شهره لرستانی از زندگی خصوصی خود می‌گوید/شناسنامه رو کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
شهره لرستانی از زندگی خصوصی خود می‌گوید/شناسنامه رو کرد

شهره لرستانی از زندگی خصوصی خود می‌گوید/شناسنامه رو کرد

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
شهره لرستانی با انتشار عکس صفحه اول شناسنامه اش نوشت:

این شناسنامه من - المثنی هم نیست نسخه اصل است دو صفحه دیگرش هم خالی است و هنوز پر نشده و هنوز وقت نکردم با شناسنامه جدید عوضش کنم …

چند نکته قابل توضیح است چون به کرات از من سووال می‌شود چه در ملاقاتهای حضوری و چه فضای مجازی- خصوصا که در برخی سایت‌ها خبر ازدواج من!! و حتی بچه‌های من امده که برای خودم هم جالب بود!!

نکته‌ها: ١- من هرگز ازدواج نکرده‌ام هیچوقت تا به امروز -٢-من متولد تهران هستم و پدر و مادر و قوم وخویشان و اجداد و پیشینه‌ام لرستان زیسته اند-٣-تا چند روز دیگر - یعنی اخر خرداد ٥٣ ساله می‌شوم - و از میزان وقتی که حروم کردم و صرف رشد شخصی خودم نشد بسیار متاسفم-٤- تا یادم میاید ادمی هستم با اعتقادات عمیق و باورهای پاک به خداوند و کاینات و چرخه انرژی‌ها در جهان هستی …. به تمام مقدسین و کسانیکه برای دریافت حقیقت تلاش کردند احترام قایلم …با امام ح س ی ن (ع) عهدی دارم بزرگ- و …نمی توانم در برابر بی عدالتی‌های اجتماع بی تفاوت باشم- ۳۲ سال فعالیت فرهنگی هنری دانشگاهی و مدیریتی و …. در کارنامه‌ام هست …با این همه در هیچ فرقه یا حزب یا دسته بندی یا باندی نبوده و نیستم - هرچند بواسطه شغلم که در اصل خود را نویسنده و کارگردان می‌دانم همه جور مطالعات، و حضور اجتماعی و شرکت در ایین‌ها و مراسم و سفرهای گونه گون به قصد اشنایی با دیدگاههای مختلف داشته و دارم …. شیفته اشعار مولانا هستم …. و با فضای معنوی اشعار و داستانهایش خو گرفته‌ام … …من یک هنرمند مستقل هستم و به حیات وحش و حیوانات عشق می‌ورزم و به قوم لر که خواستگاه فرهنگی من است افتخار می‌کنم و معتقدم دیار لرستان پر از استعدادهای درخشانی است که پرورش نیافته و نادیده گرفته شده‌اند ….. با این همه عشق دین و میهن،، انسانی می‌اندیشم و تمام جهان را سرزمین خودم می‌دانم …. و برای صلح جهانی و رفاه و امنیت، برای تمام مردم در سراسر دنیا هر روز دعا می‌کنم ….

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

از تنها چیزی که بیزارم: دروغ و دروغگویانند و در زندگی شخصی و کاری هم همیشه صداقت داشته‌ام و به داشتن صداقت (هرچند مانع پیشرفتم شده) به خود می‌بالم#شهره-لرستانی#صداقت#دین و میهن#اعتقادات #فعالیت فرهنگی - هنری - دانشگاهی#نویسنده و کارگردان#حیات وحش ایران#حمایت از حیوانات#ایین‌های مختلف ایرانی# سفر#هنرمند مستقل#زندگی شخصی# چرخه‌های انرژی در کاینات#اجتماع#قوم لر # لرستان# استعداد#ازدواج#کارنامه و رزومه هنری شهره لرستانی# بیو گرافی شهره لرستانی#عشق#مولانا#

منبع خبر : آخرین خبر پدر و مادر جهان رشد فرهنگی هنری فضای مجازی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ده شگرد استفاده از مایکروویو

