حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند!

فراروخبرگزاری فرارو |
در حالی که من حتی نتوانستم لباس مناسبی به تن کنم و هنوز حیران بودم، مادر بهناز مرا با آن پسر جوان ناشناس راهی یک اتاق کرد تا با هم آشنا شویم.
حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند! - 0

در بد مخمصه‌ای گیر افتاده بودم. راه فراری نداشتم مات و مبهوت به آن جوان تازه وارد می‌نگریستم حتی فرصت پوشیدن یک مانتو را هم نیافتم فقط یک لحظه خودم را با آن جوان ناشناس تنها دیدم و …

به گزارش خراسان، دختر دبیرستانی که اشک‌های ندامت پهنای صورتش را پوشانده بود، در حالی که دستانش از شدت استرس و آینده بر باد رفته‌اش می‌لرزید، در خلوت اتاق مشاور رازی را فاش کرد که رنگ از رخسار مادرش نیز پرید.او که مدعی بود با دسیسه شیطانی مادر یکی از دوستانش در دام جوانی هوسباز گرفتار شده است، درباره این ماجرای تلخ به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: از روزی که وارد مقطع دوم متوسطه شدم خیلی احساس تنهایی می‌کردم چرا که تک فرزند خانواده بودم و پدر و مادرم نیز گرفتار کار و مشغله‌های خودشان بودند.دبیرستان در نزدیکی منزلمان قرار داشت به طوری که از آشپزخانه منزل به وضوح دیده می‌شد. دوستان زیادی نداشتم و همواره خودم را با کار‌های خانه یا گوشی تلفن همراهم سرگرم می‌کردم. با همکلاسی هایم نیز رابطه دوستانه نداشتم، اما روزی نگاه‌های جذاب و دوست داشتنی «بهناز» در زنگ تفریح مدرسه مرا مجذوب خودش کرد.نمی‌دانم چرا عاشق ظاهر جذاب بهناز شدم و خیلی زود با او طرح دوستی ریختم. او نیز مانند من تک فرزند است، اما مدعی بود که رابطه بسیار دوستانه و نزدیکی با مادرش دارد به گونه‌ای که هیچ رازی را از او پنهان نمی‌کند و همواره با مادرش به درد دل می‌پردازد.خلاصه در میان همین گفت‌وگو‌ها فهمیدم مادر خانه دار بهناز که مدتی قبل از همسرش طلاق گرفته است وضعیت مالی خوبی ندارد این در حالی بود که پدر و مادر من از نظر اقتصادی وضعیت بسیار خوبی داشتند و من در رفاه زندگی می‌کردم.از این موضوع رنج می‌بردم و دوست داشتم به نوعی به بهناز کمک کنم این بود که با مشورت پدر و مادرم قرار شد برای بهناز جشن تولد باشکوهی در منزلمان برگزار کنیم تا این گونه غافلگیر شود.مادر بهناز را یکی دو بار در مدرسه دیده بودم و زن موجهی به نظر می‌رسید. خلاصه این جشن در روز تولد بهناز برگزار شد و دوستی من و او که با چشمانی حیرت زده نگاهم می‌کرد، عمیق‌تر شد. پدر و مادرم از این که دوست خوبی پیدا کرده بودم خوشحال بودند تا این که آن حادثه شوم رخ داد.روزی مادر بهناز با مادرم تماس گرفت و با چرب زبانی و تعریف و تمجید‌های بی حد و حساب از مادرم خواست تا برای جبران جشن تولدی که برای بهناز گرفته بودیم آن‌ها هم جشنی دو نفره برای من در منزلشان برگزار کنند. بالاخره مادرم را قانع کرد تا من به تنهایی به منزلشان بروم، اما باز هم مادرم مرا تا منزل آن‌ها برد و در حالی که دستم را به دست بهناز می‌داد، خداحافظی کرد تا شب دوباره به منزل مادر بهناز بیاید و مرا به خانه بازگرداند.آن روز خیلی خوشحال بودم و با پیشنهاد و اصرار مادر بهناز با لباس راحتی روی مبل نشستم تا به قول خودشان راحت باشم! هنوز ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که زنگ خانه آن‌ها به صدا درآمد. مادر بهناز در برابر نگاه‌های نگران و سوال برانگیزم گفت: نگران نباش دوست بهناز است.ناگهان دو پسر جوان حدود ۱۸ ساله وارد اتاق شدند. بهناز در حالی که فریاد می‌زد «سورپرایز!» به طرف یکی از آن دو رفت و به او دست داد. او مرا نیز به جوان دیگر معرفی کرد. در حالی که من حتی نتوانستم لباس مناسبی به تن کنم و هنوز حیران بودم، مادر بهناز مرا با آن پسر جوان ناشناس راهی یک اتاق کرد تا با هم آشنا شویم.هیچ راه فراری نداشتم و در بد مخمصه‌ای گیر افتاده بودم. بالاخره آن شب اتفاقی افتاد که آینده‌ام را به تباهی کشید. مادرم از رنگ پریده رخسارم متوجه ماجرا شد و مرا به کلانتری آورد، اما‌ای کاش …

