سفر رییس سازمان ملی بهره وری ایران به استان یزد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
سفر رییس سازمان ملی بهره وری ایران به استان یزد

سفر رییس سازمان ملی بهره وری ایران به استان یزد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
فاطمه پهلوانی، رییس سازمان ملی بهره وری ایران  در راستای پیش برد اهداف بهره وری ملی و به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در زمینه بهره وری در استان یزد به سر میبرد. وی در این سفر ضمن برگزاری جلساتی با مدیران در این خصوص  از مراکز صنعتی و اقتصادی این استان نیز بازدید کرد.

 به گزارش خبرآنلاین، دیدار با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و بررسی اقدامات مهم بهره ورانه استان در نظام اداری و توسعه اقتصادی، دیداربا رئیس دانشگاه یزد و مدیران مرکز پژوهشی کیفیت و بهره وری دانشگاه با هدف بررسی میزان پیشرفت اقدامات ذیل تواقفنامه فی ما بین و گسترش فعالیت‌ها و تعاملات، حضور در شهرستان‌های استان به منظور پایش اقدامات مرتبط با موضوع بهره وری، حضور در شورای اداری شهرستانها و جلسه با مدیران دستگاه‌های اجرایی، بازدید از دستاوردهای بهره ورانه و بازدید از واحدهای صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی برای بررسی دستاوردهای بهره ورانه از برنامه‌های فاطمه پهلوانی در سفر به استان یزد است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان | اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

وی همچنین در این سفر با حضور در نخستین جشنواره ملی زردآلو که در دهستان فراغه از توابه شهرستان ابرکوه برگزار شد ضمن اشاره به ظرفیتهای بالای اقتصادی استان بر بهره برداری بهینه از این ظرفیتها برای افزایش رشد اقتصادی استان تاکید کرد و گردشگری کشاورزی را یکی از مصادیق بهره وری در ارزش آفرینی از قابلیتهای ذاتی استان دانست. شرکت در نشست نقد و بررسی سند آمایش استان یزد که با حضور فعالین اقتصادی در بخش‌های مختلف صنعت و خدمات و کشاورزی و اساتید دانشگاه و صاحبنظران و با حضور استاندار در دانشگاه یزد برگزارشد از دیگر برنامه‌های سفر فاطمه پهلوانی به یزد بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظاتی هولناک از رانش زمین و سیل در چین

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
تصاویری هولناک از سیل و رانش زمین در چین می‌بینید. شمار تلفات این حادثه به ۶۱ نفر رسید و ۳۵۰ هزار نفر محل زندگی خود را ترک کردند.

چالش‌های گاز سوز کردن خودرو‌ها

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

ورود روحانی به محل برگزاری نشست سران کنفرانس «سیکا» +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بحث و بررسی پیرامون «اعلامیه سده» در کنفرانس بین المللی کار خبر داد و گفت: با هدف جلوگیری از اقدامات یک جانبه، کشورمان پیشنهادی مبنی بر تقویت سه جانبه گرایی به ویژه در شکل دهی آینده کار و در مواجهه با چالش‌های جهان کار برای درج در مقدمه اعلامیه ارائه داد. " علی حسین شهریور" در حاشیه کنفرانس بین المللی کار که در ژنو در حال برگزاری است، گفت: کشور‌های بولیوی، نامیبیا، مکزیک، پاناما، چین، لبنان، مالزی، اندونزی، فیلیپین و سوریه از این پیشنهاد حمایت کردند. وی با تاکید بر این که گروه کارفرمایی بین المللی نیز حمایت کاملی از این اعلامیه داشته است و گروه کارگری نیز با پیشنهاد اصلاحی کشور ما همراهی کرد و علیرغم مخالفت امریکا؛ اجماع حاصل شد و این اصلاحیه مورد تصویب کمیته قرار گرفت. مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون دنیای کار از اقدامات یک جانبه و غیر قانونی برخی کشور‌ها از جمله ایالات متحده آمریکا رنج می‌برد و با تحریم‌های صورت گرفته به خصوص در حوزه اقتصادی، کار و کارگر و محیط کار و آینده کار با مشکل مواجه خواهد شد که در تناقض با اساسنامه سازمان بین المللی کار است. شهریور افزود: تحریم ها‌ی اقتصادی باعث می‌شود که کار شایسته و عدالت اجتماعی که از اهداف اساسی سازمان بین المللی کار است، تحقق پیدا نکند و توسعه پایدار کشور‌ها را به مخاطره می‌اندازد. شهریور همراهی جامعه جهانی با کشور‌های تحت تحریم را از طریق تقویت چند جانبه گرایی ضروری و اجتناب ناپذیر دانست. وی همراهی جامعه جهانی با کشور‌های تحت تحریم را از طریق تقویت چند جانبه گرایی ضروری و اجتناب ناپذیر دانست.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
به گزارش جماران، دکتر مؤمنی با تأکید بر این که اقتصاد ایران مسیری ضد علم اقتصاد را دنبال می‌کند، به تحلیل دیدگاه‌ها و راه حل‌های رابینسون، عجم اوغلو، توماس پیکتی، گروه مشاورین هاروارد، و در نهایت راهبرد مصدق برای اقتصاد ایران پرداخت و تأکید کرد دنبال کردن این راهبرد منجر به لغو تحریم‌ها می‌شود. چقدر غم انگیز است که نظام تصمیم‌گیری ما تا امروز نشان داده تا حدود زیادی فریب فریبکاران بزرگ را خورده است. و مسئله‌ی اساسی اینکه در ایران تولید را به محملی برای کسب رانت تبدیل می‌کنند. از منظر اقتصادی هم درباره‌ی سلطه‌ی مناسبات رانتی در اقتصاد ایران اتفاق نظر وجود دارد. آن‌ها به قدری در این زمینه هیاهو می‌کنند که نظام تصمیم‌گیری ما به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی حافظه‌ی تاریخی ندارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
نرگس آبیار در «شبی که ماه کامل شد» به شکلی هنرمندانه قصه تغییر یک انسان و مرگ تدریجی انسانیت را به تصویر می‌کشد. عشق، انتظار، التهاب، افراط، تروریسم و جنایت کلید واژه‌هایی هستند که درباره ادامه قصه «شبی که ماه کامل شد» به ذهن می‌رسد؛ فیلمی که به معنای واقعی سینماست. اما حکایت شبی که ماه کامل شد با حکایت دیگر آثار آبیار فرق می‌کند. یکی از نقاط قوت «شبی که ماه کامل شد» انتخاب درست بازیگران است. در روز‌هایی که نشانی از فیلم سینمایی روی پرده نقره‌ای نیست، این فیلم با استاندارد‌های سینمایی نگاه‌ها را به خود جلب کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر