فیلم | رهبر انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

فیلم | رهبر انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
«شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن که به ایران سفر کرده به دیدار رهبر انقلاب رفت و رهبری به ایشان فرمودند:«من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمیدانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.»

دریافت ۱ MB

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | کارشناس سعودی: جنگ با ایران حماقت است، حریف یک گروه یمنی نشدیم!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
عصر جدید برنامه سرگرمی است که در آن نفرات مختلف به بروز استعداد‌ها و نمایش خلاقیت‌های شان میپردازند بعد در این میان چهار داور یعنی امین حیایی رویا نونهالی آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی به قضاوت در مورد برتری هر یک از شرکت کنندگان می‌پردازندعصر جدید امشب یکشنبه ۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۰ و ۴۲ دقیقه از شبکه سه پخش خواهد شد
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
نماینده یونیسف در ایران خاطر نشان کرد: در زلزله کرمانشاه و سیل در ایران تلاش کردیم از سلامت کودکان مراقبت کنیم. ایران در مراقبت‌های اولیه بهداشتی یکی از کشورهای پیشرو استمشاور منطقه‌ای یونیسف در خاورمیانه و شمال آفریقا گفت: ایران در مراقبت‌های اولیه بهداشتی یکی از کشورهای پیشرو است. وی افزود: ایران در مراقبت‌های اولیه بهداشتی یکی از کشورهای پیشرو است و می‌تواند کمک شایانی به این نشست داشته باشد. در دو روز اول این همایش بر روی مراقبت‌های اولیه بهداشتی تمرکز خواهد شد و روز سوم به صورت عملی از دستاوردهای ایران در این حوزه بازدید خواهیم داشت. مشاور منطقه‌ای یونیسف در خاورمیانه و شمال آفریقا خاطر نشان کرد: مراقبت‌های اولیه بهداشتی فقط شامل قرص و واکسن نیست بلکه یک راهبری است و یونیسف نیز در بخش‌های مختلف از جمله مراقبت‌های اولیه بهداشتی و رشد در سال‌های اول کودکی با وزارت بهداشت ایران همکاری دارد.
صدا و سیماصدا و سیما40 دقیقه قبل
محمدحسین شجاعی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزای صدا و سیما افزود: باید تعریف جدیدی از واحد‌های اندازه شناسی داشته باشیم و اندازه گیری اولیه ما باید با قطعیت باشد و در این راستا زنجیره اندازه گیری باید شکل گیرد. وی با بیان اینکه موضوع اندازه شناسی، موضوعی جدید است گفت: باید در ابتدا فهم جدید در این راستا شکل گیرد و بعد از آن باید در جهت کاهش خطا در اندازه گیری تلاش کنیم که بخشی از این وظایف برعهده سازمان ملی استاندارد است. شجاعی گفت: به همین منظور نیازمند یک حرکت و نهضت همگانی برای افزایش و توسعه معیار‌های اندازه شناسی در سطح جامعه هستیم.
صدا و سیماصدا و سیما49 دقیقه قبل
دانش اندازه شناسی باید در مدارس و دانشگاه‌ها توسعه پیدا کند و به صنعت برسدنیره پیروز بخت در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: خوشبختانه با تأیید و تصویب مجلس در هفته گذشته، جمهوری اسلامی ایران عضو مجمع اندازه شناسی کشور‌های آسیا و اقیانوسیه قرار گرفت و حضور ایران در این مجمع قطعی شده است. وی با بیان اینکه اندازه شناسی یک علم پایه محسوب می‌شود گفت: باید جامعه به موضوع اندازه شناسی توجه کند، زیرا علم اندازه شناسی یکی از عوامل مورد توجه است که می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند. پیروزبخت گفت: باید دانش اندازه شناسی در مدارس و دانشگاه‌ها توسعه پیدا کند تا به صنایع برسد.
صدا و سیماصدا و سیما52 دقیقه قبل
خسرو معدنی پور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره یازدهمین همایش روز جهانی اندازه شناسی افزود: تمام علوم با اندازه شناسی آغاز می‌شود و قدیمی‌ترین حوزه در بحث مقیاس و اندازه شناسی سازمان ملی استاندارد است که دو وظیفه اصلی یعنی استقرار سامانه اندازه گیری ملی و اندازه شناسی قانونی را برعهده دارد. وی گفت: اندازه گیری‌هایی که در دادوستد‌های عمومی در سطح کشور انجام می‌شود جزو اندازه شناسی قانونی محسوب می‌شود و برای این که بتوانیم معیار درستی در اندازه گیری داشته باشیم باید مراجع اندازه گیری ما یکسان باشد. معدنی پور با بیان اینکه در سال گذشته تحول بزرگی در زمینه اندازه شناسی شکل گرفت، افزود: در سال گذشته تعاریف اندازه شناسی تغییر پیدا کرد و براساس آن مراجع SI به جای این که کمیت‌ها و ثابت‌های بنیادی باشند ۷ ثابت بنیادی را جایگزین آن کردند این موضوع در مجلس مورد تأیید قرار گرفت و از اواخر اردیبهشت امسال اجرایی شد. معدنی پور به تغییر سرفصل دروس اشاره کرد و افزود: ما فرآیند ترویجی برای تغییر سرفصل دروس را آغاز کردیم چنانچه باید کتاب‌های مرجع فیزیک در سطح دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها تغییر کند و ما پیگیر این تغییر در سطح آموزش و پرورش و وزارت علوم هستیم. وی تاکید کرد: ما باید از جامعه دانشگاهی بخواهیم که محور‌های تحقیقاتی خود را روی موضوع اندازه شناسی تمرکز دهند دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید بتوانند در این زمینه فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی داشته باشند تا ما از اندازه گیری جهانی فاصله نگیریم.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

4 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

2 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

4 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

3 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

3 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

4 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1