مرکز فوریت‌های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مرکز فوریت‌های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

مرکز فوریت‌های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

مهرخبرگزاری مهر |
آمل - نخستین باجه مرکز فوریت های دارویی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با هدف ارائه خدمات دارویی و دسترسی آسان تر بیماران خاص شهرهای مرکزی مازندران راه اندازی شد.

مجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در حاشیه راه اندازی داروخانه هلال احمر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با راه اندازی باجه داروخانه هلال احمر در آمل، خدمات گسترده‌تر این جمعیت برای کمک رسانی به مردم محروم و نیاز بیماران خاص و صعب العلاج شهرهای آمل، نور، محمودآباد و فریدونکنار برای مراجعه به مرکز استان برطرف شد.

اکبری افزود: جمعیت هلال احمر در حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی براساس مفاد اساسنامه در داخل و خارج از کشور خدمات خود را ارائه می‌کند.

وی افزود: پیش از این نیز داروخانه مرکز فوریت‌های دارویی جمعیت هلال احمر در شهرستان ساری برای خدمات داردیی مرکز و شرق استان و تنکابن در غرب استان راه اندازی شد و بخشی از مراجعه این بیماران به مرکز استان و تهران کاهش یافت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه باجه دارویی این جمعیت در طبقه همکف مرکز درمانی بیماران آرین راه اندازی شد، ارائه خدمات این باجه را از ساعت ۸صبح تا ۲۰ و ۳۰ شب اعلام کرد.

اکبری اضافه کرد: این باجه تا حدود ۹۰ درصد از داروهای مورد نیاز بیماران خاص و صعب العلاج که در داروخانه‌های عمومی عرضه نمی‌شد، با دفترچه‌های درمانی قابل توزیع است.

وی یادآور شد: جمعیت هلال احمر در بیشتر شهرهای استان در بخش درمان نیز جمعیت هلال احمر انواع کلینیک‌ها را در سطح عمومی و تخصصی دارد و در بخش توانبخشی نیز دربخش‌های فیزیوتراپی با منسجم‌ترین و گسترده‌ترین خدمات توانبخشی برای کمک به افراد کم برخوردار انجام می‌دهد.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر برای کمک به افراد کم برخوردار خدمات خود را ارائه می‌کند و هر آنچه را که از این خدمات به دست می‌آورد، هزینه همین افراد می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم1 روز قبل
برخی از مربیان تیم‌ها هم در جلسه شرکت نکردند. در مجموع جلسه بهتر از سه چهار سال گذشته بهتر بود و قول دادیم لیگ بهتری را برگزار کنیم. وی افزود: باید از مربیانی که در این جلسه شرکت کردند، تشکر کنیم. نظرات مربیان را برای تقویم مسابقات گرفته‌ایم و از آن استفاده خواهیم کرد. فتاحی در رابطه با استفاده از سیستم VAR در بازی‌های لیگ بیان کرد: قانون فیفا اجازه نمی‌دهد که هر باشگاهی تمایل داشت از این سیستم استفاده کند و در کل بازی‌های لیگ باید از VAR بهره ببریم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
طبق اعلام مرکز آمار، بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان ایلام (۶۰٫۳ درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (۴۳٫۳ درصد) است. در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای شهری مربوط به استان اردبیل با ٢٫١ درصد افزایش و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان آذربایجان غربی با ٢٫٢ درصد کاهش است. در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای روستایی مربوط به استان هرمزگان با ٤٫٠ درصد افزایش و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان آذربایجان غربی با ٢٫٠ درصد کاهش است. بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان ایلام (٦٨٫٣ درصد) و کمترین آن مربوط به استان کرمان (۴٨٫٢ درصد) است. بیشترین نرخ تورم ۱۲ ماهه مربوط به استان کردستان (۴۹٫۳ درصد) و کمترین آن مربوط به استان البرز (٣۴٫٢ درصد) است.

اظهارات آیت الله رئیسی در محضر رهبر انقلاب

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
با ورود «داستان اسباب‌بازی ۴» به گیشه سینماها، شاخه بهترین انیمیشن جوایز سینمایی اسکار امسال بیش از هر سال دیگری رقابتی و غیرقابل پیش بینی خواهد بود. از سوی دیگر نمی‌توان تصور کرد انیمیشن «منجمد ۲» محصول جدید کمپانی دیزنی که در ادامه سال اکران می‌شود یکی از رقبای قدرتمند این شاخه از جوایز اسکار نباشد. رقیب دیگر، فیلم-انیمیشن جدید «شیر شاه» به کارگردانی «جان فاوارو» است که در مرز میان فیلم و انیمیشن قرار دارد. «شیر شاه» را نمی‌توان به عنوان یک اثر انیمیشن با تعاریف سنتی قلمداد کرد و این فیلم می‌تواند در شاخه بهترین فیلم جوایز اسکار شرکت کند. «کتاب جنگل» در نهایت برنده اسکار بهترین جلوه‌های بصری شد و «شیر شاه» نیز از اکنون پیشتاز این شاخه شناخته می‌شود.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
او معتقد است بهترین انتخاب را انجام داده و تمام تلاشش را خواهد کرد تا هواداران را در پایان فصل با کسب عنوان قهرمانی خوشحال کند. خدا را شکر مربی بزرگی هم با استقلال آمده و این کار را کمی سخت‌تر هم می‌کند اما این سختی شیرین است. او سابقه مربیگری در تیم بزرگی مثل اینترمیلان را در کارنامه دارد و من مطمئن هستم در کنار این مربی بزرگ، استقلال پیشرفت خواهد کرد. فکر می‌کنم ابزار لازم برای قهرمانی را داریم و کمی نیاز به تمرکز و تلاش داریم تا قهرمانی را کسب کنیم. * به غیر از استقلال پیشنهادات دیگری هم داشتی؟ چند تیم دیگر هم خواهان به خدمت گرفتن من بودند اما شرایط استقلال را نسبت به تیم‌های دیگر مناسب‌تر دیدم.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
متوسط تعداد واحد مسکونی برای هر یک از این پروانه‌های احداث ساختمان ٧٫٢ واحد بوده که ۱۹٫۲ درصد کاهش داشته و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ٣٫٣ درصد افزایش داشته است. مجموع مساحت زیربنا در پروانه‌های احداث ساختمان صادر شده از سوی شهرداری تهران در فصل پاییز ١٣٩٧ بالغ بر ٣٣٧٠ هزار متر مربع بوده است که نسبت به فصل گذشته حدود ۱۳٫۲ درصد کاهش یافته و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ١٧٫٣ درصد افزایش داشته است. متوسط مساحت زیربنای این دسته از پروانه‌ها در دوره‌ی مورد بررسی حدود ١٤٤٣ مترمربع بوده است. همچنین‬ در‬ کل‬ نقاط‬ شهری، در فصل پاییز پارسال‬ ۷۶‬ هزار‬ و‬ ۳۶۲‬ واحد مسکونی در پروانه‌های صادر‬ شده برای احداث ساختمان از سوی شهرداری‌های کشور پیش‌بینی شده است که نسبت به فصل گذشته حدود ۱۹٫۶‬ درصد کاهش یافته و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود ١٣٫١ درصد افزایش داشته است. متوسط تعداد واحد مسکونی در هر پروانه احداث ساختمان ٢٫٨ واحد بوده است که در فصل پاییز ١٣٩٧ صادر شده و نسبت به فصل گذشته حدود ۱۷٫۴ درصد کاهش یافته است.

نظرها

اخبار بیشتر