نگاه به ترافیک از جنس مدیریت مقابله است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

نگاه به ترافیک از جنس مدیریت مقابله است

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: باید قبل از ساخت مجتمع‌های بزرگ تجاری به فکر ترافیک آن منطقه بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما؛ مازیار حسینی در چهارمین همایش ترافیک افزود: قانون صدور مجوز احداث بنا (بر و کف) بیش از ۷۰ سال در شهرداری‌ها وجود دارد که ما شاهد ساختمان‌هایی با طبقات زیرین زیاد و یا ساختمان‌هایی با طبقات بالا هستیم.

وی افزود: نگاه به مسائل ترافیک باید یکپارچه باشد و هر شهری باید یک مدل برای مهندسی ترافیک داشته باشد.

حسینی اضافه کرد: ما نمی‌توانیم مجتمع بزرگ تجاری که نقطه جذب سفر است را بدون توجه به بحث ترافیکی بسازیم و باعث سلب آسایش شهروندان شویم.

وی ادامه داد: ۱۲۰ رشته مختلف وابسته به بخش مسکن است و ما وظیفه داریم تا به رسالت خود که رونق اقتصاد کشور است پاسخ روشنی دهیم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ما در جایی که آب و برق ندارد اقدام به ساخت واحد نمی‌کنیم گفت: امروز طرح ساخت یک میلیون و۱۰۰ هزار واحد مسکونی، تکمیل مسکن مهر و طرح عمران روستایی در دستور کار خود قرار دادیم و دولت بدون دخالت در ساخت، زمین و مجوز‌های مورد نیاز را در اختیار سازندگان قرار می‌دهد.

حسینی گفت: نوع نگاه از حالت مدیریت مقابله باید به سمت مدیریت پیشگیرانه تغییر یابد و قبل ساخت مجتمع‌ها به فکر ترافیک آن باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

کودکان قربانیان تصادفات جاده‌ها

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ روزانه ۴۲ نفر جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست می‌دهند که سهم کودکان بین ۷ تا ۸ نفر است. با اجرای قانون حمایت از کودکان که توسط مجلس به تصویب رسید، هر اتفاقی که در داخل خودرو برای کودکان بی‌افتد، مقصر والدین هستند.

تصویر خیره‌کننده‌ای که ذوب یخ در گرینلند را آشکار می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
او برای نجات جان محمدامین پنج‌ساله به داخل استخر پرید؛ اما خودش زیر آب رفت و غرق شد. او با کمک همکارانش یکی از کامل‌ترین گروه‌های عمران، سازه، معماری و معماری داخلی را در کشور ایجاد کرد. نیکی به اتفاق محمدامین به سمت فوتبال‌دستی که کنار استخر بود، رفتند، مدتی با هم بازی کردند که نیکی در استخر غرق شد. چرا نیکی در استخر غرق شد؟ زمانی که فوتبال‌دستی بازی می‌کردند گویا پای محمدامین لیز می‌خورد و او داخل استخر می‌افتد. زن سرایدار هم که نیکی را داخل آب می‌بیند، من را خبر می‌کند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشاز مرهم زنجبیل می‌توان برای شتاب بخشیدن به چربی سوزی و کوچک کردن دور شکم استفاده کرد زیرا این مرهم باعث افزایش گردش خون در بافت‌های بدن می‌شود و به روند سوختن چربی‌های ذخیره شده کمک می‌کند. اخبار اجتماعی- مقداری آب و زنجبیل رنده شده یا پودر زنجبیل را در یک قابلمه بریزید و بجوشانید، سپس مقداری زنجبیل را در قطعه‌ای توری به گونه‌ای قرار دهید و آن توری را بدوزید که مانند چای کیسه‌ای شود و آن را به مدت ۵ دقیقه در مخلوطی که در قابلمه قرار دارد، قرار دهید تا خیس بخورد، مرهم داغ را که در آب و زنجبیل خیس خورده بر روی بدن قرار دهید.

جشنواره توت کن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دومین جشنواره توت کن، امروز به همراه شهروندان و باغداران منطقه کن در غرب پایتخت برگزار شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ دومین جشنواره توت کن، امروز به همراه شهروندان و باغداران منطقه کن در غرب پایتخت برگزار شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
آیت محمد ولی در یک گفتگوی تلفنی با اشاره به اینکه حباب سکه امروز ۴۵۰ هزارتومان است افزود: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۷۰ هزار تومان افزایش، ۴ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزارتومان ​، ربع سکه یک میلیون و ۶۰۰ هزارتومان و سکه‌های گرمی نیز ۹۹۰ هزارتومان قیمت گذاری شده است. امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۷ هزار تومان افزایش به قیمت ۴۳۴ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شده است. محمد ولی با بیان اینکه هر انس طلا در بازارهای جهانی در کانال ۱۳۸۲ دلار عرضه شده است ادامه داد: امروز هر مثقال طلا با ۳۱ هزارتومان افزایش با قیمت ۱ میلیون و ۸۸۱ هزارتومان به فروش رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر