(تصاویر) آتش تروریست‌ها در مزارع کشاورزی سوریه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

(تصاویر) آتش تروریست‌ها در مزارع کشاورزی سوریه

فراروخبرگزاری فرارو |
کشاورزان سوری معتقدند شبه نظامیان قسد با آتش زدن زمین های زراعی می خواهند از کشاورزان به خاطر نفروختن محصولاتشان به آنها انتقام بگیرند و کشاورزان را مجبور به همراهی و تامین مایحتاج آنها کنند.

فرارو-دامنه آتش سوزی در استان‌های حسکه و دیر الزور در شمال شرق سوریه مناطق وسیعی از مزارع گندم و جو را فراگرفت و امید و روزی ده‌ها خانواده و کشاورز را در خود بلعید.

به گزارش فرارو، افزایش دما تنها دلیل این قضیه نبود و بسیاری از اهالی، شبه نظامیان قسد و بقایای گروه تروریستی داعش را مسئول این آتش سوزی می‌دانند.

آنها متعقدند که شبه نظامیان قسد با آتش زدن زمین‌های زراعی می‌خواهند از کشاورزان به خاطر نفروختن محصولاتشان به آنها انتقام بگیرند و کشاورزان را مجبور به همراهی و تامین مایحتاج آنها کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث فوری

این آتش سوری در نوع خود بی سابقه بود چرا که افزایش دما موضوع تازه‌ای در این استان نبود و طبق گفته‌های رجب السلامه مدیر کشاورزی در استان حسکه چنین آتش سوزی در این وسعت در سال‌های قبل سابقه نداشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین تصاویر از بازسازی قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی

مهرمهر1 روز قبل

فیلم/ حمله به یک بازیگر با چاقو!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
سیمون یام، بازیگر هنگ‌کنگی که برای رویدادی تبلیغاتی به چین رفته بود، توسط یک ناشناس و به دلایل نامعلوم چندین مرتبه چاقو خورد. او پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

پارک جمشیدیه تهران آتش گرفت / حریق گسترده است+ فیلم اختصاصی

رکنارکنا1 روز قبل
حوادث رکنا: ارتفاعات پارک جمشیدیه تهران لحظاتی پیش طمعه حریق شد و آتش نشانان در تلاش هستند از سرایت حریق به اطرف پارک و برق فشار قوی که در نزدیکی آتش است جلوگیری کنند.

فیلم/ برخورد عجیب با متهم سیاهپوست

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل

لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبان

الفالف10 ساعت قبل
لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبانگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵ ۳۹۸۰۵۰۱۲۰۲عملیات نجات دختری که قصد خودکشی در اتوبان امام علی (ع) تقاطع پیروزی را داشت با موفقیت انجام شد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر مصرف برق غیر مجاز در یکی از دامداری‌های روستای قلندرآباد، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه کارکنان اداره برق در محل حاضر شدند. این مقام انتظامی افزود: در این رابطه ماموران پس از بررسی از دامداری ۲۴ دستگاه ماینر که در حال مصرف برق غیر مجاز بودند، کشف کردند. وی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد، تصریح کرد: ارزش ریالی اقلام قاچاق و غیرمجاز مکشوفه، توسط کارشناسان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام شده است. فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد، گفت: موضوع ماینرها و تبعات متفاوت آن در حوزه‌های انرژی، اقتصاد و امنیت، پدیده جدیدی است که باید به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر