فیلم | گلایه رامبد جوان از مردم: حق قضاوت نداریم!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
استقبال مخاطبان سینما از آثاری که با موضوع مسائل راهبردی و قهرمانان کشور روی پرده می‌رود نشان می‌دهد اهالی هنر هفتم باید بیش از پیش به مسائل راهبردی در سینما توجه کنند. این کارگردان جوان پس از موفقیت‌های ماجرای نیمروز و استقبالی که سینما دوستان از آن کردند، «ترور سرچشمه» را روانه پرده نقره‌ای کرد. مستندی که به بررسی ابعاد آثار و چرایی انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی می‌پردازد. فیلمی که قصه عشق فائزه عبدالحمید را به تصویر می‌کشد. جعفر گودرزی نائب رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در این باره گفت: متأسفانه مسائل راهبردی دغدغه سینماگران و مسؤولان سینمایی نیست.

تامین ۲۵ هزار تن کاغذ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سید عباس صالحی در حاشیه جلسه هیات دولت، در پاسخ به ابهامات خبرنگاران درخصوص چگونگی شمول کاغذ در فهرست کالا‌های اساسی افزود: در سال ۹۷، کل کاغذ مشمول کالای اساسی بود، اما از سال ۹۸ تفاوتی میان کاغذ فرهنگی (یعنی کاغذ مصرفی برای حوزه کتاب و مطبوعات) و کاغذ غیرفرهنگی قائل شده‌ایم و از ابتدای امسال فقط کاغذ کتاب و مطبوعات شامل کالای اساسی است و ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرد. وی با بیان اینکه این جابه جایی و تغییر مسیر و تثبیت این مطلب هم در تصمیم گیری و هم در سامانه و نیز در تعیین ارز اتفاقاتی را ایجاد کرد؛ گفت:، اما در حال حاضر یعنی تا پایان خرداد تامین حدود ۲۵ هزار تن معادل ۲۵ میلیون دلار تایید شده که حدود ۹ هزار و ۵۰۰ تن کاغذ مطبوعات و حدود ۱۵ هزار و ۵۰۰ تن کاغذ کتاب است. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر روند سه ماهه ابتدای سال ۹۸ و مطابق برنامه تامین ۲۵ هزار تن کاغذ به گواه سامانه‌های وزارت ارشاد و وزارت صمت و بانک مرکزی افزود: مسیر مورد نظر این بوده که ما در شش ماهه اول سال در حد ۴۰ هزار تن کاغذ و در پایان سال هم ۸۰ هزار تن کاغذ داشته باشیم تا مشکل حوزه مطبوعات و کتاب حل شود که ان شاء الله با این روند آن را حل خواهیم کرد.

شمارش معکوس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

مثل گوهر شاد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی؛ مجموعه سعدآباد ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت هفتمین امام شیعیان، امام جعفر صادق (ع) اعلام کرد، روز شنبه ۸ تیر کاخ موزه‌های سعدآباد تعطیل و پذیرای بازدیدکنندگان نخواهدبود. مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در تمام ایام سال (بجز ایام سوگواری) از ساعت ۹ تا ۱۹ (فروش بلیت تا ساعت ۱۷) پذیرای گردشگران است.

نظرها

(9)

سلام

مهمتر از قضاوت نکردن درباره‌ی دیگران، قرار ندادن خودمون در موقعیت اتهامه

در توصیه‌های دینی ما هم هست که اتقو مواضع التهم

نمیشه کاری عجیب کرد و به مردم گفت شما فکر عجیب نکنید

2 هفته قبل

دیگررویت می شودبیایی برنامه مردم خرکن اجراکنی ومیلیاردی دستمزدبگیری وازشهدابگویی وهمسرت بالباس آنتیک درتورنتو کبک خرامان شودوای برشما که چندچهره داریداگر ازپول مردم ثروتمندنشده بودی وعرق جبین ریخته بودی وازایران وشهدا دم نمی زدی کسی راباتوکاری نبود توهم یک شهروندعادی بودی که بابدبختی وجان کندن درکانادازندگی می کنند من همسریک پاسدارفوت شده هستم پسرم بیماراست ودرکاندابانداری ومشقت زندگی وکار ودرس می خوانداماپول ندارم به کانادابروم به دیدنش ماجنگیدیم تاشماعشق کنید خب اینکه خیلی خوب است.

2 هفته قبل

سلام ... اگر اینطوره در زندانها را ببندیم چون قضاوت کردن اشتباهه ؟؟؟ ایشون حدیث را اشتباه فهمیدن

2 هفته قبل

کاش ماهم قضاوت کنیم ولی بچه امون توی کانادا به دنیا بیاد با این اوصاف...

1 هفته قبل

سلام و درود با این تفاسیر هر کس دلش میخواهد هر کاری بکند کسی امر ونهی نکند . امر به معروف از واجبات و فروع دین تعطیل .

پس امام حسین باید باید اجازه میدادن خلفای بنی امیه هر کاری بکنند چون حق قضاوت ندارند

اقا جان جان مادرت منبع حدیث را بگو تا راجع به موضوعیت و جعلی بودنش تحقیق کنیم

1 هفته قبل

قضاوت نمی کنیم اعتراض می کنیم شما بجای هزینه ی بدنیاآمدن فرزندتان در خارج ایران چند کودک کار را می توانستید شاد کنید!؟

1 هفته قبل

من طرفدار تحقیر دیگران و قضاوت در مورد آنها نیستم، اما به نظر می رسه که معنایی که برای حدیث میگه درست نیست. اگر اینطور بود، چرا خود اهل بیت، دستور لعن دشمنان و ظالمان را میدادند؟ ما حق نداریم دیگران را قضاوت کنیم، اما وظیفه داریم کارها و رفتارها را قضاوت کنیم و سپس امر به معروف و نهی از منکر کنیم.

1 هفته قبل

خفه شو بابا عوضی. زنت رو ول کردی اون ور با هر وضعیتی خواست چرخید حالا میگی سرزنش نکنین؟؟ پس با این طرز تفکر تو یعنی هیچ کسی نباید امر به معروف و نهی از منکر کنه؟؟ چون به ظن شما داره سرزنش میکنه؟؟؟

1 هفته قبل

سلام.

اولا. استفاده ابزاری از احادیث نباید کرد.

دوما. مردم قضاوت نکردند. آنچه گفتند بیان نظر نسبت به حرف های شما در خند و انه و عمل شما و همسرتان در کانادا است.

سوما. تذکر نسبت به بی حجابی همسرتان نهی از منکر است که مثل نماز واجب.

در آخر. بفرمایید. شما که همیشه ایران را دوست داشتی مردم توقع نداشتند که برای تولد فرزندت به کانادا بروی.

شاه مخلوع که توان و قدرتش از شما و امثال شما قوی تر بود ولی فرزندانش را در همین تهران به دنیا آورد

سعی کن با مردم یک رو و یک دست باش آنچه نمی توانی عمل کنی بیان نکن و شعار نده.

اینها قضاوت نیست و نصیحت برادرانه است.

1 هفته قبل

اخبار بیشتر