واکنش اینستاگرامی نگار جواهریان به کسانی که به او فحش می‌دهند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

واکنش اینستاگرامی نگار جواهریان به کسانی که به او فحش می‌دهند!

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
نگار جواهریان همسر رامبد جوان که به تازگی به کشور کانادا سفر کرده با انتشار فیلمی در اینستاگرامش به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اتفاقی که دیگر تنها یک شایعه نبود و با انتشار یک ویدئو به نام رامبد جوان قوت بیشتری گرفت. اینکه رامبد جوان بعد از حواشی بسیاری که سفرش به کانادا برایش ایجاد کرد دیگر قصد برگشتن به تلویزیون را ندارد و قرار است ساخت برنامه‌ای به نام «نی‌نی و دادا» را در کانادا آغاز کند. این اتفاق با واکنش و انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود. بسیاری از آنها از این انتقاد می‌کردند که این کانال با تبلیغات رایگان در برنامه «خندوانه» و به واسطه برند این برنامه رشد پیدا کرده و اکثر دنبال‌کننده‌های آن به خاطر این برنامه عضو آن شده‌اند و استفاده از آن برای کار دیگری که احتمالا هیچ ربطی به برنامه «خندوانه» ندارد اشکال دارد. این اتفاقات و فشاری که شبکه‌های اجتماعی آوردند اما باعث شد تا خیلی زود پست‌های مربوط به «نی‌نی و دادا» از کانال حذف شوند و نام این کانال به «خندوانه و جناب‌خان» تغییر پیدا کند.
دنیای خودرودنیای خودرو23 ساعت قبل
این نشان می‎دهد به‎رغم دشواری‎های ناشی از تحریم و بسیاری از ناملایمات داخلی هنوز انگیزه تولیدکنندگان کشور برای حضور موثر در این شرایط از میان نرفته است. وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران باید به عنوان متولیان صنعت خودرو کشور، همدلی دیگر نهادهای دولتی را به این موضوع جلب کنند. در صورتی که این فضا از هر نظر برای تولیدکنندگان داخلی مهیا شود، مانند قبل نشان خواهند داد که چه توانمندی‎های عظیمی در کشور وجود دارد. در کنار مشارکت‎جویی از تولیدکنندگان داخلی و حمایت از آن‎ها، باید از مشاوران مالی نیز در این خصوص بهره گرفت تا راهکارهایی برای مقرون به صرفه‎تر کردن داخلی‎سازی‎ها بیابند. همچنین در صورت نیاز به واردات مواد اولیه در مسیر داخلی‎سازی باید روند این واردات را برای تولیدکنندگان تسهیل کرد.

جنون معماری در ساختمان‌های عجیب دنیا!

4+
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
انتخابانتخاب20 ساعت قبل
قیمت روز پژو پارس با کاهش سه میلیونی روبرو شده و حالا با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا معمولی که دیروز دو میلیون تومان ارزان شده بود، امروز یک قدم به عقب برگشته و با افزایش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته روی ۱۰۹ میلیون تومان ایستاده است. در طرف مقابل امروز دنا پلاس توربو دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت این محصول دیروز حدود ۱۶۰ میلیون تومان بود و فروشنده‌ها امروز به ۱۵۳ میلیون تومان راضی شده‌اند که نشان‌دهنده کاهش هفت میلیون تومانی قیمت این محصول در یک روز است. قیمت روز پژو ۲۰۷ دنده‌ای در بازار ۱۱۸ میلیون تومان است که یک میلیون تومان کمتر از روز گذشته است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه گفت: در بحران سیل سالجاری ۲۴ شرکت بیمه درگیر پرداخت خسارت به سیل زدگان در سه استان گلستان، خوزستان و لرستان شده‌اند. وی گفت: با تلاشی که شرکت‌های بیمه در کشور کردن موفق شدیم بیش از ۹۰ درصد پرونده‌های سیل زدگان را پرداخت خسارت کنیم. سلیمانی ادامه داد: الباقی کسانی که هم درسیل خسارت دریافت نکردن دچار نقص در پرونده بوده و در تلاش هستیم که بزودی مشکل آنها را هم برطرف کنیم. سلیمانی در خصوص خدمات جدید در صنعت بیمه هم گفت: حدود ۲۰ درصد به خدمات و شرکت‌های بیمه برای مردم اضافه شده است که در تلاش هستیم تا پایان سال آن را به ۵۰ درصد برسانیم. وی افزود: تمام تلاش شرکت‌های بیمه در ارتقاع خدمات بهتر به مشتریان است و تلاش مان در آن است تا خدمات بیمه نوین را برای مردم ملموس‌تر کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر