شازده بانوی عمارت در ماشین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب15 ساعت قبل
شاید باورکردنی نباشد اما بین موشک بالستیک و اهرام ثلاثه شباهت هایی وجود دارد. این موضوع عجیب بر اساس کار اجباری و برده داری قابل توصیف است. موشک V_۲ آلمان، اولین موشک بالستیک هدایت شده در جهان بود. برای طراحی این پروژه ۱۲، ۰۰۰ کارگر برده از اردوگاه‌های کار اجباری، از جمله آشویتس، در تولید آن مورد استفاده قرار گرفتند. از سوی دیگر، برای کار ساخت اهرام مصر که بیش از ۴، ۰۰۰ سال پیش ساخته شده است، هزاران کارگر همکاری کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
لحظاتی که گذشت راننده تغییر مسیر داد و در برابر اعتراضم ترافیک را بهانه کرد. شکایت‌های سریالیبا شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت با شماره‌هایی که زن جوان در اختیارشان قرار داده بود، به بررسی برای شناسایی خودروی مورد نظر پرداختند. در تمامی شکایت‌ها راننده خودروی پراید دختران و زنان جوان را تحت عنوان مسافر سوار کرده و با کشاندن به محلی خلوت آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. با توجه به مشخصاتی که قربانیان در اختیار پلیس قرار دادند مشخص شد که نقشه آزار و اذیت‌ها از سوی یک نفر اجرا شده است. همین مسأله باعث شد از زنان و دختران کینه به دل بگیرم و به فکر انتقام از آنها بیفتم.
قدس آنلاینقدس آنلاین14 ساعت قبل
وی ادامه داد: این کشور با تغییر رویه‌ها و سیاست‌های خود، قصد دارد این بار با پنبه سر ببرد و سیاست‌های آشکار خود را کنار بزند. این کشور می‌خواهد تا با فعالیت‌های به ظاهر دوستانه همان مقاصد استعماری خود را پیش ببرد. کاریکاتور به دلیل شرایطی که دارد، می‌تواند به‌خوبی در حوزه موضوعات مختلف به‌ویژه موضوعات سیاسی وارد شده و توجه مردم و افکار عمومی را به خود جلب کند. به همین جهت است که هنرمندان رشته کاریکاتور و کارتون بیش از دیگر هنرمندان نسبت به برخی اتفاقات روز واکنش نشان داده و این واکنش همراه با سرعت عمل بسیار مطلوب است. علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه «آسوده باش، من ملکه‌ام» تا ۵ تیرماه به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- فیلیپه کوتینیو پس از سپری کردن یک فصل ناامیدکننده در بارسلونا و زیر نظر ارنستو والورده، شروع فوق العاده‌ای همراه با تیم ملی برزیل در کوپا آمریکا داشت و در پیروزی ۳-۰ سلسائو مقابل بولیوی، دو گل تیمش را به ثمر رساند. زیزو الیزیدی با کاریکاتور زیر به شرایط متفاوت کوتینیو در تیم ملی برزیل و بارسلونا اشاره کرده است:

پاپ کورن کاراملی نمکی

تابناکتابناک12 ساعت قبل
مواد لازم: یک چهارم پیمانه ذرتروغنیک چهارم پیمانه شکریک بند انگشت نمکدو قاشق غذاخوری کرهنصف قاشق غذاخوری جوش شیرینپاپ کورن خوراکی خوشمزه و سالمی است و درست کردن آن نیز بسیار ساده است. هرچند طعم پاپ کورن به تنهایی نیز عالی است ولی در این ویدیو طرز تهیه پاپ کورن با طعمی خاص و جدید را مشاهده خواهید کرد. پاپ کورن کاراملی نمکی که با ترکیب طعم شور و شیرین تنوعی دلچسب به این خوراکی قدیمی می‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر