فیلم/ آتش‌گرفتن اتوبوس کرمان- خرم‌آباد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. حوادث

فیلم/ آتش‌گرفتن اتوبوس کرمان- خرم‌آباد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
این اتوبوس دیروز با ۱۲ سرنشین از کرمان به سمت خرم‌آباد در حرکت بود که در کمربندی رفسنجان دچار حریق شد. حریق به علت نقص فنی در موتور اتوبوس روی داد و خوشبختانه به هیچکدام از سرنشینان آسیبی نرسید.

دریافت ۹۷۵ KB

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث امشب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ عاقبت رانندگی در لاین مخالف!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تخلف رانندگی یک مرد ۳۹ ساله در یکی از شهرهای اوکراین، به وقوع تصادفی وحشتناک منجر شد. رانندگی مرد متخلف در لاین مخالف، باعث شد خودروی او به یک خودروی سواری برخورد کند که طی این حادثه، پنج تن مجروح شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: مومیایی کردن جسد فقط برای انتقال جسد به خارج ازکشور و جلوگیری از فساد پذیری جسد و انتقال برخی از بیماری‌ها طبق نظر سازمان بهداشت جهانی و توسط پزشکی قانونی انجام می‌شود. مومیایی کردن، روشی برای حفظ جسد است، مومیایی اجساد از دیر باز در فرهنگ ملت‌های مختلف رایج بود، اما این روش نگهداری اجساد در برخی موارد مجاز است و شرایط آن باید در نظر گرفته شود و به همین دلیل نیز سازمان پزشکی قانونی کشور بر اساس تایید قوه قضائیه تعرفه‌ای را برای انجام مومیایی اجساد در شرایط خاص در نظر گرفته است و دربین ده‌ها خدماتی که پزشکی قانونی ارائه می‌دهد، مومیایی کردن هم دیده می‌شود. مسعود قادی پاشا افزود: از هر کشور دیگری اگر فردی تابعیت ایران داشته باشد یا اینکه فردی در کشور ما زندگی کند، در صورت فوت، برای انتقال جسد به کشور متوفی مومیایی در پزشکی قانونی انجام می‌شود. مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در مورد هزینه مومیایی کردن هر جسد در پزشکی قانونی گفت: طبق جدول تعرفه‌های پزشکی قانونی هزینه مومیایی کردن به تنهایی ۴ میلیون تومان است هزینه معاینه جسد هم ۹۵ هزار تومان بر اساس تعرفه سال ۹۸ است. وی ادامه داد: هزینه مومیایی کردن جسد در ایران نسبت به برخی از کشور‌ها و حتی کشور‌های منطقه نیز پایین است.

سربازى که سلامتى اش را براى سلامتى دیگران داد/ صحبت‌های تکان دهنده افسر پلیس از خونبارترین ماجرای تقیب و گریز پایتخت + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ در تاریخ هجدهم تیر ماه سال جاری واحد گشت موتوری کلانتری ۱۰۹ بهارستان که یک درجه‌دار راکب و سربازی وظیفه ترک‌نشین آن بود، در خیابان شهید مصطفی خمینی به یک دستگاه خودروی پراید با یک سرنشین مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست دادند، اما راننده بدون توجه به فرمان ایست پلیس متواری شد. گشت موتوری پلیس بلافاصله به تعقیب با خودروی مذکور پرداخت و ماموران احتمال دادند که خودروی پراید حامل موادمخدر باشد. تعقیب و گریز گشت موتوری پلیس با خودروی پراید ادامه داشت تا اینکه در بین چهارراه سیروس و سرچشمه، سرباز ترک‌نشین در یک اقدام جسورانه با مشاهده پایین بودن شیشه خودرو و برای ورود به آن اقدام به پرش از روی موتورسیکلت کرد. در ادامه راننده پراید، با مشاهده این اقدام سربازوظیفه، خودرو را به سمت خودرو‌های عبوری دیگر کشاند که خودروی پراید با دو خودروی پژو ۴۰۵ و تیبا برخورد و سپس واژگون شد. بیشتر بخوانید: اهدای اعضای بدن یک سرباز ناجا به ۳ بیمار پس از مرگ مغزی + فیلمانتهای پیام/

اولین تصاویر از حادثه مرگبار در محور ایرانشهر-بم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین17 ساعت قبل

فیلم/ لحظه حمله شیر به مدیر دهکده طبیعت قزوین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل
«نادر رضا نوری»، مدیر دهکده طبیعت قزوین در جریان بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از دهکده طبیعت مورد حمله یک قلاده شیر قرار گرفت و با مداخله به هنگام مأموران و مربیان حیوانات این حادثه کنترل شد.

فیلم/ برخورد خودروی قاچاق سوخت با اتوبوس!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر