فیلم | گلایه رامبد جوان از مردم: حق قضاوت نداریم!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.

جریان فناوری کشور در مسیر خدمت رسانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
جریان فناورانه در فضای علمی کشور روان است و با شتاب فراوان در مسیر خودکفایی و خود اتکایی ادامه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ استفاده از شبکه ملی اطلاعات و اجرای ساختارهای کسب و کارهای نوپا در بسته‌های بومی و داخلی راهبردی است که فناوران کشور پیش گرفتند تا از خروج اطلاعات به شبکه‌های خارجی جلوگیری کنند.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نیکنام حسین پور دبیر هفته کتاب با بیان اینکه «پوپک دانا» امسال در دومین دوره خود به سمت درک مطلب کتاب پیش رفت گفت: امسال دانش آموزان ۵ تا ۱۲ سال در قالب کتاب خوانی فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای را به این جشنواره ارسال کردند و هر کدام به معرفی یک کتاب پرداختند که موضوع کتاب را به خوبی درک کردند. وی افزود: امیدواریم با چنین جشنواره‌هایی نسل کتاب خوان و آگاهی تربیت شود تا آینده‌ای روشن را رقم بزنند. خانم محمدی دبیر دومین جشنواره «پوپک دانا» با بیان اینکه این پویش در قالب یک مسابقه ملی کتاب خوانی برای دانش آموزان مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در سراسر کشور برگزاری شد گفت: برای شرکت در این مسابقه دانش​ آموزان به اختیار خود یک جلد کتاب را مطالعه کردند و سپس خلاصه آن را در قالب فیلم به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند. وی آثار رسیده به دبیرخانه را ۵۸۰ اثر بیان کرد و افزود: ۱۹۶ اثر به مرحله پایانی رسید و در نهایت ۳۰ نفر برگزیده و ۲۰ نفر شایسته تقدیر معرفی شدند. در این جشنواره به برگزیدگان طلایی و نقره‌ای تندیس، لوح و جایزه نقدی اهدا شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت؛ خانم دکتر مریم مسعودی فر «مبارزه با مقاومت میکروبی یک مسؤولیت جهانی» را شعار سازمان بهداشت جهانی در این خصوص اعلام کرد و افزود: پیشگیری از مقاومت میکروبی نسبت به آنتی بیوتیک‌ها، یک شعار، یک مسؤولیت جهانی و همگانی است. وی در خصوص سه شعار سازمان بهداشت جهانی در این خصوص توضیح داد: شستشوی دست‌ها، واکسیناسیون و تماس جنسی سالم سه شعار سازمان بهداشت جهانی در زمینه مقاومت میکروبی نسبت به آنتی بیوتیک هاست. باید سطح آگاهی مردم درباره آنتی بیوتیک‌ها را ارتقا دهیم. مدیر برنامه کنترل مقاومت میکروبی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: از ۲۷ آبان تا ۲ آذر، هفته جهانی اطلاع رسانی درباره مقاومت میکروبی نسبت به آنتی بیوتیک هاست که یک هفته نمادین است. هدف در کوتاه مدت کاهش مصرف غیرضروری آنتی بیوتیک‌ها و در دراز مدت دستیابی به الگوی مصرف آنتی بیوتیک هاست.
مهرمهر17 ساعت قبل
وی بر توجه به کیفیت در کنار کمیت در آموزش علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: اعتباربخشی یکی از نظام‌های کیفی نوین در حوزه آموزش عالی است و خوشبختانه طی چند سال گذشته دانشگاهها و بیمارستان‌های آموزشی کشور اعتباربخشی شدند. وی افزود: این بدان معنی است که اعتباربخشی برنامه پزشکی عمومی که در داخل کشور صورت می‌گیرد مورد تایید و به منزله اعتباربخشی فدراسیون جهانی آموزش پزشکی است. لاریجانی گفت: در پی این اقدام آئین نامه فرایند اعتباربخشی دوره‌های آموزشی دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت وتخصصی، دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی، دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تدوین شده است. معاون آموزشی وزارت بهداشت اضافه کرد: در فرایند اعتباربخشی رتبه بندی دانشکده‌های مجری دوره‌های آموزشی هدف نیست. لاریجانی گفت: دبیرخانه مربوطه در معاونت آموزشی وزارت بهداشت به همراه دبیرخانه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی مسئولیت مدیریت فرایند اعتباربخشی را با همکاری دانشگاه‌های مجری دوره‌های آموزشی بر عهده دارند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
آقای جعفر گودرزی منتقد سینما در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: دلخوشی برخی سینماگران حضور در جشنواره‌های سطح چندم کشور‌های دیگر است. نمایندگان سینمای این کشور‌ها بار‌ها خواهان تولید مشترک با سینمای ایران بوده و علاقه زیادی به سینمای ایران نشان داده‌اند. آقای محمد کوچک منتقد سینما نیز در این باره گفت: ما برای حضور موفق در بازار‌های جهانی باید مخاطب خود را بشناسیم. سینماگران باید ابتدا فکری به حال قصه‌های نخ نمای فیلم‌ها بکنند و سپس به دنبال کسب سهم از بازار‌های جهانی باشند. پس از موفقیت و نمایش فیلم‌های خود در محور مقاومت و سینما‌های منطقه می‌توانیم خود را برای گام‌های بعدی آماده کنیم.

نظرها

(9)

سلام

مهمتر از قضاوت نکردن درباره‌ی دیگران، قرار ندادن خودمون در موقعیت اتهامه

در توصیه‌های دینی ما هم هست که اتقو مواضع التهم

نمیشه کاری عجیب کرد و به مردم گفت شما فکر عجیب نکنید

5 ماه قبل

دیگررویت می شودبیایی برنامه مردم خرکن اجراکنی ومیلیاردی دستمزدبگیری وازشهدابگویی وهمسرت بالباس آنتیک درتورنتو کبک خرامان شودوای برشما که چندچهره داریداگر ازپول مردم ثروتمندنشده بودی وعرق جبین ریخته بودی وازایران وشهدا دم نمی زدی کسی راباتوکاری نبود توهم یک شهروندعادی بودی که بابدبختی وجان کندن درکانادازندگی می کنند من همسریک پاسدارفوت شده هستم پسرم بیماراست ودرکاندابانداری ومشقت زندگی وکار ودرس می خوانداماپول ندارم به کانادابروم به دیدنش ماجنگیدیم تاشماعشق کنید خب اینکه خیلی خوب است.

5 ماه قبل

سلام ... اگر اینطوره در زندانها را ببندیم چون قضاوت کردن اشتباهه ؟؟؟ ایشون حدیث را اشتباه فهمیدن

5 ماه قبل

کاش ماهم قضاوت کنیم ولی بچه امون توی کانادا به دنیا بیاد با این اوصاف...

5 ماه قبل

سلام و درود با این تفاسیر هر کس دلش میخواهد هر کاری بکند کسی امر ونهی نکند . امر به معروف از واجبات و فروع دین تعطیل .

پس امام حسین باید باید اجازه میدادن خلفای بنی امیه هر کاری بکنند چون حق قضاوت ندارند

اقا جان جان مادرت منبع حدیث را بگو تا راجع به موضوعیت و جعلی بودنش تحقیق کنیم

5 ماه قبل

قضاوت نمی کنیم اعتراض می کنیم شما بجای هزینه ی بدنیاآمدن فرزندتان در خارج ایران چند کودک کار را می توانستید شاد کنید!؟

5 ماه قبل

من طرفدار تحقیر دیگران و قضاوت در مورد آنها نیستم، اما به نظر می رسه که معنایی که برای حدیث میگه درست نیست. اگر اینطور بود، چرا خود اهل بیت، دستور لعن دشمنان و ظالمان را میدادند؟ ما حق نداریم دیگران را قضاوت کنیم، اما وظیفه داریم کارها و رفتارها را قضاوت کنیم و سپس امر به معروف و نهی از منکر کنیم.

5 ماه قبل

خفه شو بابا عوضی. زنت رو ول کردی اون ور با هر وضعیتی خواست چرخید حالا میگی سرزنش نکنین؟؟ پس با این طرز تفکر تو یعنی هیچ کسی نباید امر به معروف و نهی از منکر کنه؟؟ چون به ظن شما داره سرزنش میکنه؟؟؟

5 ماه قبل

سلام.

اولا. استفاده ابزاری از احادیث نباید کرد.

دوما. مردم قضاوت نکردند. آنچه گفتند بیان نظر نسبت به حرف های شما در خند و انه و عمل شما و همسرتان در کانادا است.

سوما. تذکر نسبت به بی حجابی همسرتان نهی از منکر است که مثل نماز واجب.

در آخر. بفرمایید. شما که همیشه ایران را دوست داشتی مردم توقع نداشتند که برای تولد فرزندت به کانادا بروی.

شاه مخلوع که توان و قدرتش از شما و امثال شما قوی تر بود ولی فرزندانش را در همین تهران به دنیا آورد

سعی کن با مردم یک رو و یک دست باش آنچه نمی توانی عمل کنی بیان نکن و شعار نده.

اینها قضاوت نیست و نصیحت برادرانه است.

5 ماه قبل

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری3 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

نشست تخصصی انواع روش‌های تامین مالی شرکتی در بورس تهران

بازار سرمایه ایران7 دقیقه قبل

حمایت آمریکا از افزایش گشت‌زنی ویتنام در دریای جنوبی چین

فارس7 دقیقه قبل

فروش ۶ ماهه «غگلستا» به ۱۱ هزار تن رسید

بازار سرمایه ایران7 دقیقه قبل

زیان ۲۳ریالی «خوساز» برای هرسهم

بازار سرمایه ایران8 دقیقه قبل

شناسایی زیان ۳۴ریالی «دزهراوی» در گزارش ۶ماهه

بازار سرمایه ایران8 دقیقه قبل