رگبار باران و وزش باد شدید در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

رگبار باران و وزش باد شدید در تهران

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سامان هواشناسی از رگبار باران و وزش باد شدید موقت در تهران و برخی نقاط شمال کشور طی امروز (۲۴ خرداد) خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سامان هواشناسی از رگبار باران و وزش باد شدید موقت در تهران و برخی نقاط شمال کشور طی امروز (۲۴ خرداد) خبر داد.

احد وظیفه اظهار کرد: براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی امروز (۲۴ خرداد) در برخی مناطق شمال غرب کشور، دامنه‌های البرز شرقی و مرکزی واقع در استان‌های سمنان، گلستان، تهران و پاره‌ای از نقاط شمال شرق کشور -عمدتا ارتفاعات- در برخی ساعات به ویژه بعد ازظهر رگبار، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه طی فردا و پس فردا (۲۵ و ۲۶ خرداد) این وضعیت در بخش‌هایی از شمال غرب کشور، دامنه‌های البرز و بخش‌هایی از سواحل دریای خزر ادامه دارد، تصریح کرد: همچنین امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ خرداد) در جنوب غرب کشور به ویژه در استان خوزستان و روز شنبه در شمال سیستان و بلوچستان در بعضی ساعات وزش باد شدید، همراه با خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سامان هواشناسی امروز (۲۴ خرداد) خلیج فارس و از امروز تا یکشنبه شرق دریای عمان مواج است.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۵ خرداد) صاف تا کمی، ابری در بعد ازظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و روز یکشنبه (۲۶ خرداد) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر20 ساعت قبل
‌به گزارش خبرگزاری مهر، مصیر کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما سه شنبه شب با موضوع نگاه شهید آیت‌الله سید محمد حسینی بهشتی به زنان و خانوده روی آنتن شبکه چهار سیما رفت. مصیر که در هفته قوه قضائیه هرشب از ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود در موضوعات مختلف به بررسی آرا و اندیشه وعملکرد شهید بهشتی می‌پردازد. در سه قسمت گذشته در مصیر موضوعاتی چون نگاه تشکیلاتی شهید بهشتی، مؤلفه‌های مدیریت انقلابی و جایگاه عدالت در اندیشه‌های شهید بهشتی مطرحشد. قاسمی در ادامه در پاسخ به سوال مجری مبنی بر نوع نگاه شهید بهشتی به حضور زنان در اجتماع ادامه داد: آیت‌الله بهشتی مخالف حضور زنان در فعالیت‌های اجتماعی نبودند بلکه معتقد بودند حضور اجتماعی زن می‌تواند به نهاد خانواده کمک کند اما اگر در جایی فعالیت خارج از خانه زن با منافع و مصالح خانواده در تعارض قرار گرفت شهید بهشتی معتقد بودند زن باید منافع و مصالح خانواده را در اولویت قرار دهد. این کارشناس زنان و خانواده در انتهای صحبت خود مشکلات زنان و خانواده‎‌های امروزی را ناشی از اندیشه گریزی دانست و آن را مرتبط با دین گریزی و دین ستیزی ندانست.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (ششم تیر ماه ۹۸) را تشریح کرد. سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت راه‌های کشور اظهار کرد: در محور چالوس (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سد امیرکبیر در برخی از مقاطع و محدوده‌های تونل کندوان، پل زنگوله، سیاه بیشه و ترافیک نیمه سنگین محدوده‌های پل خواب، آسارا، ولی آباد ترافیک سنگین را شاهد هستیم. وی افزود: محور هراز (جنوب به شمال) حدفاصل پلور تا بایجان در برخی از مقاطع و محدوده سه راهی چلاو (رفت وبرگشت) با ترافیک سنگین مواجه است. سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها نیز اظهار کرد: آزادراه قزوین-کرج-تهران (محدوده‌های پایانه کلانتری، ساسانی، پل کلاک) و آزادراه کرج-قزوین (محدوده‌های ساسانی، امامزاده طاهر، پلیس راه مهرشهر، کردان) دارای ترافیک سنگین هستند. رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: پلدختر-کوهدشت، قدیم پلدختر-خرم آباد و شهداد-نهبندان محور‌های مسدود شریانی هستند.
مهرمهر1 روز قبل
سید حسن موسوی چلک در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: یکی از گروه‌های هدف بیماران روانپزشکی هستند که باید برای این افراد تمهیدات خاصی در نظر گرفته شود. رئیس انجمن مددکاران اجتماعی در ادامه اضافه کردند که یکی از نیازهای اساسی و یا خلاء‌های جدی نداشتن قانون مشخص درباره بیماران روان پزشکی است. این در حالی است که در ۹۱ درصد کشورهای اروپایی، ۷۵ درصد کشورهای آفریقایی، ۵۷ درصد کشورهای مدیترانه شرقی و ۶۳ درصد کشورهای جنوب آسیا دارای این قانون خاص هستند. موسوی چلک تاکید کرد: نداشتن قانون مشخص در این زمینه ممکن است موجب اتخاذ احکام حقوقی متفاوت شود. در حالی که داشتن قانون مشخص و همه جانبه برای حمایت از این گروه از بیماران می‌تواند بین گروه‌های مختلفی که با آنان کار می‌کنند، کمک کند تا برداشت‌های متفاوتی از مفاهیم و … نداشته باشند.
موجموج1 روز قبل
از مدیریت پادگانی به مدیریت محله‌ای پیش رفته‌ایموی افزود: در این زمینه شهرداری مدت‌ها از دولت جلوتر است و این نقطه قوت به شمار می‌رود. شهرداری در چند دهه پادگانی اداره می‌شد و اکنون تلاش کرده‌ایم که مردم حضورشان در شهر نمایان باشد. حضور سرزده آیت الله رئیسی در مترو تهرانجوادی‌یگانه به حضور آیت الله رئیسی بدون هماهنگی قبلی در مترو اشاره کرد و گفت: ‌ این مسئله بسیار برای مسئولان شهری مایه خوشحالی است که نشان می‌دهد گام‌های مؤثری در زمینه حمل و نقل عمومی و علاقه‌مندی‌ها در این زمینه وجود دارد. معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران بیان داشت: مداخلات شورایاری‌های در امور اجرایی، اداری و مالی مناطق، شهرداری و شورای شهر ممنوع است ولی تنها می‌توانند شورایاری‌ها در تصمیمات محلی نظر مؤثری داشته باشند. وی بیان داشت: ‌برگزاری انتخابات شورایاری‌ها به عهده شهرداری مناطق است و باید تلاش شود که حضور کمتر از دوره قبل نباشد و تبلیغ‌های محلی هر چه بهتر صورت گیرد.
الفالف11 ساعت قبل
حتی بر اساس ظرایف و دقایق فقهی از قضاوت، به عنوان جوهره حکومت اسلامی یاد می‌شود. روز گذشته (۵تیر۹۸) نیز رهبر حکیم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس، مسئولان و جمعی از قضات و کارکنان قوه قضاییه، «عدالت» را محور اساسی دستگاه قضا خواندند. یعنی از یکسو؛ ماموریت مهم و اصلی دستگاه قضا، عدالت است و از سوی دیگر؛ اگر این عدالت محقق شود، احقاق حق هم صورت گرفته است. دیروز هم رهبرانقلاب در دیدارشان با مسئولین قوه قضاییه به این نکته اشاره کردند: «حالا هم دوره جدیدی شروع شده و این دوره جدید باید یک فضل و امتیاز و آورده‌ای علاوه بر آنچه گذشتگان انجام دادند به قوه قضاییه اهدا کند؛ این آورده، تحول در قوه قضاییه است.» ضمن آنکه وظایف خطیر و حساس و بعضا منحصر بفرد قوه قضاییه در تامین امنیت و پیشگیری از جرایم، باعث شده تا دشمن همواره بر مواجهه با دستگاه قضا تمرکز داشته باشد.

نظرها

اخبار بیشتر