نخستین یادواره شهدای ورزشکار گناباد برگزار شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
نخستین یادواره شهدای ورزشکار گناباد برگزار شد

نخستین یادواره شهدای ورزشکار گناباد برگزار شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان گناباد با حضور رئیس فدراسیون تکواندو در محل مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو شامگاه پنجشنبه در مراسم نخستین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان گناباد در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان اظهار داشت: شهدا زنده هستند و بر اعمال ما نظارت دارند و هیچ وقت از ذهن ما خارج نمی‌شوند.

وی افزود: ما نیاز داریم به شهدا و جوانان ما نیاز دارند اسطوره‌های این تاریخ معاصر کشور را در بین آنها زنده نگه داریم؛ ملت‌ها نیاز دارند به اسطوره اما متاسفانه برخی مسئولان ما این موضوع را فراموش می‌کنند در صورتی که اسطوره‌ها آینده یک کشور را رقم می‌زنند.

پولادگر تصریح کرد: امروز حلقه مفقوده، بی‌هویتی است که برخی جوانان دچار آن هستند و به همین دلیل به دنبال خارج شدن از کشور هستند و اگر هویت واقعی خود را داشته باشند ترک وطن نمی‌کنند و اسطوره‌ها این مشکل را رفع می‌کنند.

رئیس فدراسیون تکواندو ‌با اشاره به اسطوره‌های معاصر ما یعنی شهدا اظهار داشت: این‌ها تاریخ جنگ هزار ساله ما را رقم زدند و در آن یک متر از خاک ما را از دست نداده‌اند؛ وقتی شهدا این کار بزرگ را کرده‌اند اسطوره خواهند بود و برای جوانان ما باید الگو باشند.

پولادگر بیان داشت: برای زنده نگه داشتن نام این اسطوره‌ها در همه زمینه‌ها باید کار کنیم و نگاه صنفی نباید داشته باشیم به شهدا؛ زیرا آنها از این حوزه در جنگ حضور پیدا کردند و شهید شدند.

وی افزود: در حوزه ورزش قهرمانی هویت ملی بالاترین میدان انرژی برای ورزشکار کشور است؛ وقتی برخی شهدا را نگاه می‌کنیم بدون هیچ امکانات و فقط برای دفاع از آب و خاک در برابر دشمن ایستادند و پس ورزش کار ما نیز با این هدف و با کمترین امکانات می‌توانند موفق باشند.

پولادگر تاکید کرد: بارها شاهد بوده‌ایم که یاد و خاطره شهدا چه اثری بر روی ورزشکاران داشته و ۵۰۰ شهید تکواندو کار داریم و چهار یادواره شهدا تحت عنوان قهرمانان ماندگار برگزار کرده‌ایم.

رئیس فدراسیون تکواندو کشور گفت: حوزه ورزش قهرمانی نیاز به اسطوره‌سازی دارد و حتی بقا و حیات کشور ما بی‌شک نیاز به زنده نگه داشتن یاد شهدا دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
مدیرکل تبلیغات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: ویژه اصحاب رسانه جشنواره‌ای را درنظر گرفته‌ایم تا با مشارکت حرم مطهر بانوی کرامت و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بتوانیم از افراد و مجموعه‌هایی که در راستای خدمت به حرم بانوی کرامت گام‌های متفاوتی را برداشته‌اند تجلیل کنیم. وی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌های مناطق شهرداری قم به‌عنوان خادمان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت (س) انتخاب شده‌اند، اضافه کرد: این افراد آماده هستند تا از ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای اجرای برنامه‌های دهه کرامت استفاده کنند. مدیرکل تبلیغات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه افتتاحیه‌های پروژه‌های بزرگ و مهم شهر قم را به دهه کرامت اختصاص داده‌ایم، تصریح کرد: کارگاه هنری با حضور هنرمندان برگزار کردیم تا آثار جدیدی در اختیار مجموعه‌های مختلف در سطح کشور از جمله روابط عمومی‌های شهرداری‌های کشور قرار گیرد. وی از برپایی نمایشگاهی به مناسبت دهه کرامت در حرم مطهر بانوی کرامت یاد کرد و گفت: ویژه اصحاب رسانه نیز جشنواره‌ای را درنظر گرفته‌ایم تا با مشارکت شهرداری، حرم مطهر بانوی کرامت و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم بتوانیم از افرادی و مجموعه‌هایی که در راستای خدمت به حرم بانوی کرامت گام‌های متفاوتی را برداشته‌اند تجلیل کنیم. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به نفت کش‌هایی در دریای عمان حمله می‌شود، پهپاد جاسوسی آمریکا توسط ایران ساقط می‌شود، به تاسیسات نفتی عربستان حمله می‌شود، آمریکا نیروهای تازه‌ای به خلیج فارس اعزام می‌کند و اینها همه نشان از تحولات تازه در منطقه است. ایران کشوری است که تحولات چند ساله اخیر منطقه را رقم زده و برگ برنده را در دست دارد. اگر دولتمردان کاخ سفید زیرک باشند به سادگی می‌فهمند که نه توان حمله نظامی به ایران را دارند و نه جرات آن را. از سوی دیگر ایران قدرت ایجاد تحولات بزرگ در منطقه را دارد و اگر آمریکا بخواهد به تهران حمله کند تمام منطقه از جمله کشورهای عربی تبدیل به خانه جنگ خواهند شد. بنابر این بهترین روش برای کاهش مشکلات فعلی این است که سازمان ملل مانع ادامه بحران در یمن شود و از انصارالله نیز بخواهد که به پایگاه‌های عربستان حمله نکنند.
پارس نیوزپارس نیوز3 ساعت قبل
وقتی به پدر محمد زنگ زدم گریه مجال صحبت کردن بهش نمیداد، تنها جمله‌ای که شنیدم این بود: عموپورنگ، محمدم داره از دستم میره براش دعا کن ترو خدا به همه بگو به مامانت بگو بچه‌ام رو دعا کننهمه شما قطعا این کوچولو رو یادتون هست چون چند وقت پیش فیلمی از دیدارمون در بیمارستان مفید گذاشته بودم که به کنترول میگفت «تنترول»..!! اون موقع حالش بد نبود ولی متاسفانه چند روز پیش که رفتم عیادتش اصلا حال و روز خوبی نداشت، محمد خیلی شیرین زبون و دلچسب بود تا جاییکه حتی پرستارش مثل ابر بارون براش اشک میریخت. این فیلم مربوط به آخرین دیدارمون هست که واقعا من رو بهم ریخت چیزی که باعث گریه من شد این بود: محمد با همون حالش بازم شیرین زبونی میکرد در حالیکه بیحال و بی رمق روی تخت افتاده بود به باباش میگفت گریه نکن اعصاب عمو داغون میشه. با زبون بی زبونی میگفت از بین اسباب بازیهام آدامسم مال تو عمو. عمو چشماممو ببین توش خون جمع شده، توش قطره میریزن. واقعا یه بچه چهارساله چقدر باید باهوش و مهربون باشه که حتی تو این لحظات سخاوت رو فراموش نکرده، چند بار هم به اصرار پدر برای اینکه حال من عوض بشه دوباره میگفت، تنترول، ازش خواستم بخاطر من یه لبخند بزنه و اون با همون چشمهای بسته‌اش بهم لبخند میزد. بغض راه گلوم رو بسته نمیدونم چی پیش میاد فقط از خدا میخوام این بچه معصوم اینقدر زجر و درد نکشه، خیلی سخته، خیلی
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به بارش‌های اخیر تاکید کرد: علی‌رغم همه بارش‌ها در سال جاری، ۲۳۳ شهر با تنش آبی مواجه هستند. به گزارش ایسنا، حمیدرضا کشفی امروز در سومین روز از رویداد ملی سازگاری با کم‌آبی با بیان این‌که علی‌رغم بارندگی‌های اخیر در کشور هنوز ۲۳۳ شهر در سال جاری با تنش آب مواجه هستند، اظهار کرد: دلیل این موضوع عدم وجود سامانه مناسب است. از سوی دیگر مشکلات مالی روز به روز بیش‌تر می‌شوند و با کمبود نقدینگی و عدم اختصاص بودجه مناسب به پروژه‌ها مواجه هستیم. فضای بعدی پیدا کردن راه‌حل پایدار است و برای مقابله با تنش آبی می‌توان طرح‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت تعریف کرد. در واقع مشکل را باید در فضای کشور و با همکاری همه نهادها مشکلات را برطرف کرد که کمیته سازگاری با کم‌آبی در این راستا تشکیل شده است.
مهرمهر1 روز قبل
خبرگزاری مهر، سرویس بین الملل - حلیمە ملایی: کابینه جدید اقلیم کردستان با نخست وزیری مسرور بارزانی در حال شکل گیری است. *مهمترین مشکلات پیش روی کابینه و ریاست جدید اقلیم کردستان کە مانع از تحقق اهداف سیاسی و پیشرفت و توسعە اجتماعی اقلیم می‌شود، کدام است؟ مهمترین معضل در اقلیم کردستان، حزبی بودن دستگاه‌ها و نهادهای دولتی اقلیم است. در واقع ملی نشدن و مستقل نشدن سازمانهای حکومت اقلیم از احزاب خلاء عمیقی است کە در نهایت مانع از رسیدن اقلیم بە اهداف متعالی خواهد شد. *این اواخر در رسانە‌های اقلیم کردستان اخباری مبنی بر پشیمانی اتحاد اسلامی کردستان عراق از اپوزیسیون بودن حکومت اقلیم منتشر شد. اتحاد اسلامی کردستان برای نظارت بر عملکرد حکومت اقلیم کردستان و برای صیانت از حقوق مردم اپوزیسیون خواهد بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۷ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۲ هزار و ۹۸۶ تن قوطی بدون درز آلومینیومی برای انواع نوشابه و نوشیدنی از کشور‌های امارات، چین، ترکیه، سریلانکا، عراق و مالزی وارد ایران شده است. بر اساس واردات این قوطی بدون درز آلومینیومی برای انواع نوشابه و نوشیدنی به کشور، ۲۲ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۳۹۵ دلار ارز از کشور خارج شد که بالغ بر ۹۳ میلیارد و ۳۸۸ میلیون و ۱۵۵ هزار و ۲۸۷ تومان در آمار گمرک به ثبت رسیده است. گفتنی است امارات متحده عربی بزرگترین کشور صادر کننده قوطی بدون درز آلومینیومی برای انواع نوشابه و نوشیدنی به ارزش ۸ میلیون و ۲۱۱ هزار و ۶۷۲ دلار بوده است. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر