مدیریت پرسپولیس زیر فشار انتقادات/ نوشدارو بعد از جدایی برانکو؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. وانانیوز
  4. ورزشی
مدیریت پرسپولیس زیر فشار انتقادات/ نوشدارو بعد از جدایی برانکو؟

مدیریت پرسپولیس زیر فشار انتقادات/ نوشدارو بعد از جدایی برانکو؟

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز |
با دیرکرد پرسپولیس در پرداخت حقوق برانکو، حتی اگر مطالبات سرمربی پرسپولیس همین دیروز هم پرداخت شده باشد، حکایت نوشدارو بعد از مرگ است.

به گزارش وانانیوز،

شایعات درمورد جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس هر روز قوت می‌گیرد.

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اوایل هفته در کنفرانس خبری‌اش اعلام کرد برانکو در پرسپولیس می‌ماند اما مصاحبه سرمربی پرسپولیس با یکی از رسانه‌های کرواسی درخصوص جدایی‌ از پرسپولیس در تابستان باعث نگرانی هوادارن پرسپولیس شده است.

پس از این مصاحبه، ایرج عرب در گفت‌وگویی تازه اعلام کرد مصاحبه برانکو با اسپرت‌نت کرواسی برای زمانی است که باشگاه طلب این مربی را پرداخت نکرده بود اما با مهیا شدن پول و تماس با برانکو، مشکل حل شده و این مربی فصل آینده هم روی نیمکت پرسپولیس خواهد نشست.

با اینکه عرب قاطعانه از ماندن برانکو در پرسپولیس حرف می‌زند اما رسانه‌ها احتمال جدایی این مربی را زیاد می‌دانند و معتقدند که برانکو در مصاحبه با سایت کروات، حرف آخر را زده است. کمانه‌زنی‌ها درباره آینده برانکو ادامه دارد. افراد نزدیک به برانکو و باشگاه پرسپولیس نظرات متفاتی در این خصوص دارند.

عده‌ای معتقدند سکوت برانکو در قبال مطالباتش در طول فصل برای این بوده که باشگاه و هواداران نسبت به جدایی این مربی حساس نشوند تا با گذر زمان، بند فسخ قرارداد این مربی فعال شود. در قرارداد ایوانکوویچ بندی وجود دارد که اگر باشگاه تا پایان فصل تمام مطالبات سرمربی‌اش را پرداخت نکند، اتوماتیک‌وار قرارداد برانکو برای سال آینده فسخ می‌شود و او می‌تواند راهی تیم جدید شود. باشگاه پرسپولیس که تا همین دیروز موفق به پرداخت مطالبات معوقه برانکو نشده بود، حالا در وضعیت بحرانی قرار گرفته و به‌رغم مهیا کرد پول، نگران جدایی سرمربی موفق کروات است.

با دیرکرد پرسپولیس در پرداخت حقوق برانکو، حتی اگر مطالبت برانکو دیروز هم پرداخت شده باشد، فایده‌ای ندارد و حکایت نوشدارو بعد از مرگ است. حالا باید پرسپولیسی‌ها صبر کنند و امیدوار باشند که برانکو تغییر عقیده داده و قید لیگ عربستانی را بزند.

از سوی دیگر باید این نکته را هم در‌نظر داشت که برانکو به عنوان یک مربی موفق با قراردادی بالا راهی لیگ عربستان می‌شود اما او با نتایج درخشانش همیشه برای مربیان آینده پرسپولیس یک آلترناتیو جدی خواهد بود و سایه‌اش روی نیمکت پرسپولیس سنگینی می‌کند. با هت‌تریک قهرمانی، هواداران پرسپولیس همیشه از بازگشت این مربی استقبال می‌کنند.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

برانکو که فضای هواداری در فوتبال ایران می‌شناسد، با این اندیشه که این فصل می‌تواند دستمزد بالایی از کار در لیگ عربستانی بگیرد، با تیم جدید به صورت جدی وارد مذاکره شده و اگر آنجا نتیجه دلخواه را کسب نکند، هم پولش را گرفته و هم پیشنهاد پرسپولیس را آماده در جیب دارد. او مطمئن است که مربی جدید پرسپولیس- هرکسی باشد- با هر نتیجه‌ای حالاحالاها به آمار و رکورد او نمی‌رسد و هوادارن به سختی سرمربی جدید را می‌پذیرند؛ مگر آنکه نتایج خارق‌العاده‌ای کسب شود.

عده‌ای دیگر از نزدیکان باشگاه پرسپولیس معتقدند که این پیشنهادها بیشتر برای بالا بردن دستمزد برانکو در رسانه‌ها مطرح می‌شود و مدیران پرسپولیس که به شدت تحت فشار هوادارن دو آتشه هستند، باید سر کیسه را شک کنند و قرارداد برانکو را برای فصل پیش‌رو افزایش قابل توجهی دهند تا مربی کروات برای ماندن در پرسپولیس متقاعد شود.

چند روز پیش باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای با اسپانسر خود برگزار کرد و قرار شد طلب باشگاه پرداخت شود اما چه سود که دیرکرد اسپانسر باعث فعال شدن بند فسخ قرارداد برانکو شده و حالا مدیران پرسپولیس باید تصمیمات تازه‌ای اتخاذ کنند که بی‌شک هزینه بیشتری روی دست آنها می‌گذارد. اگر همه چیز منظم پیش می‌رفت و اسپانسر به موقع طلب باشگاه پرسپولیس را می‌پرداخت، در موعد مقرر مطالبات برانکو پرداخت می‌شد و امروز جای هیچ شک و شبهه‌ای درمورد جدایی برانکو باقی نمانده بود. از طرفی هواداران پرسپولیس ایرج عرب را مقصر می‌دانند که با علم به بند فسخ قرارداد چرا از طریق منابع دیگر طلب برانکو را تهیه نکرده یا خیلی دیر به فکر جلسه با اسپانسر افتاده است.

چنانچه برانکو به تیم دیگری برود، مدیریت باشگاه پرسپولیس باید جوابگوی هوادارانی باشد که سال‌ها با برانکو تیم خود را در اوج می‌دیدند و اکنون نگران آینده تیم خود هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱20 ساعت قبل
اختصاصی | بهروز رهبری‌فرد مطالب انتقادآمیزی علیه هیئت مدیرۀ پرسپولیس منتشر کرد. ورزش ۱۱ - پس از جدایی برانکو از پرسپولیس، انتقادات زیادی از سوی هوادارن و پیش‌کسوتان این باشگاه علیه هیئت مدیرۀ سرخ‌ها صورت گرفت. در حالی هر روز نام جدیدی برای نشستن روی نیمکت قرمزهای پایتخت مطرح می‌شود اما هنوز تکلیف سرمربی تیم مشخص نشده است. بهروز رهبری‌فرد، کاپیتان متعصب سرخ‌ها در تاریخ، با انتشار پستی در صفحۀ شخصی اینستاگرام خود به اعضای هیئت مدیره باشگاه حمله کرد و به آن‌ها پیشنهاد داد از این تیم بروند!
روزنوروزنو1 روز قبل
کمال کامیابی نیا، هافبک باشگاه پرسپولیس تهران به تبریز رفت و با فرشاد احمدزاده دیدار کرد. برخی‌ها از حضور کامیابی نیا و احمدزاده در تراکتورسازی تبریز خبر دادند و اعلام کردند که مصطفی دنیزلی به شدت درصدد جذب این آنها است اما هافبک پرسپولیس در این باره بیان کرد: ۲ سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و برای کار شخصی به تبریز آمدم و مجدد به تهران برمی گردم. همچنین خبر دیگر از باشگاه پرسپولیس اینکه گفته می‌شود احمدزاده با پرسپولیسی‌ها مذاکراتی انجام داده اما حضورش در این تیم به نظر سرمربی جدید بستگی دارد که آیا موافق حضور او است یا خیر و به نظر می‌رسد کمال برای حضور احمدزاده در این میان فعال شده و خروجی جلسه هم موضوعی در این قالب است. پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی تاکنون بازیکنی را جذب نکردند اما با محمدحسین کنعانی زادگان به توافق رسیدند و او سرخ پوش خواهد شد اما قرارداد شجاع خلیل زاده و شایان مصلح هم تمدید شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فرشاد احمدزاده با قراردادی سه ساله به پرسپولیس بازگشت. واکنش‌ها به بازگشت احمدزاده متفاوت اما از یک جنس بوده است. بیشتر کانال‌های تلگرامی با لحنی تند از قرارداد احمدزاده انتقاد کرده‌اند و صفحه‌های اینستاگرامی پرسپولیسی‌ها هم تقریبا با فحاشی از بازیکن سابقشان استقبال کرده‌اند! حتی صفحه رسمی باشاه پرسپولیس هم بخش کامنت‌های پست آخر که درباره انتقال احمدزاده است را محدود کرده است. احمدزاده که پیش‌تر گفته بود اگر «آقا برانکو» اجازه دهد به پرسپولیس برمی‌گردد، حالا اولین خرید باشگاه بعد از جدایی سرمربی کروات است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- مدیرعامل پرسپولیس در محل کار خود مشاجره لفظی شدید با مشاورش داشت. به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، ایرج عرب مدیریت باشگاه پرسپولیس که امروز (یکشنبه) روز پرکاری داشت، بر سر انتخاب سرمربی و دیگر مسائل مربوط به این باشگاه با سهند حبیب‌زاده مشاور خود مشاجره لفظی شدیدی پیدا کرد. این در حالی است که عرب در مقابل انتقاداتی که از مشاورش می‌شد، از وی در رسانه‌ها حمایت کامل می‌کرد. حبیب‌زاده ضمن تایید مشاجره‌‌اش با عرب گفت: با اتفاق رخ داده دیگر قصد بازگشت به محل کارم را ندارم.
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
در این میان بازی دادن کولاکوویچ به برخی از بازیکنان جوان در بالاترین سطح والیبال جهان در نوع خود جالب توجه است. این والیبالیست خراسانی که با ۲۰۹ سانتی متر بلندقدترین بازیکن تیم ملی ایران به شمار می‌رود، دیروز به صورت بازیکن ثابت مقابل فرانسه به میدان رفت. در ادامه مشروح صحبت‌های پوریا یلی، ملی پوش بلندقامت والیبال ایران در گفت‌وگو با «ورزش سه» را می‌خوانید. الگوی ورزشی‌ام «سوکولوف» بلغارستانی استالگوی خاصی در والیبال ایران ندارم، اما در جهان «سوکولوف» بلغارستانی را دوست دارم و به عنوان الگوی خود انتخاب کرده‌ام. جوان هایی همچون من باید در تیم ملی والیبال حضور داشته باشند که در این زمینه تیم‌های باشگاهی می‌توانند به حضور والیبالیست‌های جوان خراسانی در تیم‌های ملی کمک زیادی بکنند، چراکه اکثر شهرها چند ملی پوش دارند اما از خراسان رضوی فقط من هستم و طبیعتا حق این استان بیشتر از این هاست.
پارس نیوزپارس نیوز10 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

4 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

2 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

4 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

3 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

4 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

5 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1