در خبری بخوانید: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

شایان ذکر است، پرونده این دختر نوجوان به دستور سرگرد محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) به مراجع قضایی ارسال شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورود ناگهانی یک خودرو به سالن انتظار بیمارستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده‌ای در چین هدایت کنترل خودرو را از دست داد و دچار حادثه شد. او با خودرو وارد سالن انتظار یک بیمارستان شد و خساراتی به آن وارد کرد. این حادثه به بیمارانی که در سالن انتظار نشسته بودند، لطمه‌ای وارد نکرد. بیشتر بخوانید: تصادف شاخ به شاخ در سر پیچ حین سبقت + فیلمانتهای پیام/

فیلم/ روبرو شدن جالب معتادان و موادفروشان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

ادامه جنجال دور دور مرگبار جوان ایرانی مقیم امارات با پورشه در اصفهان + فیلم

رکنارکنا16 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ساعت ۱:۱۷ بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با یک دستگاه پراید، مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اعزام شدند. همان فیلم معروف که دختر جوان لاکچری‌باز در آن نگران جان از دست رفته پسر جوان نیست و نگران آن است که چرا ماشین‌شان را به پارکینگ منتقل می‌کنند و فکر می‌کند همه چیز با پول خریدنی است، حتی جان انسان‌ها. با دستگیری راننده پورشه اندکی اذهان عمومی آرام می‌شوند ولی همچنان خبری از بازداشت یا شکایت از دختر جوان این اتفاق نبود؛ دادستان اصفهان از ورود مدعی‌العموم به این پرونده خبر داد و ۲۶ شهریور بود که کیفرخواست راننده خاطی صادر شد. این حکمی است که دادگاه اصفهان برای راننده خاطی منظور کرد، همان حکمی که عده‌ای فقط بخش پرداخت دیه‌ آن را دیدند و از دقت به سایر اجزای آن خودداری کردند همان موضوعی که سخنگوی قوه قضائیه هم به آن اشاره کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 روز قبل
با این اظهارات و با دستور قاضی ویژه قتل عمد، تحقیقات گسترده کارآگاهان برای شناسایی «شاه توت فراری» آغاز شد. همچنین ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که «شاه توت» از دوران کودکی نزد پدربزرگش زندگی می‌کند و آن‌ها از گیلان به مشهد مهاجرت کرده‌اند. مشخصات «شاه توت فراری» به کلیه یگان‌های انتظامی اعلام شد و بدین ترتیب وی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. وقتی نیروهای کلانتری با دستور قضایی وارد لانه سیاه شدند، شاه توت و دو عضو دیگر باند سرقت مشغول استعمال مواد مخدر بودند. این گونه بود که حلقه‌های قانون بر دستان شاه توت و همدستانش گره خورد و اموال سرقتی زیادی نیز در این «لانه سیاه» کشف شد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
صبح امروز در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک تهران، پرونده قتل خونین در خیابان شمشیری تهران با حضور فرد متهم به قتل و اولیای دم مقتول برگزار شد. با حضور مأموران در محل، آثار خونریزی در کف آسفالت مشاهده و یک عدد غلاف و قمه خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد. در تحقیقات محلی اهالی اظهار داشتند مقابل خانه‌ای داخل کوچه محل نزاع، دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با دو ترک‌نشین مراجعه و با یکی از ساکنان خانه درگیر شده‌اند. مقتول و دوستش با من درگیر شدند و من اصلا یادم نمیاد که دیگر چه شد که متاسفانه مقتول کشته شد. قاضی پس از استماع دفاعیات متهم به قتل و وکیلش، ختم جلسه دادگاه را اعلام کرد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری، صبح ۲۹آذر سال ۹۵جنایت هولناکی در مقابل دادگاه شهرستان بابل رخ داد. مرد مجروح به‌دلیل اصابت گلوله به سرش جانش را از دست داد. وقتی ماجرا به پلیس گزارش شد، تحقیقات برای کشف راز این جنایت و دستگیری قاتل شروع شد. بررسی‌ها نشان می‌داد قاتل مردی به نام حسین‌علی و مقتول نیز برادرزن ۳۲ساله او به نام ابراهیم بوده است. به این ترتیب طناب دار به گردن قاتل افتاد و حکم اجرا شد اما ۲ثانیه بعد خانواده مقتول بخشش خود را اعلام کردند.

نظرها

اخبار بیشتر