فعالیت ۸۰۸ گروه جهادی متخصص در استان زنجان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
فعالیت ۸۰۸ گروه جهادی متخصص در استان زنجان

فعالیت ۸۰۸ گروه جهادی متخصص در استان زنجان

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان زنجان تعداد ۲۰۸ گروه جهادی جغرافیا محور و ۶۰۰ گروه جهادی محله محور در روستاها و شهرها جهت کمک رسانی موجود هستند.

- اخبار زنجان -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، ابوالفضل طهماسبی امروز در بیست و یکمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران اظهار داشت: گروه جهادی مذکور دارای تخصص لازم جهت کمک رسانی هستند.

وی عنوان کرد: گروه جهادی و متخصص می‌توانند به نقاط مختلف در شهر و روستاها رفته و کمک‌رسانی‌های لازم را انجام دهد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان بیان کرد: لازم است این کمک‌ها در یک حساب ویژه که متولی ان بسیج سازندگی است حواله شود تا اقدامات خوبی صورت گیرد.

طهماسبی در خصوص طرح هجرت ۳ شرح داد: طرح هجرت ۳ مطابق هر سال جهت رنگ آمیزی در برخی مدارس مشکل‌دار با حضور دانش آموزان انجام می‌شود.

وی افزود: حق الزحمه‌ای نیز در قبال رنگ‌آمیزی صورت گرفته به عنوان دهان شیرینی به دانش‌آموزان که پای کار می‌آیند و در رنگ آمیزی کمک می‌کنند اختصاص داده می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه استان زنجان با اشاره به اینکه در سال جاری نیز رنگ‌های لازم خریدار شده است، افزود: در طول سه ماه جهت تامین حق‌الزحمه دانش آموزان مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان نیز در این جلسه در خصوص یک سالن نیمه کاره بلاتکلیف در محوطه فرمانداری استان زنجان شرح داد: سالن در محوطه فرمانداری استان زنجان واقع شده است که بایستی تعیین تکلیف شود.

علی باقری در زمینه سالن مذکور بیان کرد: در سنوات گذشته شهرداری، فرمانداری و اداره‌کل مدیریت بحران به توافق رسیدند که سالن مذکور را به شهرداری جهت اجرای مناسبات مختلف تحویل دهند.

وی افزود: تحویل سالن نیمه کاره به شهرداری مشروط به احداث چندین سالن مدیریت بحران در نقاط مختلف شهر توسط شهرداری است.

فرماندار زنجان نیز در این جلسه با اشاره به وجود سالن بحران نیمه کاره در محوطه فرمانداری زنجان گفت: این سالن در حد اسکلت بوده و دستگاه‌های مختلفی پیگیر بودند تا این مجموعه و این سالن را تحویل بگیرند.

رضا عسگری افزود: از جمله دستگاه‌های متقاضی سالن، هلال احمر بود که در ارتباط با موضوع آشیانه پیگیر تحویل سالن بود اما امکان جابجایی آن فراهم نشد.

وی بیان اینکه سازمان بهزیستی نیز به دنبال جابجایی این سالن و احداث آن در منطقه دیگر بودند، افزود: شهرداری زنجان نیز به دنبال جابجایی این مجموعه و تکمیل آن بودند.

عسگری با اشاره به اینکه از جمله وظایف شهرداری تدارک یک سوله جهت مدیریت بحران است، افزود: دستگاه‌هایی همچون آتش نشانی و سایر دستگاه‌های مرتبط با شهرداری جهت ایجاد مجموعه‌هایی برای مدیریت بحران در نقاط مختلف شهر اعلام آمادگی کنند.

وی بیان کرد: امور مقدماتی برای احداث محوطه‌هایی به منظور مدیریت بحران توسط فرمانداری آغاز شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر