ژوله از مردم عذرخواهی کرد + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

ژوله از مردم عذرخواهی کرد + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: امیرمهدی ژوله صبح دیروز پستی را در حمایت از رامبد جوان و نگار جواهریان در اینستاگرام منتشر کرده بود که در آن تعابیری را به کار برده بود که با موجی از انتقادها همراه شد.

حال این هنرمند با انتشار پستی دیگر ضمن عذرخواهی، نوشته است: «من بعد از دیدن گزارش بیست و سی که به بهانه انتقادات مردم توی کار رامبد جوان گذاشته بود، عصبانی بودم و عصبانی پست گذاشتم.

با وجود توضیحات فراوان، همین‌جا از همه کسانی که از بعضی تعبیرهای اون پست به درست یا غلط آزرده شده بودند یا براشون سوتفاهمی ایجاد شده بود، بابت استفاده از اون تعبیرها صمیمانه عذرخواهی میکنم.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اصفهان امروزاصفهان امروز23 ساعت قبل
در ادامه توجه شما را به انواع متن زیبا برای تبریک نوروز جلب می‌کنیم. و انتهای این قصه‌ی سرد و سفیدهمیشه سبز خواهد بودتا رسیدن سال نو، تنها یک سلام خورشید باقی ست. سال نو مبارک بادبهار بهترین بهانه برای زیستنآغاز بهترین بهانه و آغاز بهار بر شما مبارک. سال نو مبارکبا آرزوی۱۲ ماه شادی، ۵۲ هفته پیروزی، ۳۶۵ روز سلامتی، ۸۷۶۰ ساعت عشق، ۵۲۵۶۰۰ دقیقه برکت، ۳۱۵۳۰۰۰ ثانیه دوستی. سال نو مبارک بادهیچ عیدی برایم ارزشمند‌تر از حضورتو نیست.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد11 ساعت قبل
این فعال هتلداری، علت اصلی این چالش‌ها را ورود غیراخلاقی نهادهای دولتی نظیر آموزش و پرورش، نهادهای حاکمیتی و نظامی، بانک‌های دولتی و … می‌داند. »؛ ‌ سخنانی که اگر قرار بود شنیده شود خبری از بنگاهداری آشکار مدارس در تعطیلات تابستان نبود. افت کیفیت در ارائه خدماتچالش‌هایی که در پی مداخله و بنگاه‌داری نهادهای دولتی در بخش اقامت برای خصوصی‌ها ایجاد می‌شود، تنها موضوعی نیست که کارشناسان بر آن تاکید دارند. آنها عادت می‌کنند سفر خود را به تعطیلات موکول کنند تا اسکان مدارس دایر شود و به این ترتیب چرخه فصلی بودن گردشگری در کشور شدیدتر می‌شود. همچنین بهتر است اسکان مدارس به تدریج از چرخه اقامت کشور حذف شود تا گردشگری و صنعت اقامت کشور کم‌کم به مسیر درست هدایت شود.

لذت خوردن دمپخت و قیمه‌ریزه در حاشیه زاینده‌رود

8+
اصفهان امروزاصفهان امروز23 ساعت قبل

عکس پروفایل عید نوروز ۹۸ + متن تبریک عید

8+
اصفهان امروزاصفهان امروز23 ساعت قبل

حیوانات جادوگری که خودشان را از این رو به آن رو می‌کنند!

25+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر