امیرحسین آرمان با پیراهن بامشاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
امیرحسین آرمان با پیراهن بامشاد

امیرحسین آرمان با پیراهن بامشاد

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
استوری امیرحسین آرمان را مشاهده می کنید.

منبع خبر : آخرین خبر پیراهن مشاهده آرمان امیرحسین امیرحسین آرمان بامشاد

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب15 ساعت قبل
شاید باورکردنی نباشد اما بین موشک بالستیک و اهرام ثلاثه شباهت هایی وجود دارد. این موضوع عجیب بر اساس کار اجباری و برده داری قابل توصیف است. موشک V_۲ آلمان، اولین موشک بالستیک هدایت شده در جهان بود. برای طراحی این پروژه ۱۲، ۰۰۰ کارگر برده از اردوگاه‌های کار اجباری، از جمله آشویتس، در تولید آن مورد استفاده قرار گرفتند. از سوی دیگر، برای کار ساخت اهرام مصر که بیش از ۴، ۰۰۰ سال پیش ساخته شده است، هزاران کارگر همکاری کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
لحظاتی که گذشت راننده تغییر مسیر داد و در برابر اعتراضم ترافیک را بهانه کرد. شکایت‌های سریالیبا شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت با شماره‌هایی که زن جوان در اختیارشان قرار داده بود، به بررسی برای شناسایی خودروی مورد نظر پرداختند. در تمامی شکایت‌ها راننده خودروی پراید دختران و زنان جوان را تحت عنوان مسافر سوار کرده و با کشاندن به محلی خلوت آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. با توجه به مشخصاتی که قربانیان در اختیار پلیس قرار دادند مشخص شد که نقشه آزار و اذیت‌ها از سوی یک نفر اجرا شده است. همین مسأله باعث شد از زنان و دختران کینه به دل بگیرم و به فکر انتقام از آنها بیفتم.
ایمناایمنا12 ساعت قبل
فریدون الهیاری، مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در آیین افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اظهار کرد: در این دوره نمایشگاه رویکرد‌های متنوعی وجود دارد؛ همراهی صنعت گردشگری و صنایع دستی در این دوره، بیانگر رویکرد جدی سازمان به گردشگری خلاق است. وی با بیان اینکه تلاش ما آن است که اصفهان تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری شود، ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه بین المللی گردشگری از ۱۳ شهر و ۱۵ کشور دعوت شد تا در این رویداد حضور داشته باشند. الهیاری افزود: امیدواریم که اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود و در گام بعدی این طرح تلاش می‌کنیم که میدان نقش جهان اصفهان را به عنوان بازار جهانی ثبت و به دنیا معرفی کنیم. این خبر تکمیل می‌شود/
قدس آنلاینقدس آنلاین13 ساعت قبل
وی ادامه داد: این کشور با تغییر رویه‌ها و سیاست‌های خود، قصد دارد این بار با پنبه سر ببرد و سیاست‌های آشکار خود را کنار بزند. این کشور می‌خواهد تا با فعالیت‌های به ظاهر دوستانه همان مقاصد استعماری خود را پیش ببرد. کاریکاتور به دلیل شرایطی که دارد، می‌تواند به‌خوبی در حوزه موضوعات مختلف به‌ویژه موضوعات سیاسی وارد شده و توجه مردم و افکار عمومی را به خود جلب کند. به همین جهت است که هنرمندان رشته کاریکاتور و کارتون بیش از دیگر هنرمندان نسبت به برخی اتفاقات روز واکنش نشان داده و این واکنش همراه با سرعت عمل بسیار مطلوب است. علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه «آسوده باش، من ملکه‌ام» تا ۵ تیرماه به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.
ایرناایرنا9 ساعت قبل
مونسان خاطرنشان کرد: با تنوع در محصولات گردشگری می‌توانیم مسیر رشد صنعت گردشگری را تداوم دهیم و یکی از بخش‌های مهم در این راستا طبیعت گردی و بوم گردی است. وی تصریح کرد: وقتی که به پتانسیل‌های صنعت گردشگری اشاره می‌کنیم منظور بخش‌های میراث فرهنگی و صنایع دستی به عنوان این ظرفیت هاست. یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان از امروز در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان آغاز شده است. این استان یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع مختلف صنایع دستی ایران به‌شمار می‌رود و از دیرباز نیز گهواره هنرهای زیبا و صنایع دستی بوده است. زرکشی، زربافی، گلابتون دوزی، منبت گلپایگان، پولک دوزی، زنجیره بافی، قالی بافی و نساجی از صنایع دستی اصفهان است.

نظرها

اخبار بیشتر