صدور ۲۸ حکم قطعی و لازم الاجرای قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در دو منطقه زیارت گرگان / تخریب فنس‌ها و دیوارکشی‌های غیرمجاز زمین‌های کشاورزی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

صدور ۲۸ حکم قطعی و لازم الاجرای قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در دو منطقه زیارت گرگان / تخریب فنس‌ها و دیوارکشی‌های غیرمجاز زمین‌های کشاورزی

خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری گلستان از صدور ۲۸ حکم قطعی و لازم الاجرای قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در دو منطقه زیارت گرگان خبر داد.

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در گفت و گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از صدور ۲۸ حکم قطعی و لازم الاجرای قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در دو منطقه زیارت گرگان خبر داد و گفت: ۲۸ حکم قطعی تخریب این بنا‌ها که بدون مجوز در زمین‌های کشاورزی منطقه‌ی نخودچشمه و شربت زیارت گرگان ساخته شده است در نوبت اجراست که تعدادی از این احکام توسط امور اراضی و با حضور نماینده دادستان، اجرا شد.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

رئیس کل دادگستری استان گلستان افزود: همچنین تعدادی از فنس‌ها و دیوارکشی‌های زمین‌های کشاورزی که بدون مجوز ایجاد شده بود تخریب شد.

وی از صدور آرای قطعی قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در دیگر مناطق این استان هم خبر داد و تصریح کرد: این آرا نیز در نوبت اجرا هستند و به تدریج با حضور دستگاه‌های متولی اجرا خواهند شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
قطعا پدر و مادر باید فرزندشان را دوست بدارند و به نیازشان توجه کنند. عشق به فرزند مثل رفتن به مدرسه اجتناب ناپذیر است و عشق به همسر کاملا به انتخاب و تمرین ما بستگی دارد. محققان عقیده دارند، کودکانی که والدینشان به یکدیگر عشق می‌ورزند، شادترند و احساس امنیت بیشتری دارند. کودکان به دلیل عدم توانایی در تحلیل تنش‌های موجود در رفتار والدین با یکدیگر، خودشان را در این موضوع مقصر می‌دانند. پدر و مادر گاهی آنقدر درگیر مشکلات فرزندشان می‌شوند که خودشان را فراموش می‌کنند.

عجایب معماری ایران در ۱۸۰۰ سال قبل؛ نخستین آپارتمان نشینان ایران چه کسانی بودند؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری _ زینب کریمی _ به آن ایزدخواست می‌گویند؛ به معنای اراده و خواست خداوند. نقل می‌کنند که یزدگرد و چند سردارش تنها بازماندگان ارتش بزرگی بودند که از سرما کشته شدند و خواست خداوند، زنده ماندن یزدگرد بوده‌است. دژ ایزدخواست روی صخره‌ای عظیم بنا شده که از سه سمت به دره‌ای با ارتفاع بین ۶ تا ۱۵ متر منتهی می‌شود. این گزارش شما را با یکی از عجیب‌ترین معماری‌های ایران آشنا می‌کند. نخستین شهر ایران که آپارتمان‌های چندطبقه‌ای دارد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
از جمله برخی از مهم‌ترین انواع این بیماری می‌توان به مواردی مانند روماتیسم مفصلی آرتریت روماتوئید و روماتیسم قلبی تب روماتیسمی اشاره کرد. استفاده از میوه‌های استواییمیوه‌های استوایی از دیگر خوردنی هایی هستند که می‌توانند به شما در درمان و جلوگیری از آرتریت کمک کنند. تحقیقاتی که توسط بنیاد آرتروزی‌ها منتشر شده نشان می‌دهد که فیبر به صورت موثری بر روی کاهش التهاب نقش دارد. درمان آرتریت با روش‌های گیاهیاستفاده از برخی داروهاطیف گسترده‌ای از داروها وجود دارند که می‌توانند التهاب را کاهش بدهند و از همین رو استفاده آنها می‌تواند بر روی درمان آرتریت نقش داشته باشد. از دیگر داروهای مهم ضد التهابی می‌توان به مواردی مانند متیل سالیسیلات، ایبوپروفن، فنوپروفن، اکساپروزین، فنیل بوتازون و پیروکسیکام نیز اشاره کرد.
ایرناایرنا20 ساعت قبل
سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل نجفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا با تاکید بر این موضوع، اظهار داشت: اخبار برخی رسانه‌ها در خصوص تعیین زمان دادگاه نجفی نادرست است. چندی پیش برخی رسانه زمان برگزاری دادگاه رسیدگی به قتل میترا استاد همسر دوم نجفی را دهم تیرماه اعلام کرده بودند. این درحالی است که منابع رسمی تاکنون تنها نام قاضی رسیدگی کننده به این پرونده را مشخص و اعلام کرده بودندقاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی رئیس شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران، قاضی این پرونده خواهد بود. هفتم خرداد امسال بود که محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از قتل همسر دوم شهردار پیشین تهران خبر داد. نجفی در کیفرخواست صادره از سوی دادستانی به قتل‌عمد میترا استاد، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز و ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیرفوتی) با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص متهم است.
مهرمهر21 ساعت قبل
یزدان شناس اظهار داشت: حفظ و حراست از محیط زیست و دوستی با طبیعت یکی از فعالیت‌های مهم مراکز فرهنگی و هنری است که مربیان کانون مفاهیم آن‌را در قالب برنامه‌های متعدد؛ فرهنگی، هنری، ادبی و علمی در اعضا نهادینه می‌کند. یزدان‌شناس در ادامه به برگزاری جشنواره پویانمایی با موضوع محیط زیست که اسفند ماه سال گذشته در سطح مراکز فرهنگی هنری استان برگزار شد اشاره کرد و افزود: این جشنواره یکی دیگر از فعالیت‌های دوستی اعضای کانون با محیط زیست است. وی ادامه داد: دبیرخانه این جشنواره، در ابتدا در فرایندی یک ساله با برگزاری کارگاه‌های تخصصی انیمیشن، مربیان را با تکنیک‌های تولید انیمیشن آشنا ساخت. سپس با آموزش مربیان به اعضا تولید آثار پویانمایی در مراکز استان با موضوعات: آلودگی محیط زیست، بحران آب، جنگل و … انجام شد. وی در عین حال از راه اندازی طرح «همیار طبیعت» ویژه کودکان ونوجوانان در استان خبر داد و اظهار داشت: قرار است با راه اندازی این پویش؛ کودکان ونوجوانان به عنوان دوست‌دار محیط زیست در جهت پاکیزه نگه داشتن محیط پیرامون خود فعالیت کند.
ایلناایلنا20 ساعت قبل
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: اعتبار بیمه درمانی این معتادان امسال حذف شده و قرار است، این اعتبار در جای دیگری هزینه شود. وی ادامه داد: با توجه به کمیته‌های تخصصی که در ستاد و شورا وجود دارد و برای موضوعات درمانی معتادان این کمیته‌ها تصمیم گیری می‌کنند، موضوع دی آی سی به کمیته درمان واگذار شده است. در کمیته درمان نیز با توجه به اینکه دانشگاه‌ها و بهزیستی به صورت تخصصی به موضوع درمان معتادان می‌پردازند، موضوع دی آی سی‌ها در دستور کار این کمیته قرار گرفته است. از همین‌رو طرحی را برای کاهش آسیب در این محلات اجرا می‌کنیم که مرحله اول این طرح یعنی پاکسازی فیزیکی ظاهری را انجام داده‌ایم. در حال حاضر نیز علیرغم اینکه پلیس مخالف جدی فعالیت دی‌ای‌سی‌ها است، اما دستگاه‌های درمانی و دارویی کشور که متولی این کار هستند، دلایل درمانی برای فعالیت این مراکز دارند و معتقدند باید خدمات کاهش آسیب در این مراکز عرضه شود.

نظرها

اخبار بیشتر