مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر

مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی مرجع تقلید شیعیان با حضور مراجع و علما از سوی مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی مرجع تقلید شیعیان شامگاه پنج شنبه با حضور مراجع و علما در مسجد اعظم برگزار شد.

مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر - 2مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر - 4مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر - 6مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر - 7مراسم بزرگداشت آیت الله محقق کابلی در قم به روایت تصویر - 8

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خرسی که از سقوط جان به در برده بود، توسط مردم کشته شد!

تابناکتابناک12 ساعت قبل
درست در زمانی که توله خرس مجروح برای مداوا به سمسکنده منتقل شده و بر اثر جراحات وارده جان باخته بود و همزمان، فیلمی در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های محلی دست به دست می‌شد که نشان می‌داد چه بلا‌هایی بر سرش آمده است. خرسی که در عبور از لبه پرشیب کوه ناکام مانده، سقوط کرده و البته جان به در برده بود، گرفتار بلایی بزرگ‌تر شد تا رویداد دردناک دیگری در حافظه محیط زیستی ایرانیان درج شود. فاجعه‌ای از جنس دیده شدن توله خرس توسط چند رهگذر و بارش باران سنگ‌های ریز و درشت بر سر و بدن این حیوان نگون بخت. سنگساری به قصد کشتن این توله خرس که احتمالا رهگذران هم متمایل به آزارش بودند و هم خوف داشتند به سمت شان حمله ور شود و از این رو حکم به مرگش دادند! درست در زمانی که توله خرس مجروح برای مداوا به سمسکنده منتقل شده و بر اثر جراحات وارده جان باخته بود و همزمان، فیلمی در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های محلی دست به دست می‌شد که نشان می‌داد چه بلا‌هایی بر سرش آمده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
تیم هایی که امسال در کشورشان موفق به دبل قهرمانی در لیگ و حذفی شدند و برای قهرمانی درسوپرجام، باید با تیم دوم لیگ یا دوم حذفی بازی کنند؛ رویه‌ای عادی در جهان که در ایران اجرا نمی‌شود!

پاسخ مردم به آمریکایی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تابناکتابناک1 روز قبل
دیدار حساس تیم‌های والیبال ایران و لهستان در شرایطی با برتری ۳ بر ۲ ایران همراه بود که امیر غفور نقش کلیدی در این برد ایفا کرد. به گزارش تابناک ورزشی، پشت خط زن باتجربه ایران که اکثر پاس‌های سعید معروف را تبدیل به امتیاز کرد، مقابل لهستان خوش درخشید. این بازیکن با کسب ۲۸ امتیاز که حاصل ۲۷ آبشار و یک دفاع روی تور بود، به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار تیم‌های ایران و لهستان معرفی شد. لوکاس کاژمارک از لهستان هم با ۲۲ امتیاز در رده بعدی قرار گرفت. در ترکیب ایران هم عبادی پور با ۱۵ امتیاز که حاصل ۱۳ آبشار، یک سرویس و یک دفاع بود، در رده بعدی قرار داشت.
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
نماینده مردم نهاوند گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه غیرعلنی مجلس، برنامه ۷ محوری برای رونق تولید به نمایندگان ارائه داد. حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: در جلسه غیر علنی امروز، رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه رئیس سازمان ایمیدرو، مدیرعامل سایپا و مدیرعامل ایران خودرو حضور یافتند. وی افزود: وزیر صنعت در جلسه امروز گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور و وضعیت بازار ارائه داد. نماینده مردم نهاوند در مجلس با بیان اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت برنامه ۷ محوری برای رونق تولید به نمایندگان ارائه داد، اظهار داشت: رئوس این برنامه بر رونق صادرات، رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، رونق معادن است. بهرام نیا گفت: احتمالا مدیرعامل سایپا و ایران خودرو نیز گزارشی از وضعیت تولید خودرو در کشور ارائه خواهند داد.
کجاروکجارو21 ساعت قبل
کانادا قصد دارد به‌منظور کاهش آلودگی‌های پلاستیکی که عامل جراحت یا مرگ حیوانات هستند، استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف را از سال ۲۰۲۱ ممنوع کند. جاستین ترودو، وزیرخارجه‌ی کانادا، اعلام کرد که این کشور به‌طرح ممنوعیت استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف اتحادیه‌ی اروپا پیوسته است و آن را از سال ۲۰۲۱ اجرا خواهد کرد؛ باتوجه به اینکه کانادا طولانی‌ترین خط ساحلی و یک‌چهارم آب شیرین دنیا را دارد، موظف است که در این راه پیشگام باشد، به‌این‌ترتیب، پلاستیک‌های یک‌بار مصرف نظیر کیسه‌های پلاستیکی، نی، کارد و چنگال، بشقاب و … از سال ۲۰۲۱ در کل کشور ممنوع می‌شود. دولت کانادا در کنار تدوین سیاست‌های مربوط به پلاستیک، متعهد شده است که قبل از ممنوعیت رسمی استفاده از پلاستیک، آن را به مشورت عمومی بگذارد. مردم کانادا از ما انتظار اقدام عملی دارند، به‌همین دلیل دولت به‌دنبال ممنوعیت آن‌دسته از تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف است که ضررشان ازنظر علمی ثابت شده است و درهمین راستا درحال همکاری با شرکای خود در سراسر کانادا و دنیا هستیم تا آلودگی پلاستیکی را کاهش دهیم. ماه گذشته پارلمان اروپا دستورالعمل مشابهی را تصویب کرد که طبق آن، برخی تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف تا سال ۲۰۲۱ با محدودیت‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند.

نظرها

اخبار بیشتر