آغاز فراخوان شناسایی شرکت‌های همکار برای اجرای طرح تحول پست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
آغاز فراخوان شناسایی شرکت‌های همکار برای اجرای طرح تحول پست

آغاز فراخوان شناسایی شرکت‌های همکار برای اجرای طرح تحول پست

فارسخبرگزاری فارس |
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از اعلان عمومی نخستین فراخوان های شناسایی شرکت های همکار، در راستای اجرای طرح تحول پست با رویکرد پلتفرمی خبر داد.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از اعلان عمومی نخستین دور فراخوان‌های شناسایی شرکت‌های همکار، در راستای اجرای طرح تحول پست با رویکرد پلتفرمی خبر داد.

وی افزود: این دور فراخوان‌ها در سه محور شامل ارایه خدمات الکترونیکی و برخط کدپستی و نشانی مکان محور، پیام رسان سازمانی و سامانه‌های مدارک دانشگاهی است.

به گفته وی، این اقدام در راستای سیاست‌های توسعه سرویس‌های پستی با مشارکت بخش خصوصی و پیاده سازی رویکرد پلتفرمی (سکوی تجارت الکترونیک پست) که فضایی برای همکاری با تولید کننده‌ها و خدمات رسان‌ها در زمینه عرضه و جابجایی کالاها و خدمات شان، فراهم کرده است؛ انجام می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

عضو هیئت مدیره تصریح کرد: اعلان عمومی فراخوان‌های شناسایی شرکت‌ها در سه محور یادشده، از فردا آغاز خواهد شد.

در معماری سکوی تجارت الکترونیک پست، بیش از ۷۰ سرویس متنوع پیش بینی شده است که قرار است این سرویس‌ها با همکاری بخش غیردولتی و کسب و کارهای استارت آپی به تدریج اجرا و پیاده سازی شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اجرای نفس‌گیر در عصر جدید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
سینماپرسسینماپرس20 ساعت قبل
سینماپرس: آمار فروش فیلم‌های سینمایی در آخرین هفته تیرماه نشان می‌دهد که در اولین ماه از فصل تابستان بیش از ۲۴ میلیارد تومان به چرخه سینما وارد شده است. فیلم «زهرمار» به کارگردانی سیدجواد رضویان پس از سه هفته نمایش بیش از سه میلیارد تومان فروش داشته و ۲۹۰هزار مخاطب این اثر را در ۱۶۰ سینما دیده‌اند. این فیلم سینمایی به تفکیک در تهران یک میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان فروش داشته است. از مجموع فروش این فیلم هفت میلیارد تومان حاصل نمایش این اثر در تهران بوده است. فیلم سینمایی «دختر شیطان» ساخته قربان محمدپور پس از پنج هفته نمایش در ۱۲۹ سینما، با داشتن ۸۲ هزار مخاطب، ۸۴۶ میلیون تومان فروش داشته است.

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
سینماپرسسینماپرس1 ساعت قبل
سینماپرس: نمایش عروسکی «مبارک و قالیچه پرنده» به زودی در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون به روی صحنه می‌رود. به گزارش سینماپرس، نمایش زنده عروسکی «مبارک و قالیچه پرنده» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی حامد زحمتکش از ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون به روی صحنه می‌رود. این نمایش برای کودکان بالای ۶ سال مناسب است و در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی به عنوان برگزیده انتخاب شده است. خلاصه نمایش «مبارک و قالیچه پرنده» از این قرار است که در سال‌های اخیر محله‌ها دچار تغییر شده‌اند و مبارک بابای خیمه را به محله قدیمی‌شان برده تا او را متوجه تغییرات کند دراین میان خودش نیز تصمیم به تغییر می‌گیرد و می‌خواهد آدم گنده‌ای شود، قدم در این راه می‌گذارد که با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود و …این نمایش از روز ۳۰ تیر هر روز به جز شنبه‌ها صبح‌ها ساعت ۱۰ ویژه مدارس و مهدهای کودک و ساعت ۲۰:۳۰ برای عموم در سالن گلستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پاک لاله تهران اجرا و جایگزین نمایش «کچل کفترباز» می‌شود.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر