معاون موگرینی به تهران می‌آید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
معاون موگرینی به تهران می‌آید

معاون موگرینی به تهران می‌آید

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای دیدار و گفتگو با مقامات کشورمان به تهران سفر می‌کند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم و به نقل از سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا، هلگا اشمیت معاون فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه در سفری رسمی به کشورهای حاشیه خلیج فارس سفر می‌کند. اشمیت در این سفر ابتدا به امارات متحده عربی سفر کرده و سپس به عمان، قطر و ایران سفر خواهد کرد.

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسفارس23 ساعت قبل
بنابراین می‌توانیم بگوییم که انتخاب ایشان آرامش بسیار خوبی را در سطح جهان اسلام پدید آورد و این اطمینان پدید آمد ‌که راه جهان اسلام به سمت اصلاح ادامه پیدا می‌کند. آنها احیای سلطه پیشین بر جهان اسلام را از طریق حل و یا تسلط بر مهم‌ترین نقطه جهان اسلام یعنی فلسطین قرار داده‌اند. اینها وضعیت‌های عمومی است وحتی در خود جمهوری اسلامی هم شما می‌دانید وقتی در کشور یک رئیس‌جمهور انقلابی سرکار باشد، مواضع جمهوری اسلامی پرتلألوتر است. اسرائیلی‌ها اساسا بقای خود را بر انفعال جهان اسلام بنا نهاده‌اند، زیرا اگر جهان اسلام منفعل نبود، اصلا اسرائیلی پدید نمی‌آمد و امکان پیروزی در آن چهار جنگ برای اسرائیل فراهم نمی‌شد. در همه اینها مسئله، مسئله جهان اسلام است و مسئله جمهوری اسلامی به مفهوم یک واحد سیاسی نیست.

مصرف غیررسمی

مازن آنلاینمازن آنلاین7 ساعت قبل
رکنارکنا6 ساعت قبل
بنا به گفته شاهدان عینی همه این ۷ نفر از اهالی روستا بودند و اجساد آنان به بیمارستان العریش منتقل شد. بامداد چهارشنبه (۵ تیر) نیز در درگیری نیروهای امنیتی این کشور با تروریست‌های مسلح در استان سینای شمالی مصر، ۱۳ نفر کشته و هشت تن دیگر زخمی شدند. شبه جزیره سینا حدود ۶۰ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و از شمال به دریای مدیترانه و از جنوب به دریای سرخ مشرف است. فعالیت گروه‌های تروریستی در سینای شمالی مصر متمرکز است، اما این گروه‌ها گاهی حملاتی را در مرکز و جنوب سینا و یا دیگر شهرهای مصر نیز انجام می‌دهند. خطرناک‌ترین این گروه‌ها، گروه موسوم به «ولایت سینا» است که با گروه تروریستی داعش بیعت کرده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر نفت در پاسخ به سئوالی درباره انتقادات اخیر به نحوه عملکرد وزارت نفت در مقابله با تحریم‌ها واکنش نشان دادبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بیژن نامدار زنگنه در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره انتقادات اخیر به نحوه عملکرد وزارت نفت در مقابله با تحریم‌ها واکنش نشان داد و گفت: ​ اگر دوستان وقت ما را نگیرند و بگذارند کار کنیم به دشمنان غلبه می‌کنیم. وزیر نفت درباره ادامه حضور خود در وزارت نفت نیز گفت: به امید خدا جا نمی‌زنم. در هفته‌های گذشته برخی از نمایندگان مجلس انتقاداتی از نحوه عملکرد وزارت نفت در خصوص مقابله با تحریم‌ها و همچنین وجود برخی تخلفات مالی در این وزارتخانه مطرح کرده بودند.

تشییع پیکر نماینده نطنز

20+
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون امور مجلس و استان‌های وزارت کار گفت: تنقیح اساسی در حوزه قوانین کارگری تاکنون نداشته‌ایم و هر زمان که می‌خواستند برای اصلاح حرکت کنند، فشارهایی از سمت دولت، مجلس، جوامع کارگری و کارفرمایی وارد شده است. رومیانی تصریح کرد: در اجرای قانون فعلی کار باید آسیب شناسی شود که چرا اجرا نمی‌شود و باید به دنبال قانون جامع کار باشیم که دنیا هر روز آن را به‌روزرسانی می‌کند. وی بیان کرد: تنقیح اساسی در حوزه قوانین کارگری تاکنون نداشته‌ایم و هر زمان که می‌خواستند برای اصلاح حرکت کنند، فشارهایی از سمت دولت، مجلس، جوامع کارگری و کارفرمایی وارد شده است. معاون وزیر کار تاکید کرد: باید به این برسیم که اصلاح قوانین و به ویژه قوانین حوزه کار و کارگری می‌تواند به نفع این جامعه بسیار گسترده کارگری باشد. رومیانی با بیان اینکه وظیفه داریم با توجه به داشته‌ها، مطالبات را پاسخ بدهیم، اظهار کرد: تحریم‌ها، کمبودها و مبارزاتی که در دنیا انجام می‌دهیم، شرایط خاصی برای ما ایجاد می‌کند اما دلیل نمی‌شود به مسائل توجه نکنیم و حتما مطالبات کارگران را پیگیری می‌کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر