واکنش دوباره پرستویی به سفر جنجالی رامبد جوان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

واکنش دوباره پرستویی به سفر جنجالی رامبد جوان

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
پرویز پرستویی می گوید که نگار جواهریان به دلیل آنکه مادر، خواهر و اقوامش در کانادا ساکن هستند برای به دنیا آمدن فرزندش به این کشور سفر کرده است تا در کنار آن‌ها آرامش داشته باشد.

برترین‌ها: پرویز پرستویی می‌گوید که نگار جواهریان به دلیل آنکه مادر، خواهر و اقوامش در کانادا ساکن هستند برای به دنیا آمدن فرزندش به این کشور سفر کرده است تا در کنار آن‌ها آرامش داشته باشد.

پرویز پرستویی با انتشار تصویری از خود، رامبد جوان و نگار جواهریان درباره علت سفر این زوج به کانادا، در اینستاگرام نوشت:

«سلام عزیزان

بنده به اظهار نظر مردم عزیز کاری ندارم که بحقه یا ناحق، سخنم با رسانه هاست، چه بعضی از سایت‌ها و چه صدا و سیما.

کمی تحمل داشته باشید و دست به دست هم بدید تا توسط پلیس اینترپل رامبد و همسرش را دستگیر و به محکمه کشیده تا محاکمه شان کنند، که چرا پول بیت المال را به خارج از کشور برده تا همسرش زایمان کند.

ولی یه سوال دارم و خطاب ام به همه ملت ایرانه، اگر دختر دارید و باردار باشد معمولا موقع زایمان دختر دوست دارد مادرش در کنارش باشد یا مادر شوهرش؟ از قدیم و ندیم یادمونه که در چنین مواقعی دختر با مادر راحت‌تر است تا خانواده همسر، با انصاف‌ها الان اگه همسر رامبد در ایران زایمان میکرد همه مشکلات مملکت حل میشد؟

عزیزان، هموطنان، زن موقع زایمان در سخت‌ترین شرایط زندگیست و حداقل نباید تنها باشد. خوب نگار جواهریان، مادر و خواهر و فامیلاش ساکن مونترال هستند، آیا باید در تنهایی در تهران بدون یارو یاور و تنها به کمک رامبد کودک خود را بدنیا بیاورد؟ چرا نباید پیش خانواده‌اش باشد؟ آیا شما به بستگانتان، دختر، پسر، فامیل که در خارج از کشور دارید سر نمی‌زنید؟ پس این صف‌های طویلی که در کنار سفارتخانه‌ها در ایران کشیده شده همه دشمن هستندو ضد ایرانی؟

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خب چرا دولت در سفارتخانه را نمی‌بندد؟ آیا هر کسی در اینجا گفت ایران، ایران، از ایران که خارج شود دشمن است؟ اینهمه ایرانی در خارج از کشور زندگی می‌کنند، همه دشمن ایرانند؟ واقعا از این قضاوت بد و بی انصافانه عده‌ای بخصوص صدا و سیما خجالت میکشم، مشکل ما الان در این مملکت رامبد و همسرش نیست.

هر روز از صبح تا شب مردم ایران در فکر هستند که سرانجام کارمان به کجا خواهد کشید، مدام از هم میپرسند که بنظر شما جنگ می‌شود یا نه، بنظر شما اینها به توافق می‌رسند یا نه و هزاران حرف و حدیث دیگر …