تابناکتابناک1 روز قبل
مایکروویو از وسایل مهم تکنولوژی امروزی است که در سال ۱۹۴۷ میلادی روانه بازار شد، اما تا اواخر دهه ۱۹۶۰ میلادی زیاد مورد توجه قرار نگرفت، اما امروزه در گوشه اکثر آشپزخانه‌های خانگی و اداری یکی از این دستگاه‌های کارآمد وجود دارد. با اینکه سال‌ها است که از این دستگاه شگفت انگیز استفاده می‌شود، اما به دلیل تفاوت بنیادینی که این دستگاه با سایر روش‌های پخت دارد از تمام توانایی‌های بالقوه آن استفاده نمی‌شود. در این ویدیو به ده شگرد خاص مایکروویو می‌پردازیم تا بتوانید از تمام توانایی‌های این دستگاه بهترین استفاده را ببرید.

فیلم | دقت و تیز گوشی حیرت‌انگیز یک رهبر ارکستر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم| بزرگترین خدمت یوکیو آمانو به پرونده هسته‌ای ایران چه بود؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یوکیو آمانو دیپلماتی که معروف بود به آقای محتاط، در ده سالی که مسئولیت آژانس بین المللی انرژی اتمی را بر عهده داشت، از التهابی بزرگ در پرونده هسته‌ای ایران، کاست. در دوران او بود که پرونده اتهامات قدیمی آمریکا و اسرائیل علیه ایران بسته شد. در این ویدئو درباره بزرگترین گام فعالیت آمانوی فقید در پرونده هسته‌ای ایران سخن گفته شده است. خبر فوت آمانو درحالی دیروز اعلام شد که بلومبرگ ادعا کرد او ۵ روز قبل فوت کرده و البته شب گذشته معاون آمریکایی اش به طور موقت عهده دار مسئولیت هایش شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
این ماموریتی است که برای واحد ملایر نیز ماموریت مبل و منبت در نظر گرفته شده، چراکه ملایر پایتخت مبل و منبت ایران است. دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم دارد همان‌طور که تولیدکنندگان مبل براساس نیاز بازار مبل می‌سازند، دانشگاه هم نیاز جامعه و این صنعت را شناسایی کند تا متناسب با آن در واحد ملایر و سرای نوآوری آزاد، دانشجو تربیت کند. دیروز جلسه‌ای با حضور روح‌الله دهقانی‌فیروزآبادی، معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای هیات‌رئیسه واحد ملایر با فعالان، صاحبان صنایع و اعضای هیات‌مدیره بازار مبل و منبت ملایر برگزار شد و نیازهای منطقه‌ای در این صنعت احصا شد. سال ۹۶ رئیس اتحادیه درودگران، گردش مالی این صنعت را ۳۰ هزار میلیاردتومان اعلام کرد که متاسفانه ملایر در آن سهمی نداشت و حالا دانشگاه آزاد اسلامی به کمک این شهر آمده است. فعالان این حوزه در ملایر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خواسته‌اند که رشته‌ای به‌عنوان چوب، مبل و منبت در دانشگاه ارائه شود تا در این حوزه افراد تحصیلکرده داشته باشند.
همشهریهمشهری6 ساعت قبل
از قدیم در ایران خاکشیر را با آب سرد مخلوط و به عنوان ملین و خنکی مصرف می‌کرده‌اند. فعالیت ضد التهابی، ضد تب و ضد درد خاکشیر به وجود ترکیبات فنولیک در آن نسبت داده می‌شود. از آنجا که ایزوتیوسیانات‌های موجود در آن دارای خاصیت ضد میکروبی است، خاصیت ضد تب خاکشیر را به آنها نسبت می‌دهند. وی در مورد نحوه مصرف خاکشیر، گفت: خاکشیر را می‌توان با آب سرد چندین ساعت خیسانده و میل شود ویا به صورت جوشانده (به مدت ۱۰ دقیقه با آب بجوشانید و پس از سرد شدن) میل شود. کمیلی افزود: باید توجه داشت که شکل مصرف خاکشیر در اثرات دارویی آن دخالت دارد مثلا خاکشیر مخلوط با آب سرد خاصیت ملین (ضد یبوست) و خاکشیر به صورت جوشانده دارای خاصیت ضد اسهال است.

نظرها

اخبار بیشتر