چه کسی گفته استراماچونی پاسخش منفی است؟!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. ورزشی

چه کسی گفته استراماچونی پاسخش منفی است؟!

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال: اینکه استراماچونی پاسخش برای حضور در استقلال منفی است مشخص نیست که چه منبعی دارد

احمد سعادتمند در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره شایعاتی مبنی بر پاسخ منفی استراماچونی به استقلال افزود: من در جریان این موضوع نیستم، اما تا آنجایی که اطلاع دارم پیگیری موضوع سرمربی ایتالیایی برای نشستن روی نیمکت استقلال بر عهده مدیرعامل تیم است و تا آنجایی که مطلع هستم فکر نمی‌کنم که استراماچونی پاسخ منفی به استقلال داده باشد.

وی گفت: البته منزوی هم مصاحبه‌ای با شبکه خبر داشته و اطلاع رسانی خوبی از مذاکرات استراماچونی انجام شده و اینکه برخی‌ها می‌گویند این سرمربی به استقلال نخواهد آمد مشخص نیست که چه منبع خبری‌ای دارد.

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

در تماس تلفنی که با روابط عمومی باشگاه استقلال داشتیم اعلام شد که دستیاران استراماچونی که در ایران بودند و از امکانات باشگاه استقلال دیدن کردن ساعت ۷ صبح امروز چهارشنبه به ایتالیا بازگشتند و هنوز استراماچونی پاسخ منفی و یا مثبتی برای نشستن روی نیمکت استقلال به این باشگاه نداده است؟!

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو1 روز قبل
در عین حال او در لابلای صحبت هایش، بحثی مهم درباره دیدار سپاهان پرسپولیس را مطرح کرده که می‌تواند منجر به یک موج تازه در بین تیم‌های مدعی فوتبال ایران بشود. با اضطراب و استرس و ترس به خاطر این ویروس حتی خطر مصدومیت بازیکنان بیشتر می‌شود. همه تیم‌ها از بازی پرسپولیس- سپاهان متضرر شدندتیم‌های استقلال، تراکتور و شهرخودرو و سایر مدعیان از ماجراهای بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند. باید با طراحان این اتفاق‌ها شدیدترین برخورد را کرد. اگر بازی تکرار شد که هیچ اما اگر رأی دیگری صادر شد، جریمه‌ها باید خیلی بیشتر از نتیجه یک بازی باشد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الشرق الاوسط؛ شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای آسیایی باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال این قاره (AFC) برخی بازی‌های لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را به زمان دیگری موکول کند. بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط حاکم این احتمال وجود دارد که کنفدراسیون فوتبال آسیا بخواهد برگزاری تمامی دیدارهای لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را به زمان دیگری که نامعلوم است موکول کند؛ البته احتمال لغو کامل این رقابت‌ها در فصل جاری نیز وجود دارد. یک عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز پیشنهاد لغو کامل رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را ارائه داد. وی در این رابطه گفت: اگر ویروس کرونا مهار نشود، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که رقابت‌های لیگ قهرمانان و کاپ آسیا به طور کامل لغو شوند. انتهای پیام/
روزنوروزنو1 روز قبل
اسکوچیچ بعد از حضور در تیم ملی دو کمک خارجی خود را به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و قرار است این مربیان با شروع تمرینات تیم ملی وارد تهران شوند تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند. سهراب بختیاری زاده در کمپ تیم‌های ملی دیده شده و نشستی را با مدیر تیم ملی برگزار کرد. دیگر مربی‌ای که قرار است به کادر فنی تیم ملی ملحق شود محرم نویدکیا بازیکن سابق تیم سپاهان است. استفاده از مربیان تیم‌های لیگ برتری نکته‌ای بوده که مورد توجه فدراسیون فوتبال بود، اما واقعیت این است که مربیان تیم‌های لیگ برتری حاضر نیستند با گذشتن از دستمزد‌های میلیاردی وارد کادر فنی تیم ملی شوند. البته دستمزد ناچیز فقط برای مربیان ایرانی تیم‌های ملی است و مربیان خارجی تیم‌های ملی دستمزد خوبی می‌گیرند.

نظرها

اخبار بیشتر