نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و دختر اکبر عبدی با استایلی شبیه به هم/ عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. فرهنگ
نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و دختر اکبر عبدی با استایلی شبیه به هم/ عکس

نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و دختر اکبر عبدی با استایلی شبیه به هم/ عکس

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 - تصویری از نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی، را مشاهده می کنید.

تصویری از نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی، را مشاهده می‌کنید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، سالن کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر برای تولید رویدادهای پژوهشی و اجراهای نمایشی نیمه دوم سال ۱۳۹۸ خود فراخوانی را بر پایه قالب‌های متنوع ارائه اثر و همچنین الویت بندی‌های موضوعی خود منتشر کرد. - اجرا: آخرین و مهمترین قالب ارایه اثر در این حوزه، اجرای یک اثر نمایشی حداکثر به مدت ۱۴ شب (۲ هفته) در سالن کارگاه نمایش است. اجراهای مذکور می‌بایست ایده محور بوده و با حداقل ابزار و ادوات صحنه‌ای عرضه شوند. همچنین محورهای موضوعی فصل پاییز و زمستان این رویداد مشتمل بر «تئاتر مستند»، «اجرا و حضور»، «تئاتر و استارت آپ‌ها» و «تئاتر و ظرفیت‌های بینارشته‌ای» است که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به متن اصلی فراخوان مراجعه کنند. متن فراخوان را اینجا ببینید.

علیخانی به روحانی: اگر نمی‌توانید رسما اعلام کنید!

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم- داود عامریدر خبرها شنیدیم که جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور روسای قوای سه گانه با هدف ایجاد یک فهم جدید از رویکردهای فرهنگی برگزار شد و در آن ریاست محترم جمهور دستور برگزاری جلسه «ستاد راهبری مهندسی فرهنگی کشور» را صادر کردند. اجرای سند مهندسی فرهنگی کشور در وهله اول، از این جهت حایز اهمیت است که عده‌ای از نخبگان فرهنگی کشور با تلاش خود و از سر صدق و دل سوزی و متناسب با خواسته‌های فرهنگی جامعه و نظام، اقدام به تهیه یک سند با نگاه جامع- حداقل از دید خودشان- کرده‌اند. و اما منظر دیگر، همان طور که از عنوان دستور بر می‌آید، راهبری و عملیاتی سازی سند مهندسی فرهنگی است. بنابراین لازم است در پیاده سازی سند مهندسی فرهنگی به عوامل پیش ران و پس ران توجه ویژه شود و برنامه‌های حرکت متناسب با شرایط طراحی شوند. بنابر این اولین و مهمترین قدم در برنامه‌های راهبری، توجه به نقش مردم و چگونگی پیاده سازی سند مهندسی در عرصه جامعه است.
سینماپرسسینماپرس15 ساعت قبل
سینماپرس: «کوچه‌های تهران» برنامه‌ای میدانی بر محور مردم و مطالبات آنها است که هر شب در یکی از بوستان‌های تهران اجرا می‌شود. به گزارش سینماپرس، سید محمد هاشمی اصل تهیه کننده «کوچه‌های تهران» درباره این برنامه که از پانزده تیرماه از شبکه پنج سیما روی آنتن رفته است، به صبا توضیح داد: «کوچه‌های تهران» برنامه‌ای میدانی بر محور مردم و مطالبات آنها است که از هیچ سلبریتی در آن دعوت نمی‌شود بلکه سلبریتی‌های برنامه خود مردم هستند. به گفته هاشمی اصل، برای آنکه همه اقشار مردم بتوانند در برنامه حضور داشته باشند و به همه مناطق سر زده شود، «کوچه‌های تهران» هر شب به یکی از بوستان‌های مناطق مختلف تهران می‌رود و در آنجا برنامه اجرا می‌شود. تهیه کننده «کوچه‌های تهران» درایان و در پاسخ به اینکه چرا سراغ سلبریتی‌ها نرفته‌اند، گفت: با احترام به تمام سلبریتی‌ها، فکر می‌کنم برنامه‌های زیادی با حضور این افراد ساخته شده است و به نظر من حضور سلبریتی‌ها باعث تکراری شدن برنامه می‌شود. با اینکه در «کوچه‌های تهران» هیچ سلبریتی حضور ندارد اما برنامه مخاطب خودش را پیدا کرده است و عده‌ای نیز برای حضور در برنامه به ما مراجعه می‌کنند.

فیلم | قدردانی از بوفالوها در تایلند!

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
یکی از جاذبه‌های طبیعی شهرستان لنجان در استان اصفهان که بسیار جذاب است، آبشار شاه لولاک می‌باشد که در فاصله‌ی ۵ کیلومتری شهر چرمهین قرار دارد. میزان آب دهی این آبشار در فصل‌های مختلف متفاوت است اما در کل سال روان است. در ایرانگردی امروز، قصد داریم سری به این آبشار زیبا بزنیم، پس همراهمان باشید تا اگر راهی اصفهان شدید، بازدید از این معجزه‌ی طبیعت را از دست ندهید که ماجرای جالبی هم دارد.
مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد خرمی مدیر برنامه‌های زنده‌یاد اسحاق انور خواننده فقید موسیقی ایرانی چند روز پس از درگذشت این هنرمند و شاعر متنی را خطاب به دوستداران وی منتشر کرد. در متن دلنوشته محمد خرمی آمده است: «بزرگ بود و از اهالی هنر و تقدیر آن بود که شمع وجودش زود خاموش گردد و ما را در ماتم و سوگش نشاند. سپاسگزاری ویژه خود را نثار مسؤولان و دغدغه مندان عرصه هنر میدانیم که قدر می‌دانند و بدون شک قدر می‌بینند. قدردان زحمات و تلاش‌های بی دریغ آقایان سیدمجتبی حسینی معاون امورهنری وزارت فرهنگ وارشاداسلامی، محمداله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، حمیدرضا نوربخش مدیر عامل خانه موسیقی، مرتضی باقرنژاد معاون مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، سعید خال مدیرعامل بهشت زهرا، هستیم. دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می‌کنیم وسلامتی و بهروزی همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.»

نظرها

اخبار بیشتر