کارگروه مشترک گردشگری ایران و اتریش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سرگرمی

کارگروه مشترک گردشگری ایران و اتریش

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین؛ دومین کارگروه مشترک گردشگری ایران و اتریش با هدف توسعه، تقویت و همکاری با حضور مدیران ارشد سازمان میراث فرهنگی و گردشگری دو کشور در محل وزارتخانه جهانگردی اتریش در وین برگزار شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

اظهارات:

۱- اولریکه راخ کشمن مدیرکل بجش جهانگردی و سیاست منطقه‌ای وزارت جهانگردی اتریش

۲- محمد ابراهیم لاریجانی، مدیر‌کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری و رئیس هیات ایرانی کارگروه گردشگری ایران و اتریش

در خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب20 ساعت قبل
اما شاید دردناک‌ترین رخداد مرتبط با جنگ جهانی را می‌توان بمباران اتمی مرگباری دانست که تاریخ هرگز آن را فراموش نخواهد کرد. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، زمانی که ارتش ژاپن اعلام کرد تا آخرین لحظه مبارزه می‌کند، کمتر فردی فکر می‌کرد ایالات متحده برای تسریع «آخرین لحظه» از بمباران اتمی کمک خواهد گرفت. فجایع بعد از انفجار بمب اتمی را فقط می‌توان با عنوان ویرانی کامل توصیف کرد. پس از بمباران هیروشیما، هرج و مرج وسیعی اتفاق افتاد. بلافاصله پس از بمب ناکازاکی نیز این شهر به همان ترتیب آشفته بود اما نوع آشفتگی این دو شهر تفاوت هایی داشت.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
کاروان ویژه جانبازان با حضور ۲۶ جانباز ۷۰ درصد به همراه همسران آن‌ها اواخر تیرماه سال جاری از تهران عازم مدینه خواهد شد. به گزارش ایسنا، نشست بررسی اعزام کاروان ویژه حج تمتع جانبازان روز شنبه ۲۵ خردادماه با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت در محل این سازمان برگزار شد. در این نشست برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور کسب رضایت جانبازان کاروان ویژه با همکاری و مساعدت سازمان حج و زیارت انجام شد. کاروان ویژه جانبازان با حضور ۲۶ جانباز ۷۰ درصد به همراه همسران آن‌ها اواخر تیرماه سال جاری از تهران عازم مدینه خواهد شد. انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
مرد کنجکاوی به نام وو آنای، در نزدیکی روستای چینی شیان بیکون، شروع به خارج کردن آب برکه روستایش کرد. او تعدادی از روستاییان را متقاعد کرد و با هم یک پمپ آب خریدند و آب برکه را بیرون کشیدند. ما می‌دانیم غار‌ها طبیعی نیستند، چون جای اسکنه روی دیوار‌های داخلی آن‌ها باقی است. با این حال، نمی‌توان این را غیرمحتمل دانست که سازندگان غار‌های باستانی یک غار طبیعی موجود را گسترش دادند که می‌تواند چیز‌های زیادی را توضیح دهد. با این وجود، حفاری این غار پروژه بزرگ و ماندگاری بوده که توسط انسان انجام شده و همچنین یک راز خواهد ماند.
خبر فوریخبر فوری18 ساعت قبل
فراخوان دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» منتشر شد. با انتشار فراخوان این جشنواره، مقررات و ضوابط شرکت در دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» که توسط حوزه هنری خراسان شمالی برگزار می‌شود، مشخص شد. _ هر هنرمند می‌تواند حداکثر با ارائه ۶ اثر در هر بخش جشنواره شرکت کند. _ آثار راه یافته به نمایشگاه در کتاب جشنواره چاپ و یک نسخه به صاحبان آثار اهدا می‌شود. _ شرکت‌کننده با ارسال اثر می‌پذیرد که دبیرخانه جشنواره، حق استفاده تبلیغاتی، نمایشگاهی و انتشار آثار در کتاب جشنواره، فضای مجازی و مطبوعات را با ذکر نام هنرمند دارد.

نظرها

اخبار بیشتر