حالا ما در این بحران گیر دادیم چرا رامبد همسرش را برده کانادا فارغ بشه!!»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی امیرجاهد، چهارمین روز از اجراهای جشنواره موسیقی امیرجاهد سه شنبه سوم تیرماه در حالی برگزار شد که شرکت کنندگان در رشته موسیقی ایرانی (ساز، آواز و گروه نوازی) از شهرستان‌ها روی صحنه رفتند. همچنین از ساعت ۲۱:۳۰ در بخش گروه نوازی گروه‌های هم گروه‌های «اخوان سنندج»، «هیرمان اصفهان»، «آراس» و «باربد» به روی صحنه رفتند و با اجرای این گروه‌ها و ارزیابی داوران، اجراهای دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد به پایان رسید. این در حالی است که دوشنبه ۳ تیرماه نیز در رشته سازهای غربی شرکت کنندگان در رده‌های سنی مختلف به هنرنمایی پرداختند. طبق جدول زمانبندی دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد روزهای ۲۷ و ۲۸ خردادماه شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز‌های ایرانی، ۳ تیرماه به شرکت کنندگان شهر تهران برای ساز‌های غربی و ۴ تیرماه به شرکت کنندگان شهرستان‌ها و حومه تهران برای ساز‌های ایرانی و همچنین گروه نوازی در هر شب اختصاص داشت. مراسم اختتامیه دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد با معرفی برگزیدگان این دوره روز پنجشنبه، ۶تیرماه از ساعت ۱۹ در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود.
برنابرنا7 ساعت قبل
بابک جهانبخش هنگام خواندن یکی از ترکهای اجرایش متن ترانه از خاطرش رفت. به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ شب گذشته کنسرت بابک جهانبخش که در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد و خواننده هنگام خواندن یکی از ترانه‌ها، متن آهنگ را فراموش کرد و با یک عذر خواهی گفت: ببخشید حجم زیاد ترانه هایی که خوانده‌ام بعضی اوقات موجب می‌شود متن آن را فراموش کنم. این در حالی است که کنسرت بابک جهانبخش در اجرای دوم ساعت ۲۲:۱۵ با کیفیت لازم به دلیل خستگی خواننده همراه نبوده است. این اولین باری نیست که در کنسرت خوانندگان پاپ شاهد اتفاقاتی این چنینی هستیم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگارمهر، کنفرانس تاریخ منطق در روز ۱۴ و ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ در دبی- امارات متحده عربی برگزار می‌شود. محور کلی موضوعات شامل تاریخچه فلسفه غرب، منطق و فلسفه، فلسفه ریاضیات، تاریخ منطق، منطق نمادی، نظریه استدلال، مبانی فلسفی منطق، سنت منطق و فلسفه روم است. علاقمندان به موضوعات فوق می‌توانند با ارسال چکیده آثار خود به https: //waset. org/apply/۲۰۲۱/۰۲/Dubai/ICHL?step=۲ در این کنفرانس مشارکت نمایند. مهلت ارسال آثار تا پایان روز ۱۵ نوامبر ۲۰۲۰ است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https: //waset. org/conference/۲۰۲۱/۰۲/Dubai/ICHL مراجعه گردد
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مسابقه طراحی «بشکو ۲»، پنج تن از اساتید و صاحب نظران آثار ارسال شده به دبیرخانه «بشکو ۲» را داوری می‌کنند. فاطمه کاتب، بهزاد سلیمانی، سجاد محمد یارزاده، شیما خسروی و فرشاد گلکاری حق اعضای هیات داوری این رویداد را تشکیل می‌دهند. فاطمه کاتب، مدرک دکترای معماری از دانشگاه UCA دارد و رئیس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا است. بهزاد سلیمانی، استادیار دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و مدیر گروه طراحی صنعتی است. جایزه طراحی «بشکو ۲» با رویکرد استفاده از پترن‌های مدرن الهام گرفته شده از طبیعت برگزار خواهد شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد13 ساعت قبل
جمهوری اسلامی ایران دارای پیوندها و مناسبات سنتی مطلوبی با اسلواکی بوده و از نخستین کشورهایی است که همزمان با استقلال اسلواکی به شناسایی و برقراری مناسبات با این کشور پرداخت. تقویت روابط سیاسی و برقراری رایزنی‌های دوره‌ای، شکل‌دهی به تعاملات پارلمانی، توسعه همکاری‌های فرهنگی، علمی و دانشگاهی و ترسیم چشم‌انداز بلندمدت در افق روابط اقتصادی، ویژگی چندوجهی به مناسبات ایران و اسلواکی بخشیده است. به موازات این تحرکات، همکاری‌های استانی نیز به یکی از ویژگی‌های برجسته روابط ایران و اسلواکی تبدیل شده و گام‌های بلندی در زمینه همکاری‌های بخش‌های خصوصی و اتاق‌های بازرگانی دو کشور برداشته شده است. با وجود چالش‌ها و موانع موجود در روابط اقتصادی به‌ویژه در حوزه بانکی، گستردگی و تنوع روابط، تمایز کمی و کیفی به همکاری‌های فی‌مابین بخشیده است. افزایش قابل‌توجه حجم مبادلات تجاری بین ایران و اسلواکی به روشنی گسترش پرشتاب این همکاری‌ها را به نمایش گذاشته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین|مجتمع «رایمون» در منطقه حکیمیه تهران متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی است و تا دو ماه آینده سالن آن (با ظرفیت ۹۰ صندلی) توسط موسسه بهمن سبز تجهیز و در قالب سینما فعالیت خود را ادامه می‌دهد. در فاز اول یک سالن این مجتمع به عنوان سینما راه‌اندازی خواهد شد و در فاز دوم، سالن بعدی ساخته و به ناوگان سینمایی کشور افزوده می‌شود. مجتمع «رایمون» یک پلاتوی ضبط حرفه‌ای و استودیوی ساخت انیمیشن سینمایی دارد. سینما «رایمون» پس از تجهیز، دارای کافه، بوفه و فضاهای فرهنگی جانبی برای عرضه محصولات فرهنگی خواهد شد. موسسه «بهمن سبز» امسال تعدادی از سالن‌های سازمان تبلیغات اسلامی در شهرهای مختلف را به سینما تبدیل خواهد کرد.

نظرها

اخبار بیشتر