۸ مدیر وقت بانک سرمایه پای میز محاکمه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

۸ مدیر وقت بانک سرمایه پای میز محاکمه

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
در هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده بانک سرمایه با پایان دفاعیات متهمان رضوی و دلاویز، کیفرخواست ۸ مدیر وقت این بانک قرائت شد تا دفاعیات آن‌ها در جلسات بعدی آغاز شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده بانک سرمایه با پایان دفاعیات متهمان رضوی و دلاویز، کیفرخواست ۸ مدیر وقت این بانک قرائت شد تا دفاعیات آن‌ها در جلسات بعدی آغاز شود.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران | اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایرناایرنا1 روز قبل
سردار سید کمال هادیانفر روز چهارشنبه در نشست خبری افزود: روزانه ٢۵ نفر در صحنه تصادف تا ۴١ نفر در طول درمان در اثر حوادث رانندگی جان می‌بازند. وی ادامه داد: ۸ تا ٩ نفر از ٢۵ نفر، کودکان هستند که هیچ نقشی در حوادث ندارند و قربانی حوادث محسوب می‌شوند. هادیانفر با بیان اینکه ٩٢ درصد عامل انسانی در شکل گیری تصادفات نقش جدی دارد، گفت: بیش از ٢٠٠ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور در سیطره تردد ناوگان تردد قرار دارد و توجه به نحوه تردد و کاهش حادثه ضروری است. وی اضافه کرد: ناوگان جاده‌ای کشور ٩١ درصد تردد و ناوگان هوایی و ریلی ٩ درصد از جابه جایی‌ها را انجام می‌دهد، بنابراین توجه به زیرساخت‌های جاده‌ای باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. رئیس پلیس راهور گفت: ٣٣ دستگاه در کشور مسئول مدیریت ترافیک هستند و باید همگام با پلیس ناجا باشند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
وی درعین حال تکرار کرد که کاهش تنش‌های منطقه خلیج فارس در اولویت دولت انگلیس قرار دارد. وزیر دفاع انگلیس سپس گفت که این کشور نیرو و دارایی‌های بسیاری در منطقه دارد و برای هر وضعیتی آماده است. «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا دوشنبه گذشته با امضای یک فرمان اجرایی، تحریم‌های تازه‌ای را علیه ایران اعمال اما سپس اعلام کرد که همچنان خواهان جنگ با ایران نیست. وزیر امور خارجه انگلیس درباره این تحولات نیز گفت که لندن گمان نمی‌کند تهران یا واشنگتن خواهان جنگ باشند اما بسیار نگران آن است که جنگ به‌صورت تصادفی رخ دهد. «جرمی هانت» نامزد پست نخست‌وزیری انگلیس نیز دراین باره گفته که لندن در کنار آمریکا به عنوان قدرتمندترین متحد خود ایستاده است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران می‌گوید: هنوز قیمت مرغ گران نشده است. قاعدتا مرغدارها مطالباتشان را به دستگاه‌های مسئول مطرح کردند اما فعلا قیمت مرغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت مرغ در تابستان گران خواهد شد یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: هنوز قیمت مرغ گران نشده است. قاعدتا مرغدارها مطالباتشان را به دستگاه‌های مسئول مطرح کردند اما فعلا قیمت مرغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است. یدالله صادقی با اشاره به وضعیت تولید مرغ و عرضه آن به بازار هم افزود: ذخایر کافی مرغ در شرکت پشتیبانی امور دام وجود دارد.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، صبح امروز جلسه‌ای به منظور بررسی مسائل و مشکلات صنعت سیمان و ارائه راه حل‌های مناسب و عملیاتی برای برون رفت از وضعیت فعلی و جلوگیری از توقف فعالیت کارخانه‌ها و تنش‌های کارگری با حضور مدیران عامل و شرکت‌های تولیدکننده سیمان و کارشناسان ذی‌ربط برگزار شد. در این جلسه، پس از ارائه گزارش و تحلیل‌های مربوطه توسط رییس و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و بحث و تبادل نظر، گزارشها و تحلیل‌های مربوط در رابطه با افزایش بی رویه قیمت ارز، قطعات یدکی، فولادهای آلیاژی، نسوزهای مصرفی، دستمزد و غیره ارائه شد. همچنین گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس توسط دبیر انجمن ارائه شد. در تبادل نظر و مباحث مطرح شده تاکید شد که با توجه به قیمت‌های فروش قبلی، تولید و حفظ اشتغال در صنعت سیمان قابل دوام نیست. بر اساس مصوبه امروز انجمن سیمان، قیمت جدید انواع سیمان به شرح زیر تعیین شد: عبدالرضا شیخان، دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران پیش‌تر گفته بود: نظر به اینکه هزینه‌های تولید سیمان ۶۰ تا ۶۵ درصد افزایش یافته است، دیگر قیمت‌های فروش کنونی سیمان پاسخگوی نیاز کارخانجات نیست و در صورتی که این روند ادامه یابد بسیاری از کارخانجات سیمان تعطیل خواهند شد.
موجموج6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج لرستان، رضا اردکانیان وزیر نیرو در آئین افتتاح پروژه آبرسانی به کوهدشت، گفت: حقابه سد معشوره بازنگری می‌شود. وزیر نیرو، تاکید کرد: در جلساتی که با استاندار و مسوولین لرستان داشتیم مقرر شد تا در تخصیص سد معشوره بازنگری شود. اردکانیان تخصیص سد معشوره را بسیار مهم دانست و ادامه داد: در بازدیدهای میدانی از لرستان، احداث مخازن مورد نیاز، تامین آب شرب پایدار و کنترل سیلاب در این استان مورد توجه قرار گرفته است. رضا اردکانیان همچنین افزود: وزارت نیرو ۵۳۶ طرح آب، برق و آبفا با اعتبار ۳۵ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال در دست اجرا دارد که پیشرفت آنها ۶۴ درصد و نسبت به سایر استان‌ها مطلوب است. در این سفر، ۱۳ طرح حوزه نیرو در لرستان افتتاح می‌شودوی گفت: طی ۲ روز ۱۳ طرح در لرستان افتتاح و بهره برداری شده و می‌شود که علاوه بر این، ارتباط با مردم در این سفر در دستور کار است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین17 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، سیدمحمدصادق الحسینی نوشت: یک ماه و نیم پیش توییت کردم که فرصت خوب سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال وجود دارد. بیت کوین ۶۳۰۰ دلار بود. حالا بیش از ۱۳۵۰۰ دلار است. بازدهی بیش از ۱۰۰ درصد در ۴۶ روز!

نظرها

اخبار بیشتر