مردم فکر می‌کردند که بیل در رئال از رونالدو هم بهتر خواهد بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
مردم فکر می‌کردند که بیل در رئال از رونالدو هم بهتر خواهد بود

مردم فکر می‌کردند که بیل در رئال از رونالدو هم بهتر خواهد بود

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

سایت رسمی فوتبالی- رامون کالدرون رئیس سابق باشگاه رئال مادرید در گفتگو با شبکه بریتانیایی اسکای سپورتس درمورد شرایط باشگاه مادریدی و البته اوضاع گرت بیل دراین تیم اظهارنظر کرده است.

به گزارش فوتبالی، بیل بدترین روزها را از زمان انتقالش به رئال درسال۲۰۱۳ پشت سرمی گذارد و کالدرون راهکاری را ارائه کرده که شاید برای هردوطرف بهترین راهکار ممکن باشد؛ انتقال قرضی و یک ساله بیل به تیمی دیگر

او که در گذشته‌های نه چندان دور ریاست باشگاه مادریدی را در دست داشت درمورد شرایط گرت بیل در تیم مادریدی در فصل گذشته گفت: «اوضاع برای بیل سخت و ناامید کننده است. شرایط خیلی سخت است. کاملا روشن است که زیدان روی او حساب باز نمی‌کند. این فصل گذشته و با قرارندادن بیل در ترکیب اصلی یازده نفره روشن و واضح مشخص شد. اوضاع باید برای بازیکنی مثل او واقعاناامید کننده باشد.»

او ادامه داد: «مشکل در نقل و انتقال اوست. رئالی‌ها می‌خواهند پول زیادی از فروش بیل دربیاورند ولی بعید است که چنین اتفاقی رخ دهد؛ شاید بهترین راهکار برای طرفین، انتقال قرضی او باشد. بیل می‌تواند اعتماد به نفسش را در زمین چمن باز بیابد و جایگاهش در باشگاه مادریدی را بهبود ببخشد.»

رئیس سابق باشگاه مادریدی با آنالیز دوران حضورش در این باشگاه ادامه داد: «بیل بنا به دلایل فراوانی در رئال موفق نشد. به خاطر مصدومیتهای پی درپی و البته رقم بالای دستمزدش. زمانی که او به رئال پیوست، دستمزدی بیشتر از کریس رونالدو به او پرداخت شد و همه فکر می‌کردند که او بهتر از کریس رونالدو خواهد بود و این کار را سخت کرد.»

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

کالدرون درمورد انتقال هازارد به رئال گفت: «هازارد فوق العاده است ولی کریس رونالدو بی نظیر بود. هرگز بازیکنی مثل او نخواهیم دید و نخواهیم یافت. ادن مهارتها و توانایی‌های زیادی دارد و این را در قوی‌ترین لیگ دنیا یعنی لیگ برتر به نمایش گذاشته. هازارد می‌تواند در هردو جناح بازی کند؛ او دریبلهای خوبی می‌زند و پاسهای فوق العاده‌ای می‌دهد وهمین به او این فرصت را می‌دهد که در پستهای فراوانی بازی کند.»

کالدرون معتقد است که کار رئال برای خرید پوگبا سخت خواهد بود: «کار ساده‌ای نخواهد بود. یونایتد بازیکنی با این کیفیت را به سادگی از دست نمی‌دهد و پول زیادی برای فروشش می‌خواهد؛ بحث درخواست ۱۷۰ میلیون پوندی یونایتد مطرح است. این فرصتی است که سران یونایتد منتظرش بودند؛ چون پوگبا تا سال ۲۰۲۱ با این تیم قرارداد دارد. آنهابا اطلاع از اینکه پوگبا بازیکن مهم و درعین حال جوانی است و با توجه به آنکه زیدان دائما سراغش را می‌گیرند، منتظر چمدانهای پر از پولی هستند. اگر یونایتد بخواهد او را بفروشد و خود پوگبا هم تصمیم نهایی اش را بگیرد شاید او را در رئال ببینیم ولی من نمی‌دانم که آیا خود او متمایل به ترک یونایتد است یا نه.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نبود ثبات مدیریتی در مجموعه آزادی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
رئیس انجمن راگبی: در طول ۴۰ سال اخیر به طور میانگین برای مجموعه ورزشی آزادی در هر ۱۰ ماه، یک مدیر انتخاب می‌شود و این امر ضرر‌های زیادی به رشته‌های مختلف زده استحسن میرزا آقا بیک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: علت لغو مسابقات راگبی، اختلاف میان مدیریت مجموعه آزادی و رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی است و این موضوع کاملا غیرکارشناسی و نابجاست که بخواهیم بچه‌ها و ملی پوشان را درگیر مسائل مدیریتی کنیم، به عنوان یکی از اعضا‌ی خانواده راگبی در این تجمع حاضر شدم، خوشبختانه با مسئولان حراست مجموعه صحبت کردیم، قرار شد امروز و فردا جلسه‌ای را برای رسیدگی به این اتفاق داشته باشند. وی گفت: ۱۵ سالی می‌شود که زمین شماره چهار مجموعه ورزشی آزادی در اختیار راگبی قرار داده شده است، ولی متاسفانه در ۴۰ سال بعد از انقلاب ۴۹ مدیر برای این مجموعه ورزشی انتخاب شده است و هر مدیر، هماهنگی‌های انجام شده با مدیر قبلی را تایید نمی‌کند و ما باید از ابتدا رایزنی‌ها را انجام دهیم.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
ولی اکنون اصلی‌ترین موضوع و دغدغه سبزپوشان اصفهانی تمدید قرارداد فوق ستاره‌ای مانند امیرارسلان مطهری است، آن‌ها با این بازیکن مطرح مذاکراتی را صورت داده‌اند و منتظر جواب این شاه ماهی نقل و انتقالات هستند و قرار است مطهری تا ۲-۳ روز دیگر به پیشنهاد ذوبی‌ها پاسخ دهد، هر چند گفته می‌شود از استقلال هم پیشنهاد دارد و احتمال دارد به این تیم برود. لازم به ذکر است، یکی از بازیکنان مورد نظر استقلال در نقل و انتقالات تابستانی ارسلان مطهری است. این بازیکن از نفراتی است که باشگاه استقلال با او مذاکره کرده و توافقات اولیه بین طرفین انجام گرفته است. نکته قابل توجه این که مطهری هم طی سال‌های اخیر علاقه قلبی خود به استقلال را نشان داده و به نظر می‌رسد مشکل چندانی برای حضور این بازیکن در استقلال وجود نداشته باشد. قرار است طی روزهای آتی مذاکرات جدی‌تر باشگاه استقلال با مطهری دنبال شود تا احتمالا این بازیکن آبی‌پوش شود.

