کنایه ملی‌پوش والیبال لهستان به پول ملی ایران+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
کنایه ملی‌پوش والیبال لهستان به پول ملی ایران+عکس

کنایه ملی‌پوش والیبال لهستان به پول ملی ایران+عکس

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصاد نیوز: تیم ملی والیبال لهستان برای حضور در سومین هفته لیگ ملت ها وارد ایران شده و امروز اولین بازی خود را در ایران برگزار می کند.

به گزارش اقتصاد نیوز، ارول کلوس بازیکن تیم ملی والیبال لهستان عکسی از تراول چک‌های ایران را در استوری اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته است: «میلیونری از لهستان.»

او این عکس را پس از اینکه پول هایش را به ریال ایران تبدیل کرده منتشر کرده است.

کنایه او به ارزش برابری پول آنها با پول رایج ایران بوده است.

این مطلب برایم مفید است ۰

در خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
جزئیات این یادداشت به این شرح است: زمانی که پای صحبت سازندگان داخلی صنعت ماشین‬‌سازی می‌نشینیم، مهمترین دغدغه‬ آنها عدم نظارت صحیح بر واردات است. بررسی آمار گویا است که همواره واردات ماشین‌آلات بیش از صادرات بوده و تراز تجاری آن منفی است. ۴۰ برابر شدن واردات ماشین‌آلات صنعتی نسبت به صادرات آن در بهترین سال‌ها نیز مؤید این مطلب است که عدم مدیریت صحیح، موجب ورود بی‌رویه ماشین‌آلات به کشور شده و عواقب منفی زیادی به دنبال خواهد داشت. آیا واردات همان انتقال فناوری است؟ یکی از دیدگاه‌های سنتی در سطح مدیریت کلان صنعت کشور این است که واردات، موجب انتقال فناوری می‌شود و به توسعه صنعت کمک می‌کند، اما واردات لزوما به معنی انتقال فناوری نیست! چه باید کرد؟ آیا منع واردات چاره مشکلات صنعت کشور است؟ نکته مهم این است که مدیریت واردات، صرفا به معنای منع آن نیست!
ایبناایبنا15 ساعت قبل
به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مسئولان استانداری اصفهان در این دیدار که حمید رضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور، مصطفی محسنی رییس اداره کل مهندسی و املاک و شهریار سعادت رییس اداره کل کارپردازی بانک نیز حضور داشتند، از عملکرد موثر بانک ملی ایران در این استان تقدیر کردند. عباس شفیعی در این دیدار ضمن برشمردن برخی اقدامات بانک ملی ایران در سال‌های اخیر، کمک به رونق تولید، حمایت از فعالان اقتصادی و مساعدت با اقشار مختلف جامعه را از مهم‌ترین اهداف بانک ملی ایران اعلام کرد. معاون پشتیبانی بانک ملی ایران و هیات همراه در ادامه این سفر از اداره امور شعب استان، شعبه اصفهان، ساختمان فلکه فیض، کارخانه ریسباف، مجموعه پرستیژلند، مجتمع پاسارگاد و برخی دیگر از واحدها به منظور اتخاذ تصمیمات در حوزه پشتیبانی بازدید کردند. عباس شفیعی همچنین در دیدار با مدیران استانی بانک از خدمات خستگی ناپذیر کارکنان این استان به هموطنان سیل زده تقدیر کرد. مرتضی نصری رییس اداره امور شعب استان اصفهان بانک ملی ایران نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش‌های مختلف از جمله امور پشتیبانی ارائه کرد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایسنا، فناوری هوش مصنوعی سبب انقلابی در صنایع سراسر جهان شده است اکنون قصد داریم ۳ صنعتی را که هوش مصنوعی در آنها نفوذ کرده است را معرفی کنیم. با توجه به گسترش جهانی هوش مصنوعی برخی تخمین می‌زنند که درآمد جهانی هوش مصنوعی تا سال ۲۰۲۵ به ۹۰ میلیارد دلار برسد. با کمک برخی برنامه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی افراد می‌توانند دریابند چه سبک آرایشی به صورت افراد می‌آید و اگر افراد برخی مشکلات پوستی نیز داشته باشند توسط هوش مصنوعی شناسایی می‌شود. کارکنان معادن دیگر بیل و گلنگ خود را کنار گذاشته‌اند و از فناوری هوش مصنوعی در کار خود استفاده می‌کنند. با استفاده از هوش مصنوعی، نه تنها کار در معادن راحت‌تر می‌شود بلکه اپراتورهای معادن می‌توانند خطر کارکنان را کاهش دهند و تغییرات قیمت‌گذاری را پیش‌بینی کرده و بهره وری عملیاتی خود را افزایش دهند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
لحظاتی که گذشت راننده تغییر مسیر داد و در برابر اعتراضم ترافیک را بهانه کرد. شکایت‌های سریالیبا شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت با شماره‌هایی که زن جوان در اختیارشان قرار داده بود، به بررسی برای شناسایی خودروی مورد نظر پرداختند. در تمامی شکایت‌ها راننده خودروی پراید دختران و زنان جوان را تحت عنوان مسافر سوار کرده و با کشاندن به محلی خلوت آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. با توجه به مشخصاتی که قربانیان در اختیار پلیس قرار دادند مشخص شد که نقشه آزار و اذیت‌ها از سوی یک نفر اجرا شده است. همین مسأله باعث شد از زنان و دختران کینه به دل بگیرم و به فکر انتقام از آنها بیفتم.
ایلناایلنا23 ساعت قبل
مهدی رحمانیان (مدیرمسئول روزنامه شرق) می‌گوید سایت شرق، روزانه حدود ۵۰ هزار مراجعه‌کننده داشته و زمانی که تصمیم پولی شدن سایت روزنامه را گرفتند تصور می‌کردند در بدترین حالت دست‌کم ۳۰ درصد از این تعداد مراجع، نسخه الکترونیک را خریداری کنند؛ اما این اتفاق نیفتاد. با گذشت حدود یک‌سال از تصمیم فروش نسخه اینترنتی دو روزنامه شرق و اعتماد نگاهی به عایدی مالی این وب‌سایت‌ها و نیز چشم‌انداز آن برای مدیران این نشریات داشته‌ایم. مهدی رحمانیان (مدیرمسئول روزنامه شرق) می‌گوید سایت شرق، روزانه حدود ۵۰ هزار مراجع داشته و زمانی که تصمیم پولی شدن سایت روزنامه را گرفتند تصور می‌کردند در بدترین حالت دست‌کم ۳۰ درصد از این تعداد مراجع، نسخه الکترونیک را خریداری کنند؛ اما این اتفاق نیفتاد. نقد و نظرهای متعددی در روزهای نخست پولی شدن سایت روزنامه شرق و سپس اعتماد پیرامون این موضوع منتشر شد با این‌همه این دو روزنامه به فروش آنلاین خود ادامه دادند و تب انتقادها هم فروکش کرد. نگاه‌مان این بود نه اینکه خودمان به سوی حذف نسخه چاپی برویم.
موجموج15 ساعت قبل
از این رو ایران و ژاپن در تعامل به سر می‌برند هدف اصلی ما نه تنها آموزش است، بلکه امیدواریم افرادی که آموزش می‌بینند، بتوانند در آینده یک کار و تجارت برای خود به وجود آورند و این کاری کاملا برد برد برای ژاپن و ایران است. اوکازاکی در مورد محور سرمایه‌گذاری و تبادل اطلاعات بین ایران و ژاپن با توجه به ارتباطات دیرینه‌ای که دارند، بیان کرد: در وهله اول باید توجه داشت که ایران و ژاپن با هم ارتباط دیرینه دارند و ایران باید محتوای اطلاعت و تکنولوژی که نیاز دارد را با ما در میان بگذارد تا در اختیار بگذاریم و ما می‌توانیم در زمینه‌های بهره برداری آب و فاضلاب، طریقه نگهداری از تأسیسات و طریقه استفاده از تأسیسات با کیفیت بالاتر، آب شیرین کن‌ها و بازچرخانی آب، آب خاکستری، تصفیه آب و فاضلاب، ذخیره انرژی و تبدیل انرژی آبی به برقی از طریق هیدروپاور می‌توان به ایران کمک کنیم و این‌ موارد زمینه‌های مساعدی برای همکاری و سرمایه گذاری هستند اما تاکید می‌کنم فعلا در زمینه آموزشی ما همکاری داریم. معاون مرکز همکاری‌های ژاپن و خاورمیانه در پاسخ به این سئوال که در ژاپن از چه وسایل کاهنده مصرف آب استفاده می‌شود؟، گفت: وسایل کاهنده مصرف در ایران و ژاپن تفاوتی ندارد اما در ژاپن به صورت گسترده استفاده می‌شود و فرهنگی که در ژاپن وجود دارد به طوری است که کاملا صرفه جویی و رعایت می‌کنند و نوع این تجهیزات و مکانیزم آن دوره تکنولوژی بالاتری است اما این وسایل کاهنده کاهنده در ایران نیز وجود دارددریافت آن قیمت، موضوع مورد اهمیت این است که قیمت فروش آب از قیمت تمام شده آب بسیار بیشتر است که این مشکل در ایران وجود دارد که، در ایران قیمت تمام شده آب از قیمت فروش آب کمتر است و باید به این موضوع توجه کرد. وی در مورد آموزش در زمینه مصرف کمتر آب و راهکارهای آن بیان کرد: یکی از آموزش هایی که خانواده‌ها در ژاپن به بچه‌ها می‌دهند این است که آب زیاد مصرف نکنند و این آموزش در زمان ابتدایی نیز از طریق معلم به دانش آموزان داده می‌شود. به نظر من یکی از منابع مهم آموزش صحیح مصرف کردن، آموزش از زمان کودکی است و اگر بخواهیم مشکل را حل کنیم باید بدانیم تکنولوژی تنها چاره کار نیست و بعضی اوقات آموزش‌های صحیح کودکی موجب حل شدن مشکلات می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر