۲۰درصد مناطق روستایی بخش مرکزی فیروزکوه فاقد نعمت گاز است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
۲۰درصد مناطق روستایی بخش مرکزی فیروزکوه فاقد نعمت گاز است

۲۰درصد مناطق روستایی بخش مرکزی فیروزکوه فاقد نعمت گاز است

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
فرماندار فیروزکوه گفت: ۲۰درصد مناطق روستایی بخش مرکزی فیروزکوه فاقد نعمت گاز است.

مهدی یوسفی جمارانی اظهار داشت: در سال ۹۷ بیست و سه درصد از تسهیلات حوزه اشتغال روستایی در شهرستان فیروزکوه پرداخت شد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۷ حدود ۱۳ میلیارد ارزش افزوده سهم دهیاری‌های فیروزکوه بوده است، گفت: شهرستان فیروزکوه سال گذشته رتبه اول استان تهران را در پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کسب کرده است.

فرماندار فیروزکوه همچنین با بیان اینکه ۲۶ روستا در فیروزکوه خارج از پوشش آبفار هستند، افزود: ۹روستا در فیروزکوه فاقد آب شرب بهداشتی است و ۲۰ درصد از مناطق روستایی در بخش ارجمند و ۳۰ درصد از مناطق روستایی بخش مرکزی فاقد نعمت گاز هستند.

یوسفی جمارانی گفت: ۳۲۰ کیلومتر راه روستایی در شهرستان وجود دارد که ۸۰ درصد از آن سهم آسفالت است و فیروزکوه سکونتگاه ۹۰۰ خانوار عشایری با بیش از ۳۰۰ هزار راس دام سبک است و فیروزکوه در سال ۹۷ در جذب اعتبار مشاغل خانگی در میان شهرستان‌های استان تهران رتبه نخست را کسب کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | واکنش رئیس بسیج زنان به ممنوعیت بستی خوردن دختران!

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
در چند سال اخیر شاهد نوسانات زیاد و پر حجم در بازار ارز بودیم که در سطح و کیفیت زندگی و معیشت اقشار جامعه با منبع درآمدی مختلف، اثر گذاشته بود و تورم هایی را در اقتصاد جامعه به وجود آورد به طوریکه کالا‌ها و اجناس مهم به رشد قیمتی بالای صد درصد و یا دویست درصد رسیده‌اند. قیمت ارز در افزایش و یا کاهش کالاهای وارداتی طبیعتا باید اثر گذار باشد و همانطور که در بازار اقتصادی می‌بینیم، این تاثیرگذاری در قیمت کالاهایی که با دلار و ارز وارد می‌شوند رابطه مستقیمی را برقرار کرده است. به طور کلی می‌توان گفت نوسانات قیمت ارز به دلایل مختلف در یک اقتصاد بحران زده و ناپایدار رخ می‌دهد و عدم ثبات در اقتصاد امروزی که به وضوح مشاهده می‌شود.
انتخابانتخاب21 ساعت قبل
پسر میترا استاد امروز پیراهن خود را که به هنگام روبه رو شدن با صحنه قتل مادرش به تن داشت، به دادگاه آورد. وی لحظاتی پیش برای پاسخ به سوالات قاضی در جایگاه قرار گرفت.

جمله‌ای که برای انگلیسی‌ها گران تمام شد

الفالف17 ساعت قبل
پس از توقیف این نفتکش فایل صوتی مکالمه قایق‌های تندروی نیروی دریایی سپاه با خدمه نفتکش انگلیسی منتشر شد و بازتاب‌های فراوانی در سطح رسانه‌های بین‌المللی داشت. متن این مکالمه به‌شرح زیر است: نیروی دریایی سپاه: ‌ اگر به دستورات توجه کنید در امان خواهید بود. نیروی دریایی سپاه: ‌ دوباره تأکید می‌کنم مسیر خود را به‌سمت ۳۶۰ درجه تغییر دهید. این جمله که گویا برای انگلیسی‌ها خیلی گران تمام شده در اکثر رسانه‌های معتبر جهانی انعکاس یافته و با تحلیل‌های متفاوتی روبه‌رو بوده است. این نوع برخورد نیروهای سپاه با نیروهای انگلیسی در خلیج فارس جلوه دیگری از قدرت دریایی جمهوری اسلامی و حقارت انگلیسی‌ها را به‌نمایش می‌گذارد.

فیلم/ ورود نظامیان آمریکایی به عربستان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟

اولین تصاویر از بازسازی قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی

مهرمهر21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر