واژگونی خودروی سواری در بزرگراه ستاری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. حوادث

واژگونی خودروی سواری در بزرگراه ستاری

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
یک دستگاه خودرو سواری نیمه شب گذشته در بزرگراه ستاری واژگون و راننده خودرو مصدوم شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، شب گذشته درپی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۵ عازم بزرگراه ستاری، حوالی پل همت شدند.

علیرضا آقاملک، فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ از مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری در حال حرکت بود که به علت نا معلومی از مسیر اصلی خود خارج شد و پس از وارد شدن به فضای سبز بین دو خطوط به شدت با یک اصله درخت برخورد کرد.

وی اضافه کرد: در جریان این حادثه راننده این خودرو که مردی ۲۹ ساله بود، مجروح شد که پیش از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان عبوری از داخل اتاقک این وسیله نقلیه بیرون آورده شد.

آقا ملک گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع جریان برق خودرو، از نشت بنزین نیز جلوگیری کرده و تنها مصدوم این حادثه را به محل امن منتقل کردند.

علت این حادثه دردست بررسی است.خطر آتش سوزی تانکر ۳۰ هزار لیتری گازوئیل برطرف شد

آتش نشانان از آتش سوزی تانکر ۳۰ هزار لیتری گازوئیل در بزرگراه شهید خرازی جلوگیری کردند.

پس از تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۶۹ و ۱۰۰ به همراه یک دستگاه خودرو فوماتیک آتش نشانی، کامیونت حامل کف خاموش کننده، تانکر آب، جرثقیل ۴۰ تنی صبح امروز به محل حادثه در شرق به غرب بزرگراه شهید خرازی، رمپ ورودی آزادگان به سمت جنوب، اعزام شدند.

حسین تیموری رئیس ایستگاه ۱۰۰ آتش نشانی گفت: یک دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری حامل گازوئیل در مسیر شرق به غرب بزرگراه خرازی در حال حرکت بود که ناگهان از قسمت موتور آن دچار مشکل فنی شده و در سربالایی رمپ ورودی به سمت جنوب بزرگراه آزادگان متوقف شد.

وی با بیان این که در این حادثه، به مخزن گازوئیل این کامیون آسیبی وارد نشد، افزود: آتش نشانان به سرعت با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر خودرو‌های عبوری، محل حادثه را ایمن کردند و سپس برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی با استفاده از لوله‌های آبرسان در کنار این کامیون حامل سوخت به صورت آماده مستقر شدند.

رئیس ایستگاه آتش نشانی با اعلام این که در این حادثه به هیچ کس صدمه‌ای نرسید، گفت: آتش نشانان با کمک راننده تانکر پس از حدود دو ساعت تلاش بی وقفه، با در نظر گرفتن تمام اصول ایمنی، به وسیله جرثقیل، این کامیون حامل گازوئیل را تا مکانی ایمن همراهی کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا11 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۱:۰۴ بامداد امروز، آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله پونک، خیابان عدل شمالی، خیابان کمالی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۵۵ و ۹۴ را به همراه نردبان هیدرولیکی ۳۲ متری و خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام کرد. رضا وفایی؛ معاون منطقه یک عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری اسپورتیج در طبقه منفی یک و در قسمت پارکینگ ساختمان هشت طبقه مسکونی دچار آتش‌سوزی شده و لحظاتی بعد نیز دود بسیار غلیظ حاصل از این آتش‌سوزی، ساختمان را دربر گرفته بود. وفایی تصریح کرد: آتش‌نشانان توانستند با مهار سریع این حریق، از گسترش بیشتر آن جلوگیری کرده و آن را مهار و خاموش کردند. به گفته وی، گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز با رفتن به طبقات بالایی ساختمان، ساکنان گرفتار شده میان دود را به بیرون از ساختمان هدایت کردند. بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ کارشناسان آتش‌نشانی علت وقوع این آتش‌سوزی را در دست بررسی قرار داده‌اند و در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
او در زندان فشافویه دوران محکومیت خود را سپری می‌کرد. زندانیانی که مرتکب قتل شیرمحمدعلی شده‌اند، جرایم سنگینی مانند قتل مرتکب شده بودند. جرایم ارتکابی مرحوم شیرمحمدعلی، از نوع جرایمی است که اغلب حقوق‌دانان آنها را در زمره جرایم سیاسی قرار می‌دهند. مسلما اختیاری که در این ماده به قاضی داده شده است، به این معنا نیست که قاضی می‌تواند خلاف قاعده اصلی عمل کرده و مثلا دستور دهد که فرضا زندانی چک بی‌محل در کنار زندانیان قتل عمد قرار گیرد. علاوه بر این زندانبان همان‌قدر که باید مراقب آن باشد که زندانی در زندان مرتکب تخلف از مقررات زندان نشود، باید مراقب جان و سلامت جسمی و روانی زندانی و مهم‌تر از آن بهبود و تربیت شخصیتی و تربیتی او هم باشد. گفته می‌شود زندانی مرحوم علیرضا شیرمحمدعلی پیش‌ازاین از شرایط زندان و عدم امنیت جانی خود شکایت و تقاضای جابه‌جایی داشته است.

فیلم/ برخورد وحشیانه سربازان سعودی با زائر خانه خدا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
فراروفرارو22 ساعت قبل
مادر بهناز را یکی دو بار در مدرسه دیده بودم و زن موجهی به نظر می‌رسید. پدر و مادرم از این که دوست خوبی پیدا کرده بودم خوشحال بودند تا این که آن حادثه شوم رخ داد. آن روز خیلی خوشحال بودم و با پیشنهاد و اصرار مادر بهناز با لباس راحتی روی مبل نشستم تا به قول خودشان راحت باشم! مادر بهناز در برابر نگاه‌های نگران و سوال برانگیزم گفت: نگران نباش دوست بهناز است. بهناز در حالی که فریاد می‌زد «سورپرایز!» به طرف یکی از آن دو رفت و به او دست داد.

کمیسیون بلایای طبیعی

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
گزارش اختصاصیکمیسیون بلایای طبیعیسالانه بین ۸ تا ۱۰ درصد درآمد ناخالص ملی صرف هزینه‌های ناشی از بلایای طبیعی می‌شود رقمی که شاید بشود با پرداخت تخصصی‌تر به موضوع مدیریت بحران و ایجاد ساز و کارهای جدید در سالهای پیش رو آن را کاهش داد.
افکارنیوزافکارنیوز23 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشصلاح خاشقجی، فرزند جمال خاشقجی در این پیام توییتری که مصادف با «روز جهانی پدر» منتشر کرده است، تنها به نوشتن این پیام اکتفا کرده است: «خاشقجی … روز پدر مبارک». صلاح آخرین پیام خود را ماه آوریل منتشر کرد که نوشته بود: هر کسی که مشارکتی یا ارتباطی با جنایت قتل پدرم دارد، دادگاهی شده و به جزای عملش می‌رسد. جمال خاشقجی دوم اکتبر ۲۰۱۸ به دست تیم تروری در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه به قتل رسید. اواسط ماه نوامبر دادستانی کل عربستان اعلام کرد، رئیس تیم مذاکره با خاشقجی دستور قتل او را صادر کرده است. این در حالی است که سازمان اطلاعات آمریکا در گزارشی که پس از ارتکاب این جنایت منتشر کرد، آورده است، ولیعهد عربستان دستور قتل این روزنامه‌نگار را صادر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر