برنامه مشروط پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
برنامه مشروط پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی

برنامه مشروط پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

وب سایت رسمی فوتبالی- این طور که از شواهد و قرائن پیداست پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فعالیت چندان زیادی در این بازار نخواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، با توجه به مهره هایی که در حال حاضر در پرسپولیس حضور دارند، به نظر می‌رسد فعالیت باشگاه در فصل نقل و انتقالات تابستانی برای فصل فوتبالی پیش رو گسترده نخواهد بود. براساس اخباری که از باشگاه به گوش می‌رسد در صورتی که پرسپولیسی‌ها بتوانند محمد نادری را برای فصل آتی حفظ کنند و علیرضا بیرانوند هم قید جدایی از پرسپولیس را بزند، برانکو اعلام کرده است در نهایت ۲ یا ۳ بازیکن بزرگسال جدید را جذب خواهد کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
به گزارش مشرق، در حالی که درخواست وریا غفوری از سوی باشگاه استقلال تمدید قرارداد سه ساله با فصلی ۳ میلیارد تومان عنوان شده بود شنیدیم باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با این بازیکن ۳۱ ساله پیشنهادی متفاوت با آنچه برای بازیکنان بالای ۳۰ سال در نظر دارد ارائه کرده است. پیشنهادی که هیئت مدیره باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن در نظر داشت با این پیش‌زمینه ذهنی ارائه شد که وریا غفوری به عنوان یکی از بازیکنان ملی‌پوش و بهترین بازیکن ایرانی تیم در فصل هجدهم به جای افزایش ۱۰ درصدی قرارداد فصل قبلش برای لیگ آینده تا ۲۰ درصد بیشتر از قراردادش را دریافت کند. ضمن اینکه، چون جزو نفرات تأثیرگذار در تیم بوده ولی بالای ۳۰ سال سن دارد به جای یک سال با او دو ساله تمدید شود. پیشنهادی که هیئت مدیره مصوب کرده و قرار است وریا تا امروز به آن جواب بدهد. ناگفته نماند وریا غفوری متولد شهریور ۱۳۶۶ است و تا سه ماه بعد ۳۲ ساله می‌شود.
مهرمهر16 ساعت قبل
با این حال برانکو در اولین اظهارنظرش بعد از جدایی از پرسپولیس بازگشت به این تیم را منتفی دانست. در این گفتگو که سایت «sportam» آنرا منتشر کرده است، برانکو گفت: هنوز با الاهلی قرارداد امضا نکرده‌ام ولی با این باشگاه به توافق رسیده‌ام و مربی الاهلی خواهم بود. سرمربی سابق پرسپولیس تاکید کرد: داستان من و ایران تمام شده است. برانکو با بیان اینکه شناخت خوبی از لیگ عربستان دارد، گفت: الاهلی یکی از چهار تیم بزرگ عربستان در کنار الهلال، النصر و الاتحاد است. الاهلی تاکنون مربی کروات نداشته است ولی من سابقه کار در لیگ عربستان را دارم و این لیگ را می‌شناسم.

تهدید هواداران پرسپولیس: اگر برانکو برنگردد …

ایلناایلنا16 ساعت قبل
هواداران معترض پرسپولیس مقابل درب باشگاه شعارهای تهدید آمیز علیه مدیریت سر می‌دهند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تجمع هواداران پرسپولیس که به جدایی برانکو از این تیم معترض هستند همچنان ادامه داد. هواداران عصبانی و معترض پرسپولیس که مقابل دفتر باشگاه حضور دارند مسئولان را تهدید می‌کنند که تا زمان بازگشت برانکو به تجمع اعتراضی خود ادامه خواهند داد.

حمله به باشگاه پرسپولیس و شعار علیه ایرج عرب و نبی (ویدئو)

ایلناایلنا18 ساعت قبل

تجمع هواداران خشمگین پرسپولیس+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر