چگونه ماهی را تازه نگه داریم تا فاسد نشود؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. سرگرمی

چگونه ماهی را تازه نگه داریم تا فاسد نشود؟

تابناکخبرگزاری تابناک |
گوشت ماهی بسیار خوشمزه و سالم است ولی به دلیل طبیعت خاص شکار و نگهداری ماهی تازه نگه داشتن آن کاری سخت است که نیاز به احتیاط و دقت بسیاری دارد. باکتری‌هایی که روی پوست و در دل و روده ماهی زندگی می‌کنند پس از مرگ ماهی به سرعت وارد عمل شده و فرآیند فاسد کردن آن را شروع می‌کنند. در این ویدیو که به سفارش سازمان شیلات کانادا ساخته شده است توضیح داده می‌شود که چگونه و از طریق چه اقداماتی می‌توان احتمال و شدت فساد ماهی را به حداقل رساند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیکیفیت 480کیفیت 284

در خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-طرز تهیه کیک سیب مغزدار / مواد لازم برای تهیه کیک سیب مغزدار / مواد میانی کیک سیب / طرز تهیه کیک سیب / طرز تهیه کیک خوشمزه / خواص سیبمواد لازم برای تهیه کیک سیب مغزدار: تخم مرغ چهار عدد.. شیر یک لیوان …روغن نصف لیوان …شکر یک و نیم لیوان. مواد میانی کیک سیب: سیب دو عدد درشت. برای تهیه کیک بهتراست که سیب زرد باشه. خواص سیب برای افزایش ایمنیاجزای فعال و فرار در سیب با اثرات ضد میکروبی و ضد قارچی ارتباط دارد. (طرز تهیه کیک سیب مغزدار)
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تکلیف بازیکنان تمدیدی استقلال هنوز روشن نشده است. تا اینجا فقط وریا تمدید کرده و احتمالا حسینی هم ظرف امروز و فردا قراردادش را تمدید خواهد کرد. استقلال در تلاش بود تا علی کریمی هافبک دفاعی خود را هم حفظ کند اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که این بازیکن به آبی‌ها پیام داده قطعا فصل بعد در جمع آنها باقی نخواهد ماند. کریمی یک فصل در استقلال توپ زد و البته بازی‌های زیادی را به خاطر مصدومیت از دست داد. آبی‌ها خیلی زود تلاش خود را برای جذب دو هافبک دفاعی آغاز کرده‌اند.

فیلم | گریه دختران مشهدی از دیدن نوید محمدزاده

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
انتخابانتخاب5 ساعت قبل
لوییز گیبسون را می‌توان اسطوره طراحی چهره نامید. زنی که با طراحی‌های خیره کننده خود موفق شد به پیدا کردن هزاران مجرم کمک کند. لوییز گیبسون به خاطر طراحی‌های خیره کننده خود حتی از طراحی کامپیوتری نیز دقیق‌تر عمل می‌کرد تا جایی که با رکورد ۱ هزار مجرم موفق شد نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. او وارد اداره پلیس در هوستون شد و پس از دو طرح که برای پلیس زد در طرح سوم موفق شد به دستگیری مجرم کمک کند و در نتیجه کارش مود توجه واقع شد. لوییز با برخی از شاهدان بین ۳ تا ۵ ساعت حرف می‌زد تا بتواند بهترین طرح را ارائه دهد.
ایسناایسنا1 روز قبل
حس مکان مقوله‌ای مهم و نو در صنعت گردشگری دنیاست که با خلق تجربه و برقراری ارتباط معنوی و عاطفی بین گردشگران و بناهای تاریخی باعث حس تعلق‌خاطر و احترام در گردشگران نسبت به مقصدشان می‌شود و بی‌توجهی به آن می‌تواند ایران را به مقصد یک باره گردشگران تبدیل کند. به گزارش ایسنا، یک خانواده آلمانی که همگی کفش‌هایشان را به دست گرفته و چهار نفری کوچه‌های گلین بافت تاریخی یزد را به شکلی طواف می‌کنند و واضح است که می‌خواهند زمین تاریخی یزد را با تمام وجود لمس کنند اما آنچنان غرق در لذت آرامش این بافت تاریخی هستند که متوجه نگاه‌های متعجب دور و برشان نمی‌شوند. حاجی‌سعید در مورد تجربه چنین شیوه‌ای در گردشگری کشورمان خاطرنشان می‌کند: هر چند برخی در زمینه‌ ایجاد حس مکان برای گردشگران کشورمان موفق عمل کرده‌اند اما بطور کلی در این مقوله مهم و نوین گردشگری هنوز دچار مشکل و ضعف هستیم. وی تکرار سفر گردشگران به ایران را از مهمترین تجارب موفقیت برخی راهنمایان گردشگری در ایجاد حس مکان عنوان می‌کند و می‌گوید: این بازگشت مجدد همان حس تعلق خاطر به یک کشور فارغ از ارتباطات فرهنگی، مذهبی یا نژادی است. رییس پردیس گردشگری هفت اقلیم در پایان نیز رویکرد کلی‌نگری و سیستمی در ارائه توضیحات به گردشگران را یکی از ضرورت‌های فعالیت در صنعت گردشگری برمی‌شمارد و از توجه جدی به این حوزه یاد می‌کند.
انتخابانتخاب22 ساعت قبل
شاید تعجب کنید اگر بدانید که ایسلند یکی از جذاب‌ترین و البته ایده آل‌ترین کشورهای جهان است. اما جالب است بدانید که افزون بر این اطلاعات، گاهی اطلاعاتی وجود دارند که بسیار جذاب‌تر محسوب می‌شوند. به گفته دانشمندان، آب و هوای ایسلند به آنها کمک می‌کند تا پشه‌ها از بین بروند. بر خلاف دیگر کشورهای سرد، آب و هوا در ایسلند به سرعت و به طور غیر منتظره تغییر می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که این کشور یکی از به روز‌ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر