۷۰ درصد واحدهای تولیدی خسارت‌دیده در سیل آق‌قلا به چرخه تولید بازگشتند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. حوادث
۷۰ درصد واحدهای تولیدی خسارت‌دیده در سیل آق‌قلا به چرخه تولید بازگشتند

۷۰ درصد واحدهای تولیدی خسارت‌دیده در سیل آق‌قلا به چرخه تولید بازگشتند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فرماندار آق‌قلا گفت: ۷۰  درصد واحدهای تولیدی این شهرستان که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند به چرخه تولید بازگشتند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آق‌قلا، امیرشیر توماج ظهر امروز در بازدید از برخی واحدهای تولیدی این شهرستان با بیان اینکه ۷۰ درصد واحدهای تولیدی خسارت دیده وارد مدار تولید شدند، اظهارداشت: در سیل اخیر ۱۸۰ واحد صنعتی در شهرستان آق‌قلا دچار خسارت شد که تاکنون ۱۲۰ واحد وارد چرخه تولید شدند.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارت سیل به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در شهرک صنعتی آق‌قلا بوده است، گفت: در این حادثه حدود یک‌هزار و ۷۰۰ کارگر شغل خود را از دست داده بودند که با تلاش و پیگیری‌هایی که صورت گرفت و با فعال شدن بخش قابل توجهی از واحدهای تولیدی نزدیک به یک‌هزار و ۳۵۰ نفر از آنان بر سر کارهای خود بازگشتند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

فرماندار آق‌قلا خاطرنشان کرد: کارگرانی که هنوز نتوانسته‌اند بر سر کار خود برگردند نیز از همان روزهای نخست وقوع سیل، تحت پوشش بیمه بیکاری قرار گرفتند.

وی ادامه داد: دولت قول جبران بخشی از خسارت‌های صنعتگران را داده است و امیدواریم سریع‌تر مصوبه‌های این بخش هم ابلاغ شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ برخورد وحشیانه سربازان سعودی با زائر خانه خدا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف22 ساعت قبل
الف/ دوشنبه هفته گذشته، علیرضا شیرمحمدعلی، زندانی سیاسی و امنیتی در زندان فشافویه تهران با ۳۰ضربه چاقو به قتل رسید. علیرضا شیرمحمدعلی فارغ از اتهامش از حق و حقوقی به عنوان یک زندانی سیاسی و امنیتی برخوردار بوده که با این قتل مشخص می‌شود نادیده گرفته شده است. آیا با این اتفاق نباید به مثابه یک زنگ هشدار برخورد کرد تا دوباره چنین وقایع تلخی رخ ندهد. در نهایت باید گفت علل وقوع قتل علیرضا شیرمحمدعلی نیاز به بررسی و پاسخگویی دارد و در این بین خود قوه قضائیه باید پیشقدم باشد و به ابهامات پاسخ دهد. در صورتی که چنین روندی طی شود اعتماد مردم به قوه قضائیه بیش از پیش تقویت خواهد شد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
او در زندان فشافویه دوران محکومیت خود را سپری می‌کرد. زندانیانی که مرتکب قتل شیرمحمدعلی شده‌اند، جرایم سنگینی مانند قتل مرتکب شده بودند. جرایم ارتکابی مرحوم شیرمحمدعلی، از نوع جرایمی است که اغلب حقوق‌دانان آنها را در زمره جرایم سیاسی قرار می‌دهند. مسلما اختیاری که در این ماده به قاضی داده شده است، به این معنا نیست که قاضی می‌تواند خلاف قاعده اصلی عمل کرده و مثلا دستور دهد که فرضا زندانی چک بی‌محل در کنار زندانیان قتل عمد قرار گیرد. علاوه بر این زندانبان همان‌قدر که باید مراقب آن باشد که زندانی در زندان مرتکب تخلف از مقررات زندان نشود، باید مراقب جان و سلامت جسمی و روانی زندانی و مهم‌تر از آن بهبود و تربیت شخصیتی و تربیتی او هم باشد. گفته می‌شود زندانی مرحوم علیرضا شیرمحمدعلی پیش‌ازاین از شرایط زندان و عدم امنیت جانی خود شکایت و تقاضای جابه‌جایی داشته است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴21 ساعت قبل
ساعت۲۴ -در سال ۱۷۸۲، یک اتفاق بسیار عجیب برای یک تماشاچی اپرا رخ داد. این تماشاچی اپرا به علت خنده زیاد جان باخت. اما اپرا بسیار متنوع و جذاب است و گاهی به جای اجرای سولو ترکیبیست از چندین اجرای متنوع با سبک‌های مختلف از تنور تا باس. در سال ۱۷۸۲ یک بانوی بریتانیایی علاقه مند به اپرا تصمیم گرفت برای دیدن اجرای تئاتر اپرایی که در سالن شهر لندن اجرا می‌شد برود. این تئاتر اپرا شامل بخش هایی نیمه کمدی نیز بود.

کمیسیون بلایای طبیعی

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
گزارش اختصاصیکمیسیون بلایای طبیعیسالانه بین ۸ تا ۱۰ درصد درآمد ناخالص ملی صرف هزینه‌های ناشی از بلایای طبیعی می‌شود رقمی که شاید بشود با پرداخت تخصصی‌تر به موضوع مدیریت بحران و ایجاد ساز و کارهای جدید در سالهای پیش رو آن را کاهش داد.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
الله کرم در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: شنبه شب در حال رانندگی با موتورسیکلت در بزرگراه امام علی بودم که با یک موتورسیکلت دیگر تصادف کردم و از طریق اورژانس به بیمارستان امام حسین منتقل شدم. این کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه افزود: هم اکنون از ناحیه سر و چشم دچار خونریزی شدم که اقدامات اولیه درمانی انجام شد و مرخص شده‌ام.

نظرها

اخبار بیشتر