یک تمرین و چند حاشیه

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ برخلاف انتقاداتی که سال گذشته به بازی‌های تدارکاتی تیم ملی می‌شد، اما امسال سه تورنمنت پرتغال، یونان و روسبه برای این تیم قبل از جام جهانی چین در نظر گرفته شده است.

فرنگی کاران نوجوان درپی تکرار قهرمانی

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
اردوی تیم ملی فرنگی نوجوانان برای حضور در مسابقات آسیایی و جهانی در خانه کشتی محمد بنا در حال برگزاری استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اردوی تیم ملی فرنگی نوجوانان برای حضور در مسابقات آسیایی و جهانی در خانه کشتی محمد بنا در حال برگزاری است.
جام نیوزجام نیوز23 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پسر آرام و محبوب فوتبال ایران که تا به امروز کوچک‌ترین حاشیه‌ای را در میادین و خارج از آن ایجاد نکرده است، در تصمیمی مافوق جنجالی، راه گادوین منشا را در پیش گرفته است و تصمیم دارد تا بازگشتی بسیار پرحاشیه را به لیگ برتر ایران با پوشیدن پیراهن استقلال، در فصل ۹۸/۹۹ داشته باشد. در ابتدای مطرح شدن ادعاهایی همچون: علاقۀ استقلال به جذب وحید امیری، بیش از آنکه این ماجرا یک خبر به‌نظر بیاید، به نظر می‌رسید که یک شوخی لوس و بی‌مزه برای داغ کردن فضای بازار نقل و انتقالات باشد، اما اقدامات پنهانی باشگاه استقلال برای مذاکره با این هافبک دونده و مامور کردن سیدمجیدحسینی برای مطرح کردن پیشنهادات استقلال به این ستارۀ پرسپولیسی ترابزون اسپور، رفته رفته رنگ واقعیت‌پذیرتری را به خود گرفت. ساعاتی پیش بوراک ذیهنی، روزنامه‌نگار وبسایت گازته دامگای ترکیه که دست برقضا به باشگاه ترابزون اسپور بسیار نزدیک است و اولین فردی بود که خبر جدایی امیری از ترابزون را مخابره کرد، به شایعات رنگ واقعیت بخشید و مدعی شد که امیری با پیشنهاد ۳ باشگاه پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی برای بازگشت به ایران روبرو است، اما تیم سابق مجیدحسینی، یعنی استقلال، مذاکراتش با این بازیکن بسیار جدی‌تر به پیش رفته و او در یک قدمی حضور در استقلال به دلیل قرارداد ایده‌آل‌تر نسبت به سایر پیشنهادها و البته روابط گرم کارگزار مابین استقلال و ترابزون، قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رقم نخورد، باید امیری پرسپولیسی را دیگر استقلالی بدانیم! همچنین گفته می‌شود که پرسپولیس تهران با توجه به روزهای پایان مذاکرات خود برای بازگرداندن فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی، بودجۀ کافی برای جذب امیری را نداشته است و در میانه‌های مذاکرات به یکباره روند آن را متوقف ساخته که این موضوع هم مزید بر علت شده تا امیری از رفتار مدیران پرسپولیس بسیار شاکی شود و روی به یاغی‌گری بیاورد؛ گفتنی است که امیری از همان روزهای نخستین درخشش در نفت تهران، حسابی از سوی استقلال تهران دنبال می‌شد و در ساعات پایانی کورس نقل و انتقالات با پرسپولیس، این هافبک دونده را از دست داد!
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور تمامی اعضا برگزارشد و بعد از حدود ۴ ساعت از زمان جلسه، اعضا به این نتیجه رسیدند که پول سرمربی سرخپوشان را فراهم کرده و از طریق وکیل شخصی برانکو، روز دوشنبه نقدا مطالبات مربی کروات را به وی پرداخت کنند. مطالبات برانکو حدود ۶۳۰ هزار دلار است ضمن انکه در این نشست قرار است ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل اینده سرمربی پرسپولیس هم پرداخت شود تا سرمربی قرمزپوشان پایتخت بدون دغدغه به کارش در این ادامه دهد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برانکو ۵ تیر برای شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس به ایران باز خواهد گشت.

نظرها

اخبار بیشتر