آغاز هشتمین جلسه دادگاه متهمان بانک سرمایه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

آغاز هشتمین جلسه دادگاه متهمان بانک سرمایه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
هشتمین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات ۳۱ متهم دیگر در پرونده بانک سرمایه با قرائت کیفرخواست ۸ نفر از مدیران وقت بانک سرمایه به پایان رسید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در جلسه امروز پس از پایان دفاعیات وکیل متهم احسان دلاویز یکی از تسهیلات گیرندگان بانک سرمایه، نماینده دادستان کیفرخواست ۸ نفر از مدیران وقت بانک سرمایه را به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور قرائت کرد. قاضی مسعودی مقام ادامه رسیدگی به این پرونده را به روز ۲۷ خرداد موکول کرد.

با توجه به پایان رسیدگی به اتهامات متهمان رضوی و دلاویز در پرونده بانک سرمایه، قاضی به آن‌ها ۱۰ روز مهلت داد لایحه دفاعیه خود را به دادگاه ارائه کنند.

نخستین جلسه دادگاه رضوی و ۳۰ متهم دیگر ۲۴ اردیبهشت با قرائت کیفرخواست متهمان رضوی و دلاویز برگزار شد.

در این بخش از پرونده متهمان رضوی و دلاویز از تسهیلات گیرندگان بانک سرمایه و ۲۹ متهم دیگر که از مدیران وقت این بانک بوده‌اند، محاکمه می‌شوند.آغاز هشتمین جلسه دادگاه متهمان بانک سرمایه و اخذ آخرین دفاع وکیل متهم دلاویزهشتمین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات ۳۱ متهم دیگر در پرونده بانک سرمایه آغاز شد.در جلسه امروز وکیل متهم احسان دلاویز یکی از تسهیلات گیرندگان بانک سرمایه آخرین دفاعیات خود را ارائه کرد.

اتهام او معاونت در اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق دریافت تسهیلات نامشروع است.

در جلسه گذشته آخرین دفاعیات وکیل متهم رضوی، اخذ شد و قاضی مسعودی مقام ادامه رسیدگی به این پرونده را به امروز چهارشنبه موکول کرد.

نخستین جلسه دادگاه رضوی و ۳۰ متهم دیگر ۲۴ اردیبهشت با قرائت کیفرخواست متهمان رضوی و دلاویز برگزار شد.

در این بخش از پرونده متهمان رضوی و دلاویز از تسهیلات گیرندگان بانک سرمایه و ۲۹ متهم دیگر که از مدیران وقت این بانک بوده‌اند، محاکمه می‌شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موجموج5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا غلامی گفت: متخلف شکار و صید در منطقه حفاظت شده کرکس به اتهام حمل و نگهداری یک قبضه اسلحه جنگی گلوله زنی نیمه خودکار در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز به جزای نقدی محکوم شد. وی افزود: بر اساس قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات عیر مجاز نگهداری و حمل سلاح شکاری قاچاق جرم محسوب شده و در راستای ماده ۱۸ قانون مذکور اسلحه و مهمات غیر مجاز به نفع دولت (وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) ضبط می‌شود.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
آمریکا از جمله کشورهایی است که در نیم قرن اخیر همواره نسبت به توسعه پالایشگاه­های خود اهتمام داشته است. روند توسعه پالایشگاه­های کشور آمریکا طی سه ده اخیر نشان می­دهد که ظرفیت پالایشی این کشور در این زمان یک سیر صعودی داشته و به طور متوسط حدود ۲۰ درصد رشد داشته است. در کنار افزایش ظرفیت پالایشی، سیاست این کشور مبتنی بر توسعه پالایشگاه­های بزرگتر و پیچید ه­تر نیز بوده است زیرا این نوع از پالایشگاه­ها دارای سوددهی بیشتری هستند. به همین دلیل می­توان گفت که از طریق طرح «تنفس خوراک» به جای «تخفیف خوراک»، درآمدهای چندین میلیارد دلاری نصیب دولت خواهد شد. در حالی که با استفاده از طرح تخفیف خوراک این میزان افزایش برابر ۵٪ است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
آمار فروش خودروهای برقی تسلا مدل ۳ در کشورهای غرب اروپا از سایر رقبای قدرتمند خود نظیر پورشه نیز پیشی گرفت. در این آمارها، خودروهای تسلا مدل ۳ توانسته است در طول پنج ماه سال جاری میلادی جایگاه بسیار بالاتری را نسبت به سایر خودروهای پرفروش اروپا کسب کند. از طرفی دیگر، تسلا مدل ۳ سومین مدل پرفروش کالیفرنیا محسوب می‌شود. نمودارهای اراده شده توسط ماتیاس اشمیت، تحلیلگر صنعت خودرو نشان می‌دهد که تسلاموتورز با خودروی الکتریکی و برقی تسلا مدل ۳ خود موفق شده است در میزان فروش و جلب نظر و رضایت مشتریانش بر پورشه فائق آمد. تحلیلگران پیش‌تر نیز برآورد کرده بودند با توجه به افزایش سرعت خط تولید تسلا مدل ۳، سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸ درآمد تسلا افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا خواهد کرد.
موجموج4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۴ هزار و ۹۹۵ تومان و یک ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۵ هزار تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل کاهش یافته است. گفتنی است؛ مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

فیلم/ روحانی: حرف‌های ترامپ مصرف داخلی دارد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر