نامشخص‌بودن علت آتش‌سوزی پست توزیع برق نیروگاه بعثت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. حوادث

نامشخص‌بودن علت آتش‌سوزی پست توزیع برق نیروگاه بعثت

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
هنوز دلیل آتش سوزی ایجاد شده در پست توزیع برق نیروگاه بعثت مشخص نشده است

علی خراسانی در گفتگو‌ی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما با اشاره به فعالیت بیش از ۳۵۰ پست توزیع برق در تهران افزود: با توجه به اینکه شبکه توزیع برق در حالت انتقال با ظرفیت کامل است، ​دمای بالای هوا می‌تواند دلیل این آتش سوزی باشد.

وی گفت: این آتش با حضور به موقع آتش نشانان خاموش شده است.

مدیر کل روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای ادامه داد: پس از پایان بررسی‌ها دلیل اصلی بروز این حادثه اعلام خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث دیروز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسفارس1 روز قبل
معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت: با اعلام آتش‌سوزی در یک کارگاه تزریق پلاستیک بیش از ۵۰ آتش نشان به همراه ۲۰ خودروی اطفای حریق سبک و سنگین به محل آتش‌سوزی اعزام شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل آتش نشانی مشهد، مهدی رضایی گفت: همزمان با ساعت ۱۵:۳۹ عصر امروز آتش‌سوزی در کارگاه تزریق پلاستیک در بلوار توس به آتش نشانی گزارش شد که در پی دریافت این خبر ستاد فرماندهی سازمان با توجه به اعلام گستردگی حریق، همزمان بیش از ۵۰ آتش‌نشان را به همراه ۲۰ دستگاه خودروی عملیاتی سبک و سنگین عازم محل حریق کرد. وی ضمن اشاره به تداوم عملیات اطفای آتش، ادامه داد: این آتش‌سوزی که علت وقوع آن به علت گستردگی در دست بررسی است، به سرعت به سایر مواد قابل اشتعال درون کارگاه سرایت کرده بود و شعله‌های آتش کل کارگاه حدودا یک هزار متری را فرا گرفته بود. رضایی افزود: آتش نشانان در اقدامی ضربتی از پیشروی آتش به اماکن مجاور جلوگیری و در تلاشی نفس‌گیر نیز هم اکنون موفق به مهار کامل آتش شدند. گفتنی است؛ بروز این آتش سوزی خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت.
فراروفرارو22 ساعت قبل
علیرضا شیر محمدعلی نفر اول از چپ استبازدید از فشافویه، پاسخ‌گوشدن سازمان زندان‌ها، احضار وزیر دادگستری به مجلس؛ اخبار قتل یک متهم سیاسی هنوز ادامه دارد. به گزارش شرق، علی مطهری و الیاس حضرتی از علیرضا آوایی درباره علت قتل متهم سیاسی در فشافویه سؤال پرسیدند. در توضیح آن، اما نوشته شده که چطور دو متهم سابقه‌دار به متهمی سیاسی دسترسی داشته‌اند. حتی پیگیری نمایندگان و سؤال از وزیر دادگستری برای اجرانشدن آن هم به نتیجه‌ای نرسید. در طرح جدید متهم می‌تواند ادعا کند که جرمش سیاسی است و این تفاوت چشمگیر با طرح قبلی دارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ساعت ۹ شامگاه دوشنبه ۲۷ خرداد اهالی روستای تنگه یک بخش مرکزی آبادان در تماس با پلیس از وقوع جنایتی هولناک در یکی از خانه‌های روستا خبر دادند. با اعزام مأموران پلیس به محل مشخص شد مرد ۳۹ ساله پس از حبس کردن همسر و دو فرزندش در یکی از اتاق‌های خانه، دو برادرزاده ۱۶ و ۲۷ ساله‌اش را در اتاقی دیگر به قتل رسانده است. متهم در بازجویی‌ها مدعی شد از مدتی قبل به روابط برادرزاده‌هایش با افراد دیگر ظنین شده و به همین دلیل تصمیم به قتل آنها گرفته است. او پس از محبوس کردن خانواده‌اش، دو برادرزاده‌اش را به اتاقی دیگر برده و پس از خفه کردن دختر ۱۶ ساله با روسری، دختر ۲۷ ساله را نیز با چاقو کشته است.» وی افزود: «همسر قاتل که متوجه این جنایات هولناک شده بود، با گوشی همراهش به یکی از معتمدان روستا موضوع را خبر داده و او نیز با پاسگاه تماس گرفته بود. با رسیدن مأموران متهم در صحنه دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.»
الفالف1 روز قبل
روزنامه ایران نوشت: اوایل زمستان سال گذشته، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از حادثه تلخی که برایش رقم خورده بود خبر داد. شکایت‌های سریالیبا شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت با شماره‌هایی که زن جوان در اختیارشان قرار داده بود، به بررسی برای شناسایی خودروی مورد نظر پرداختند. در تمامی شکایت‌ها راننده خودروی پراید دختران و زنان جوان را تحت عنوان مسافر سوار کرده و با کشاندن به محلی خلوت آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. با توجه به مشخصاتی که قربانیان در اختیار پلیس قرار دادند مشخص شد که نقشه آزار و اذیت‌ها از سوی یک نفر اجرا شده است. همین مسأله باعث شد از زنان و دختران کینه به دل بگیرم و به فکر انتقام از آن‌ها بیفتم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین12 ساعت قبل
پیام خوزستان - ساری- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت که بازسازی حدود سه هزار واحد مسکونی خسارت دیده ناشی از سیل اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ پایان یافت و خانوارهای سیل‌زده به منازل خود بازگشته‌اند. مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: یکهزار و ۲۲۰ خانوار سیل‌زده استان هم در اثر آب گرفتگی منازل دچار خسارت لوازم زندگی شدند که به این افراد هم تسهیلات بلاعوض معیشتی و قرض الحسنه بر اساس میزان خسارت پرداخت شد. وی تعداد بانک‌های عامل موظف به پرداخت تسهیلات سیل زدگان را هشت بانک دولتی و شبه دولتی معرفی کرد و افزود که بزودی شیوه پرداخت قرض الحسنه در تمامی این بانک‌ها اجرایی می‌شود. او وعده داد تا در صورت شتاب در پرداخت تسهیلات بیشتر سیل زدگان پیش از سرمای زمستان سال جاری به خانه‌های خود برگردند. سیل اسفندماه ۹۷ و فروردین ماه ۹۸ حدود ۱۸ هزار میلیارد ریال به مازندران خسارت زد.
مهرمهر5 ساعت قبل
وی تصریح کرد: همچنین هزار و ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های استان تخریب شد و هزار و ۱۰۰ ابنیه فنی آسیب دیده است. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ادامه داد: سیل لرستان سیلی مهیب و بنیان کن بود که بهترین خاک‌های زراعی لرستان را با خود به پشت سدهای کرخه و دز برد و انباشته کرد. مرادپور تاکید کرد: از سال ۷۶، اعتبارات بخش آبخیزداری به لرستان پرداخت نشده است در حالیکه ۷۵ درصد لرستان کوهستانی با شیب تند است. مرادپور افزود: برای جبران خسارت سیل امسال، ۶۵ میلیارد تومان تسهیلات داشتیم که بروجرد توانست از این میزان ۱۵ میلیارد تومان را جذب کند و امسال نیز مبلغ ۴۵ میلیارد تومان اختصاص داده شده که باید برای جذب آن از همین حالا اقدام شود. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان افزود: تمامی زیرساخت‌های موجود در جهان آباد زیرساخت‌های شهری است و برای الحاق شدن به بروجرد مشکلی ندارد.

نظرها

اخبار بیشتر