دستور پخت املت چیلی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. سرگرمی

دستور پخت املت چیلی

تابناکخبرگزاری تابناک |
«املت چیلی / chilli egg» یکی از املت‌های بسیار خوش طعم است که با ترکیب مرسوم املت گوجه با چیلی تهیه می‌شود. طرز تهیه این املت را در تابناک فرامی‌گیرید.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیکیفیت 480کیفیت 284

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-طرز تهیه کیک سیب مغزدار / مواد لازم برای تهیه کیک سیب مغزدار / مواد میانی کیک سیب / طرز تهیه کیک سیب / طرز تهیه کیک خوشمزه / خواص سیبمواد لازم برای تهیه کیک سیب مغزدار: تخم مرغ چهار عدد.. شیر یک لیوان …روغن نصف لیوان …شکر یک و نیم لیوان. مواد میانی کیک سیب: سیب دو عدد درشت. برای تهیه کیک بهتراست که سیب زرد باشه. خواص سیب برای افزایش ایمنیاجزای فعال و فرار در سیب با اثرات ضد میکروبی و ضد قارچی ارتباط دارد. (طرز تهیه کیک سیب مغزدار)

فیلم | گریه دختران مشهدی از دیدن نوید محمدزاده

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
انتخابانتخاب6 ساعت قبل
لوییز گیبسون را می‌توان اسطوره طراحی چهره نامید. زنی که با طراحی‌های خیره کننده خود موفق شد به پیدا کردن هزاران مجرم کمک کند. لوییز گیبسون به خاطر طراحی‌های خیره کننده خود حتی از طراحی کامپیوتری نیز دقیق‌تر عمل می‌کرد تا جایی که با رکورد ۱ هزار مجرم موفق شد نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. او وارد اداره پلیس در هوستون شد و پس از دو طرح که برای پلیس زد در طرح سوم موفق شد به دستگیری مجرم کمک کند و در نتیجه کارش مود توجه واقع شد. لوییز با برخی از شاهدان بین ۳ تا ۵ ساعت حرف می‌زد تا بتواند بهترین طرح را ارائه دهد.
ایسناایسنا1 روز قبل
حس مکان مقوله‌ای مهم و نو در صنعت گردشگری دنیاست که با خلق تجربه و برقراری ارتباط معنوی و عاطفی بین گردشگران و بناهای تاریخی باعث حس تعلق‌خاطر و احترام در گردشگران نسبت به مقصدشان می‌شود و بی‌توجهی به آن می‌تواند ایران را به مقصد یک باره گردشگران تبدیل کند. به گزارش ایسنا، یک خانواده آلمانی که همگی کفش‌هایشان را به دست گرفته و چهار نفری کوچه‌های گلین بافت تاریخی یزد را به شکلی طواف می‌کنند و واضح است که می‌خواهند زمین تاریخی یزد را با تمام وجود لمس کنند اما آنچنان غرق در لذت آرامش این بافت تاریخی هستند که متوجه نگاه‌های متعجب دور و برشان نمی‌شوند. حاجی‌سعید در مورد تجربه چنین شیوه‌ای در گردشگری کشورمان خاطرنشان می‌کند: هر چند برخی در زمینه‌ ایجاد حس مکان برای گردشگران کشورمان موفق عمل کرده‌اند اما بطور کلی در این مقوله مهم و نوین گردشگری هنوز دچار مشکل و ضعف هستیم. وی تکرار سفر گردشگران به ایران را از مهمترین تجارب موفقیت برخی راهنمایان گردشگری در ایجاد حس مکان عنوان می‌کند و می‌گوید: این بازگشت مجدد همان حس تعلق خاطر به یک کشور فارغ از ارتباطات فرهنگی، مذهبی یا نژادی است. رییس پردیس گردشگری هفت اقلیم در پایان نیز رویکرد کلی‌نگری و سیستمی در ارائه توضیحات به گردشگران را یکی از ضرورت‌های فعالیت در صنعت گردشگری برمی‌شمارد و از توجه جدی به این حوزه یاد می‌کند.
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
شاید تعجب کنید اگر بدانید که ایسلند یکی از جذاب‌ترین و البته ایده آل‌ترین کشورهای جهان است. اما جالب است بدانید که افزون بر این اطلاعات، گاهی اطلاعاتی وجود دارند که بسیار جذاب‌تر محسوب می‌شوند. به گفته دانشمندان، آب و هوای ایسلند به آنها کمک می‌کند تا پشه‌ها از بین بروند. بر خلاف دیگر کشورهای سرد، آب و هوا در ایسلند به سرعت و به طور غیر منتظره تغییر می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که این کشور یکی از به روز‌ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در متن این ویدیو آمده است: «کشتی ایران در بلاتکلیفی؛ با استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی، این رشته دچار بلاتکلیفی شده است. طبق توافق کمیته ملی المپیک قرار شد انتخابات فدراسیون کشتی ۴۵ روز بعد از انتخاب سرپرست جدید برگزار شود. ابتدای خردادماه داورزنی اعلام کرد انتخابات فدراسیون کشتی اواخر خرداد برگزار می‌شود. در حالی که هشت ماه از از بلاتکلیفی فدراسیون کشتی می‌گذرد هنوز خبر تایید صلاحیت کاندیداهای فدراسیون کشتی مشخص نشده است. با این شرایط برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی در دهه اول تیرماه هم با اما و اگرهایی همراه است.» ۲۵۵ ۴۳

نظرها

اخبار بیشتر