امیرعبداللهیان مطرح کرد: آمریکا و موساد مظنون اصلی ناامن کردن صادرات ⁧نفت⁩ خلیج فارس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی
امیرعبداللهیان مطرح کرد: آمریکا و موساد مظنون اصلی ناامن کردن صادرات ⁧نفت⁩ خلیج فارس

امیرعبداللهیان مطرح کرد: آمریکا و موساد مظنون اصلی ناامن کردن صادرات ⁧نفت⁩ خلیج فارس

الفخبرگزاری الف |
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل سرویس‌های امنیتی آمریکا و موساد را مظنون اصلی ناامن کردن صادرات ⁧نفت⁩ خلیج فارس و دریای ⁧عمان⁩ دانست.

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: سرویس‌های امنیتی آمریکا و موساد مظنون اصلی ناامن کردن صادرات ⁧نفت⁩ خلیج فارس و دریای ⁧عمان⁩ هستند. حماقت عربستان، امارات و بحرین نیز آتش افروزی در منطقه را تقویت کرده است. جمهوری اسلامی ایران با قدرت از منافع ملی خود و ثبات منطقه حمایت، دشمنان را ناامید و کاخ سفید را به عقب می‌راند.»

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پاسخ مردم به آمریکایی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فارسفارس12 ساعت قبل
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در آموزش و پرورش تغییر رویکرد مهم است نه جابه‌جایی مهره‌ها. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون متبوعش خبر داد. وی طی توئیتی نوشت‌: امروز در کمیسیون میزبان آقای دکتر حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش بودیم. مشکل عمده بر سر وزرای مجبور به استعفای قبل، عدم همکاری رئیس جمهور و دولت با وزرای سابق در تأمین بودجه آموزش و پرورش بود. وی ادامه داده است: آیا دولت با ایشان همکاری خواهد کرد!؟ تغییر رویکرد مهم است نه جابه‌جایی مهره‌ها.
جام نیوزجام نیوز18 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیوز، رژیم سعودی روز نهم ماه مبارک رمضان (بیست و پنجم اردیبهشت ماه) را به خوبی به خاطر دارد. اتاق‌های کنترل و هدایت پرواز هواپیما‌های بدون خلبان در جیزان در این عملیات هدف حمله قرار گرفت. این عملیات نیز سومین عملیات علیه فرودگاه ابها طی ماه کنونی میلادی است. پس از حمله موشکی هم پهپاد‌های قاصف کا-۲ به این فرودگاه حمله کردند. این سخنگو، رژیم سعودی را به مواجه شدن با روز‌هایی دردناکتر در صورت ادامه تجاوز و محاصره تهدید کرده است.
فارسفارس2 ساعت قبل
نظام بازنشستگی در ایران با چالش‌های زیادی روبروست که می‌تواند تضمین رفاه جمعیت سالمندان را با مشکلات جدی مواجه سازد. در گزارش بسته رونق تولید سال ۹۸ وزارت امور اقتصادی و دارایی با پرداخته به معضل نظام بازنشستگی در کشور آمده است: ‌ پوشش بیمه‌ای در ایران محدود است، تنها ۲۹ درصد از افراد در بین کار تحت پوشش بیمه‌ای نظام بازنشستگی هستند. * ۲۵ درصد سالمندان پوشش بیمه‌ای دارنداز دلایل عمده پوشش پایین بیمه‌ای، نرخ پایین مشارکت نیروی کار، نرخ بالای بیکاری و نرخ بالای افراد شاغل در بخش غیر رسمی است. * نرخ بازنشستگی موثر در ایران پایین استعمده مشکلات مالی صندوق‌های بازنشستگی در نتیجه مقررات بازنشستگی و پرداخت‌های مستمری سخاوتمندانه است. به‌جز صندوق‌های بازنشستگی کشوری، نیروهای مسلح و کارکنان فولاد، دولت مسئولیت مالی مشخصی برای تعهدات مستمری بگیران سایر صندوق‌های بازنشستگی ندارد، در عین حال، صندوق‌های بازنشستگی مختلف، حمایت بودجه‌ای با کمک‌هایی از بنگاه‌های دولتی دریافت می‌کنند.

پهپادهای یمن علیه عربستان

همشهریهمشهری18 ساعت قبل

عبداللهیان: اقدام ایران در توقف موردی در برجام، دقیق و سنجیده است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
عبداللهیان افزود: اروپایی‌ها در یکسال گذشته ضمن اینکه سعی کردند روابطه خود با جمهوری اسلامی ایران را متوازن نگه دارند در موضوع و تعهدات برجام، تعارض راهبردی در اظهارات و رفتار خود دارند. وی افزود: امریکا نمی‌داند نمی‌تواند با زبان زور ایران را پای میز مذاکره بازگرداند. امیرعبداللهیان گفت: ادامه این مسیر به وسیله ترامپ، امریکا و متحدان وی را دچار ضررهای بسیار کرده است. وی گفت: در سال ۸۶ مذاکره‌ای بین ایران، عراق و امریکا به درخواست مقامات عراقی که ماه‌ها از ایران درخواست داشتند برای کمک به آنها با امریکایی‌های اشغالگر عراق مذاکره کنیم انجام شد. ­مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن زمان نیز گفت به امریکایی‌ها اعتماد ندارم و تیم مذاکره کننده باید دقیق و صریح مذاکره کنند.

نظرها

اخبار بیشتر