اردبیل| انتظار ۵۸۰ زندانی جرائم مالی برای چشیدن طعم آزادی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
اردبیل| انتظار ۵۸۰ زندانی جرائم مالی برای چشیدن طعم آزادی + فیلم

اردبیل| انتظار ۵۸۰ زندانی جرائم مالی برای چشیدن طعم آزادی + فیلم

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
این روزها بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می برند و کودکان این مرز و بوم نیز دست به دست هم داده‌اند تا در آزادی زندانیان جرائم عیرعمد اقدامی کرده باشند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، این روزها بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌برند و کودکان این مرز و بوم نیز دست به دست هم داده‌اند تا در آزادی زندانیان جرائم عیرعمد قدمی برداشته باشند.

متاسفانه بسیاری از افراد به خاطر مشکلات مالی و غیرعمد روانه زندان می‌شوند که این امر مشکلات زیادی را به دنبال داشته و سبب نگرانی خانواده‌ها نیز شده است.

امروز جشن آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور مسئولان و خیران برگزار شد و همگان آمده بودند تا زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم کنند.

۵۸ زندانی جرائم مالی غیرعمد در اردبیل آزاد شدند

با کمک خیران، ستاد دیه و مردم ۵۸ زندانی جرائم مالی غیرعمد در اردبیل آزاد شدند و به آغوش خانواده‌هایشان بازگشتد.

امروز خنده بر لبان زندانیان جرائم مالی غیرعمد جاری شد و این زندانیان با دیدن خانواده‌ها و زندانشان خوشحال شدند.

۵۸۰ زندانی جزائم مالی غیرعمد در انتظار آزادی

یوسف خدادادی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل اظهار داشت: ۵۸۰ زندانی جرائم مالی غیرعمد در انتظار آزادی هستند و علی رغم کمک خیران، ستاد دیه و مردم در حال حاضر انتطار می‌رود زمینه آزادی آنان فراهم شود.

وی گفت: امسال جشن گلریزان در ۳۵ منطقه استان برگزار شد و در این جشن کمک‌های خوبی توسط مسئولان و مردم انجام و زمینه آزاداسزی آنان فراهم شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل بیان کرد: مردم اردبیل و خیران این منطقه همیشه در کارهای خیرخواهانه و کمک به آزادی زندانیان پیشگام بودند و این امر امروز نیز ثابت شد و زمینه آزادی ۵۸ زندانی فراهم شد.

خدادادی تصریح کرد: مبلغ محکومیت این زندانیان ۱۲ میلیارد تومان بود که به تفکیک ۳ میلیارد تومان مربوط به گذشت شکات و مابقی نیز به طور تسهیلات و کمک خیران و ستاد دیه فراهم شود.

وی بیان کرد: در حالی که در سالهای گذشته زندانیان محکومان مالی بیش از ۲۰۰ نفر به دلیل مهریه در زندان به سر می‌بردند افزود: این امر در حال حاضر خوشبخانه به ۲۴ مورد رسیده است.

آری، امروزی زندان اردبیل شاهد ثبت لحظاتی بود که خنده بر لبان زندانیان جرائم مالی غیرعمد جاری شد.

کودکی که با شکستن قلکش با مبلغی ناچیز آمده بود تا زمینه آزادی زندانیان را فراهم کند که نشان از این است که کودکان نیز به نوبه خود یک عمل بزرگ انجام می‌دهند.

انتظار می‌رود با حمایت مسئولان و مردم زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد فراهم شود تا شور و نشاط در بین خانواده‌ها برگردد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نشر فراصوتی

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
یکی از شرکت‌های فعال در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر در بخش دانش فراصوت و عیب یابی و رصد نشت مخازن سیالات فعال شده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ یکی از شرکت‌های فعال در برج فناوری دانشگاه امیر کبیر در بخش دانش فراصوت و عیب یابی و رصد نشت مخازن سیالات فعال شده است.
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
زرندی گفت: حدود ۲۳٫۴ میلیارد دلار از مجموع ۴۶ میلیارد دلار کل صادرات کشور در سال ۹۷ مربوط به ۱۵ کشور هم مرز به کشور است. زرندی افزود: از ۴۲ میلیارد دلار واردات سال ۹۷ حدود ۳۵ میلیارد دلار آن مربوط به بخش صنعت است. ۵۵ کد تعرفه‌ای به ارزش ۱۲ میلیارد دلار، بیشترین سهم را در واردات این بخش داشته است. معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: در موضوع صادرات غیر نفتی صادرات به ۱۵ کشور را در دستور کار داریم. حدود ۲۳٫۴ میلیارد دلار از مجموع ۴۶ میلیارد دلار کل صادرات کشور در سال ۹۷ مربوط به این ۱۵ کشور هم مرز یا نزدیک به ما است.

چالش‌های گاز سوز کردن خودرو‌ها

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

جوی نسبتا آرام و پایدار در اکثر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: امروز در بیشتر مناطق کشورمان جوی نسبتا آرام و پایدار داریم که این شرایط تا چند روز آینده نیز تداوم خواهد داشت. وی گفت: تنها در بخش‌هایی از نوار شمالی کشورمان از جمله شمال غرب، دامنه‌ها و ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر احتمال بروز ناپایداری‌ها بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب وجود دارد. کارشناس هواشناسی افزود: در بخش‌های شمالی استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و بخش‌هایی از استان‌های گیلان و مازندران و با شدت کمتر در استان گلستان و در برخی نقاط استان زنجان، قزوین، البرز و سمنان؛ احتمال وقوع بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و لحظه‌ای پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: برای فردا نیز شرایط وقوع بارش در مناطق شمالی کشورمان مهیا خواهد بود. احمدی گفت: در بخش‌های شرق و جنوب شرق کشورمان نیز همچنان تداوم وزش باد را پیش رو داریم به طوری که در بخش‌هایی از استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بویژه زابل وزش باد می‌تواند به خیزش گرد و خاک منجر شود. وی افزود: همین شرایط را در جنوب شرق یعنی استان خوزستان نیز پیش بینی می‌کنیم به طوری که در مناطق مرکزی مثل قم، مرکزی و اصفهان نیز احتمال وزش باد شدید وجود دارد. کارشناس هواشناسی گفت: در ۲۴ ساعت آینده به لحاظ شرایط دمایی روند افزایش یک تا دو درجه‌ای دما را پیش رو داریم و دما در گرم‌ترین ساعات در تهران به حدود ۳۵ تا ۳۶ درجه می‌رسد و در پایان هفته در بخش‌های شمالی کشور کاهش نسبی دما را داریم. وی افزود: امروز آسمان تهران صاف همراه با رشد ابر در ارتفاعات است و دمای پیشینه به حدود ۳۵ درجه می‌رسد.

برکت وقف

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وقف سلامت یکی از وقف‌های مورد نیاز جامعه بوده و هست و جالب است که بدانید در این زمینه استان فارس رتبه اول را کسب کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر