تبهکار در دنیا به شمار می‌‌رود، این امر موجب شده تا این شبکه‌ها ضمن برخورداری از انواع سلاحها و تجهیزات پیشرفته تمام توان خود را برای قاچاق و انتقال پیش سازها و موادمخدر به کانونهای تولید و مصرف به کار گیرند. اصلانی تصریح کرد: توصیه می‌شود تا کشورها کنترل بیشتری بر روی محموله‌هایی که به مناطق آزاد وارد می‌شوند، داشته باشند زیرا برخی مواد شیمیایی پیش‌ساز ممکن است به صورت محموله جزئی و مسافری ترخیص شود. معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه بررسی‌های ما نشان می‌دهد که قاچاقچیان مواد مخدر در فرایند ساخت مواد مخدر همچون هروئین از «استیل کلراید» استفاده می‌کنند گفت: ساختار این ماده شیمیایی به «اسید انیدرید استیک» بسیار نزدیک است و انجام این کار احتیاج به تجدید تجهیزات پیچیده آموزشگاهی ندارد. وی خاطرنشان کرد: استیل کلراید در سیستم طبقه بندی کالاها، فاقد کد و طرح مشخص است و این ماده جزء ۲۴ و مواد شیمیایی پیش‌ساز موضوع جدول قرمز ضمیمه کنوانسیون ۱۹۸۸ سازمان ملل نیست، همین موضوع باعث شده که قاچاقچیان این ماده شیمیایی را تحت عنوان سایر کالاها طبقه‌بندی می‌کنند. اصلانی متذکر شد: در قانون مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران ورود صدور و ترانزیت این ماده شیمیایی بدون مجوز وزارت بهداشت ممنوع است و برای ماده شیمیایی تعرفه مشخص نشده که انتظار می‌رود در راستای کنترل مواد پیش‌ساز سایر کشورها به این امر توجه داشته باشند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به آمار ثبت شده از ولادت چندقلوزایی در ایران طی سه ماه اول سال ۹۸ اظهار کرد: از اول فروردین تا پایان خرداد ماه ۴ هزار و ۴۴۸ دوقلو زایی، ۱۳۱ مورد سه قلو زایی ثبت شده است. اخبار اجتماعی- سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در ادامه بیان کرد: همچنین ۶ مورد ۴ قلو زایی که دو مورد مربوط به استان فارس و مابقی برای استان‌های اردبیل، خوزستان، اصفهان بوده است. ​ابوترابی با اشاره به آمار ولادت نوزادان چند قلو در سال گذشته گفت: ۱۹ هزار و ۹۱۱ ولادت مربوط به نوزادان دو قلو، ۶۴۶ مورد سه قلو، ۲۱ مورد چهار قلو و دو مورد ۵ قلو (در استان اصفهان و مرکزی) در سال گذشته ثبت شده است.

سرپل‌های گدایی تهران و کارگران کوچک و خمار/ کودکان در چنگال باندهای مافیایی (+ فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
از ۳، ۴ ماهگی برای گدایی کرایه داده می‌شوند تا وقتی که بزرگ شوند و بتوانند یک تنه گدایی کنند. باندهای مافیایی تکدی‌گری، کودکان بی‌بضاعت را به آینده‌ای تیره ‌و تار محکوم می‌کند. بعید نیست که برخی از آنان جذب باندهای سوءاستفاده از کودکان شوند و ابزاری برای کسب درامد سودجویان. حقوق کودکان آشکارا در خیابان‌های شهر نقض می‌شود و اقدام سازنده‌ای برای رفع معضلات مربوط به آنان انجام نمی‌شود. آنان در چرخه‌ای از آسیب‌های اجتماعی به دنیا می‌آیند، بزرگ می‌شوند و زندگی می‌کنند.

نظرها

(1)

ازسردارتشکرمی کنم که زیست شبانه راقبول ندارند درهیچ کجای دنیا زیست شبانه بااین وضع وجودنداردکازینوهای قمار ودانسینگها شایددربعضی شهرهای غربی اجازه داشته باشند ولی صنوف مختلف شان حداکثرتا 7شب بازهستنداین زیست شبانه راچه کسانی وباچه نیتی عَلَم کرده اند آیابه سلامت اخلاقی جامعه می اندیشند؟ کشوری مسلمان باسنت های دیرینه چطورمی تواندزیست شبانه داشته باشد؟ زیست شبانه راتفسرومعنی کنندکسانی که اینگونه فرمایشات را عادی سازی می کنندآیاامنیت شهروندان به خطر نمی افتد؟این بدعت هاراچه کسانی وباچه نیتی طراحی می کنند ؟ دیگر خانواده هاچطورمی توانندجوانانشان را ازولگردی وشبگردی منع کنند وقتی که شبگردی عادی شوداگرشبگردی که مابه آن ولگردی می گوییم عادی شود فاتحه مع الصلوات.

1 ماه قبل

اخبار بیشتر