نشست بحرین برای تکمیل سیطره بر قدس است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

نشست بحرین برای تکمیل سیطره بر قدس است

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
نشست اقتصادی که قرار است به زودی در بحرین برگزار شود توطئه و دسیسه ای برای تکمیل کردن تسلط بر قدس است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما به نقل از خبرگزاری الابدال، یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: نشست اقتصادی که قرار است به زودی در بحرین برگزار شود توطئه و دسیسه‌ای برای تکمیل کردن تسلط بر قدس است.شیخ «نافذ عزام» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نشست اقتصادی بحرین را توطئه‌ای بزرگ دانست که آمریکا و رژیم صهیونیستی آنرا برای تکمیل کردن تسلط خود بر قدس اشغالی و مسجد الاقصی هدایت و رهبری می‌کنند.

وی در همایش سیاسی که جنبش جهاد اسلامی در مسجد شهید «فتحی شقاقی» در مرکز نوار غزه برگزار کرد، گفت: معامله قرن در تسلیم کردن ملت فلسطین موفق نخواهد شد.

وی همچنین از شتاب کردن برخی رژیم‌های عربی برای شرکت در این نشست ابراز انزجار کرد و گفت: آنها به این خاطر در این نشست شرکت می‌کنند که تسلط رژیم اشغالگر اسرائیل را بر شهر قدس به او تبریک بگویند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

شیخ نافذ عزام اظهار داشت: قدس مسئله‌ای است که به هر عرب و مسلمانی در جهان مربوط می‌شود از همین رو باید با تمام وسایل و ابزارها برای آزادی قدس و سرنگون کردن تمام توطئه‌ها ضد آن تلاش کرد.

وی همچنین از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواست اقدامات بازگشت به همبستگی و اتحاد میان کرانه باختری و نوار غزه را شروع کند و همچنین تحریم‌های اعمال شده از طرف تشکیلات خودگردان را علیه غزه متوقف کند و برای کنار گذاشتن اختلافات به گفتگو بازگردد.

وی در این همایش که به مناسب سالگرد اشغال قدس برگزار شد، گفت: این سالگرد برای ملت فلسطین و ملت‌های مسلمان عربی بسیار دردناک است.

این عضو جهاد اسلامی در پایان اقدام برخی رژیم‌های عربی را در سرکوب ملت هایی که به صورت آشکار از قدس و ساکنان فلسطین حمایت می‌کنند، محکوم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها