مرکز فوریت‌های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مرکز فوریت‌های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

مرکز فوریت‌های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

مهرخبرگزاری مهر |
آمل - نخستین باجه مرکز فوریت های دارویی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با هدف ارائه خدمات دارویی و دسترسی آسان تر بیماران خاص شهرهای مرکزی مازندران راه اندازی شد.

مجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در حاشیه راه اندازی داروخانه هلال احمر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با راه اندازی باجه داروخانه هلال احمر در آمل، خدمات گسترده‌تر این جمعیت برای کمک رسانی به مردم محروم و نیاز بیماران خاص و صعب العلاج شهرهای آمل، نور، محمودآباد و فریدونکنار برای مراجعه به مرکز استان برطرف شد.

اکبری افزود: جمعیت هلال احمر در حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی براساس مفاد اساسنامه در داخل و خارج از کشور خدمات خود را ارائه می‌کند.

وی افزود: پیش از این نیز داروخانه مرکز فوریت‌های دارویی جمعیت هلال احمر در شهرستان ساری برای خدمات داردیی مرکز و شرق استان و تنکابن در غرب استان راه اندازی شد و بخشی از مراجعه این بیماران به مرکز استان و تهران کاهش یافت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه باجه دارویی این جمعیت در طبقه همکف مرکز درمانی بیماران آرین راه اندازی شد، ارائه خدمات این باجه را از ساعت ۸صبح تا ۲۰ و ۳۰ شب اعلام کرد.

اکبری اضافه کرد: این باجه تا حدود ۹۰ درصد از داروهای مورد نیاز بیماران خاص و صعب العلاج که در داروخانه‌های عمومی عرضه نمی‌شد، با دفترچه‌های درمانی قابل توزیع است.

وی یادآور شد: جمعیت هلال احمر در بیشتر شهرهای استان در بخش درمان نیز جمعیت هلال احمر انواع کلینیک‌ها را در سطح عمومی و تخصصی دارد و در بخش توانبخشی نیز دربخش‌های فیزیوتراپی با منسجم‌ترین و گسترده‌ترین خدمات توانبخشی برای کمک به افراد کم برخوردار انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر برای کمک به افراد کم برخوردار خدمات خود را ارائه می‌کند و هر آنچه را که از این خدمات به دست می‌آورد، هزینه همین افراد می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها